Оновлення Snapchat відмовляється від білого кордону на завантажених фото

snapchat канави біла рамка додає групові картиЯк і старий шкільний Polaroid, білі рамки на зображеннях, завантажених у Snapchat Stories, призначені для того, щоб показати, що зображення не такі свіжі, як ті, що з’являються в додатку. Але Snapchat зараз позбавляється цих білих меж в оновленні, яке розповсюджується на iOS, починаючи з четверга, 25 січня. Зміна включає параметри збереження тексту в розмовах один на один, а для групових чатів - можливість щоб побачити місце розташування друга на карті прив'язки.

Завантажуючи фотографію з Camera Roll до Stories, Snapchat додав білу рамку - автоматичне редагування, призначене іншим користувачам, щоб знати, що зображення не було зроблене за допомогою камери Snapchat. З останнім оновленням ця біла рамка зникає. Натомість, як і зображення, якими поділяються Snapchat Memories, завантаження з’являються з позначенням Camera Roll у верхній частині замість цієї білої рамки. Поки білої межі немає, Snapchat все ще віддає перевагу цьому вертикальному формату і автоматично повертає зображення в цю портретну орієнтацію, без інструменту для їх повернення назад.

Зникнення цих білих меж з’являється разом із новими варіантами збереження повідомлень. Натискання та утримання повідомлення тепер відкриє додаткові опції для збереження, говорить Snapchat. Ця функція не зовсім нова, але раніше параметри були лише для групових чатів, але тепер перейшли до індивідуальних бесід.

Третя частина оновлення включає Snap Map у груповий чат. Усередині чату на Мапі відображатимуться друзі, які перебувають у групі. Як і звичайна Snap Map, інструмент працює, лише якщо ці друзі ввімкнули спільний доступ до місцезнаходження.

Оновлення вже розповсюджується на iOS, але ще не потрапило в Google Play.

Видалення цих білих меж відбувається лише через два дні після того, як Snapchat поділився тим, що Історії незабаром можна буде ділитися за межами програми в Інтернеті. В рамках редизайну, який досі не зазнав глобального впровадження, інструмент буде доступний для Офіційних історій, Наших історій та Історій пошуку. Натискання та утримання на Сторінці відкриває опцію спільного доступу, яка створює посилання, готове до Інтернету.

Snapchat повільно впроваджує редизайн після невтішних результатів акцій, що спонукало компанію працювати над спрощенням використання платформи для залучення нових користувачів. Наразі оновлення розповсюджено лише у Великобританії, Австралії та Канаді.

Останні повідомлення