URL-адреси профілю Snapchat роблять додавання користувачів простішим, ніж будь-коли

URL-адреси профілю SnapchatSnapchat тихо випустив зручну нову функцію, розроблену для спрощення додавання людей у ​​її програму.

Користувачі ефемерних служб обміну повідомленнями тепер можуть отримувати доступ до унікальних URL-адрес профілю в додатку для спільного використання в інших місцях Інтернету. Коли люди натискають вашу особисту URL-адресу, вони переходять безпосередньо до попереднього перегляду вашого профілю Snapchat за допомогою кнопки «додати», що дозволяє їм миттєво стежити за вами.

Отже, тепер ви можете ділитися своїм профілем через різні сумісні соціальні мережі та служби обміну повідомленнями, такі як Twitter, Facebook та WhatsApp, із Snapchat. Крім того, ви можете просто скопіювати посилання у свій буфер обміну та поділитися ним в Інтернеті до душі. Якщо ви спробуєте отримати доступ до URL-адреси через робочий стіл, ви потрапите безпосередньо на сторінку завантаження програми Snapchat, оскільки служба наразі не пропонує веб-версію.

url-адреси профілю snapchat img 2032url-адреси профілю snapchat img 2033url-адреси профілю snapchat img 2030
  • 1. Просто натисніть «Поділитися іменем користувача» на екрані «Додати друзів», щоб отримати доступ до URL-адреси вашого профілю
  • 2. Ви можете поділитися своєю URL-адресою з різними програмами з Snapchat
  • 3. Що бачать інші, коли натискають ваш профіль у додатку

Щоб отримати доступ до вашої особистої URL-адреси Snapchat, просто проведіть пальцем вниз від екрана камери, щоб відкрити сторінку свого профілю, потім натисніть «Додати друзів» під своїм QR-зображенням Snapchat, а потім натисніть «Поділити ім’я користувача» на відповідному екрані, щоб отримати свою URL-адресу. Якщо вам цікаво, як виглядає URL-адреса вашого профілю, це буде щось на зразок «//www.snapchat.com/add/YourUserName». Наприклад, URL-адреса Snapchat Digital Trends: //www.snapchat.com/add/digitaltrends.

Snapchat просто описує цю функцію як "простий спосіб додавання друзів", повідомляє TechCrunch. Не дивно, що додаток розширює можливості додавання інших, оскільки складний процес стеження за людьми на Snapchat, мабуть, є найбільшим вимкненням для нових користувачів. Раніше вам довелося б сканувати чийсь унікальний QR-код Snapcode, фізично ввести ім’я користувача, додати його зі своїх контактів або ввімкнути функцію «Додати поруч», якщо ви були з іншим користувачем у реальному житті.

Все це звучить досить легко, але ускладнення Snapchat добре задокументовані. Існує думка, що підхід до програми саме з вуст у вуста робить його таким привабливим для молодої бази користувачів. Однак крута крива навчання для деяких була занадто сильною. Неминуча повсюдність URL-адрес Snapchat повинна значно полегшити людям пошук і підписку на інших в додатку.

Отримайте Snapchat для iOS

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found