Що це таке, як бути стороннім, запрошеним до кола Yelp Elite

івель подіяЩо якби я сказав тобі, що у твоєму місті - у містах скрізь - існує особлива група людей, які безоплатно потрапляють на ексклюзивні заходи? І що на цих заходах є і безкоштовні напої, і безкоштовна їжа, і велика кількість інших безкоштовних речей? Ну, шановний читачу, дозвольте мені запевнити вас, що все це не є плодом моєї уяви, бо я бачив і переживав одну з переваг, яка постає разом із Елітним Йелпером: ексклюзивним заходом Yelp.

Програма Elite Yelp існує з 2005 року, і хоча ідея винагородити когось - когось, зауважте, хто є більш відданим споживачем, ніж експертом у чомусь - за написання оглядів на місцевому бізнесі викладає безліч етичних аргументів, дозвольте мені сказати вам ... це приголомшливо.

Мені пощастило подружитися з кількома елітними ельперами, котрі мали кілька запрошень, щоб надіслати нам, звичайним користувачам Yelp (або, як це моє, не-користувачам).

І ось так я виявив, що попиваю безкоштовне шампанське, беручи безкоштовний масаж; серед інших (безкоштовних) пільг.

Дозвольте сказати, все це трохи сюрреалістично. Існує рядок, де ви реєструєтесь, посвідчення особи є в руках і вам присвоюється іменний ярлик. Пройшовши повз цю дуже розслаблену охорону воріт, нічого не залишається робити, крім вечірки. Дозвольте мені встановити сцену:

Захід проходить у модному бальному залі в прохолодній дитячій частині міста. Посередині кімнати є близько п’яти столиків із місцевими ресторанами, які безкоштовно роздають тарілки з їжею. Тут є тамале, морозиво для гурманів, бутерброди з гастрономами, флан, хлібний пудинг, ковбасне яєчне виріб та ще кілька тарілок із закусками.

А потім - і тоді! - там бар. Існує чотири-п’ять спеціальних коктейлів для цієї події, а оскільки я живу в Портленді, штат Орегон, там є шість або близько того пива. Також пропонується ігристе вино місцевого виноробного господарства. Я пробую багато з них; черги ніколи не стають занадто довгими, бармени завжди веселі, випивка безперервно тече. Повірте нам - Yelp Elite знає, як пити.

Вам, звичайно, пропонується давати чайові своїм барменам та серверам. Мої мізерні п’ять не заходять дуже далеко, і поїздка в банкоматі є необхідністю. Хоча, я точно коштував події дорожче ніж непарних 10 доларів, які я в підсумку дав чайові.

Зараз ми подорожуємо нагору. Є ряд столів, що роздають зразки: ще більше вина, а також горілки. Так, "відбір проб" горілки - це лише трохи менше коледжу, ніж проведення пострілу. Так, вони в основному одне і те ж. В кінці ряду в іншій кімнаті формується лінія для безкоштовних 10-хвилинних масажів. Інша станція - це місцева перукарня, яка пропонує гоління брилі шиї та масаж рук. Є фотозона, де є фон, професійне освітлення та реквізит для офіційних фотографій подій Yelp. Столи скрізь покриті безкоштовним тампоном, який ви можете взяти: сошники для пляшок Yelp, рукавички Yelp без пальців, вентилятори Yelp.

Є тема: Це «Магазин ощадливості» ... який начебто просто розчинився у «Я купив цей одяг в Goodwill» для всіх там.

Я чую, як Elite Yelpers розмовляли між собою, як фанати Інтернету та фанати: «Привіт, Сара М.! Я прочитав стільки ваших відгуків - так приємно зустрітись особисто! " Дуже дивно. Дуже мета.

У всій ідеї, безумовно, є щось злегка «інсайдерське», але це не що інше, як культова картина, написана «Yelp Mafia». Ніхто не запитував мене, чи писав я огляди Yelp чи взагалі говорив про програму Elite. Історії про такі події, що перетворюються на жокеїнг, здаються цілком схожими на окремі випадки. Так, існували лінії для їжі ... можливо, ще більш неприємні від спеки та людей, які не розуміють поняття лінії. У якийсь момент я фактично фізично вивів людей на пряму лінію проти обгортання дурниць, які вони намагалися витягнути - я навіть не хотів в лінія! Я просто не міг витримати їх неадекватності. Але в іншому випадку навколо нормальна партійна поведінка. Хороший шлях, люди!

Звичайно, я не міг уникнути відчуття, ніби скористався системою. Я ніколи не брав участі у місцевому бізнесі з оглядом (принаймні, такого, якого я не пам’ятаю) і не хотів висловити свою лояльність продавців по всьому Інтернету, - але все-таки я там був, потураючи без усього світу та без особливих зусиль спонукання до чайових. Якщо ви сторонній на подібній події, ви, мабуть, в кінцевому підсумку будете виглядати скаженою, голодною осиротілою дитиною, яка залишилася в лісі і не бачила цивілізації роками. Ти Нелл ... ти в основному Нелл. Досвідчені Йелпери недбало блукатимуть від столу до столу і від бару до бару, а ви поспіхом караскатиметесь, щоб переконатися, що взяли інвентаризацію всього, що є в наявності. Це не змушує вас почувати себе дуже добре, але ви це зробите. Це все одно, що взяти ту єдину доларову купюру з калюжі, хоча люди можуть вас бачити: Ви не пишаєтесь, але що ви повинні робити? Ні забрати гроші !? Будь ласка.

І там є щось освіжаюче в ідеї отримати винагороду за внесок у цей масовий проект, який називається Інтернет. Зазвичай наші публікації, оновлення та коментарі подаються в машину, і ми не маємо що показати для цього. Тож принаймні я отримав безкоштовну їжу від колективних зусиль Yelp Elite, так? Гра є гра.

Останні повідомлення