Як стати експертом Google City

як стати експертом міського експерта Google

Google запускає нову програму, яка надає певним користувачам доступ до спеціальних подій в обмін на їх думку. Це називається Google City Expert. І це круто.

Ви пам’ятаєте Yelp Elite? Це програма з усіма цікавими привілеями, включаючи заходи з безкоштовною випивкою, для кваліфікованих членів Yelp. Програма Google City Experts пропонує альтернативу Yelp Elite, надаючи знижки, вхід на ексклюзивні заходи та безкоштовні речі користувачам Google+, які регулярно надсилають відгуки по своєму місту. Якщо ви хочете, ви захочете написати відгуки (і жити в місті, яке зараз бере участь у програмі), але це не складний процес. Цікавить? Давайте розпочнемо.

Крок перший: Зареєструйтесь у Google+

Бідний Google+. У нього стільки всього: круте редагування фотографій, прекрасний інтерфейс, Hangouts. Але це не зачепило за Twitter, Facebook чи навіть Snapchat. Якщо ви використовуєте Gmail, Google уже змусив вас створити принаймні попередній обліковий запис Google+, але якщо ви цього ще не зробили, це дуже просто - просто зареєструйтесь на веб-сайті.

Крок другий: Заповніть свій профіль

Вам не доведеться витрачати години на складання списку своїх улюблених телевізійних шоу та фільмів, але ви повинні додати фотографію та кілька невеликих частинок інформації. Крім того, ви все одно повинні почати користуватися Hangouts, оскільки це досить дивовижний клієнт відеочат, який конкурує (сміємо сказати, виграє?) Skype.

Ми скажемо, що для міських експертів посилання на місто, в якому ви живете (будь то одне з перелічених нижче), допоможе справам.

Крок третій: Зареєструйтесь у програмі

Якщо ви проживаєте в Остіні, Чикаго, Нью-Йорку, Феніксі, Портленді, Ролі-Даремі, Сан-Франциско, Брістолі, Единбурзі, Лондоні, Манчестері, Мадриді, Парижі, Сіднеї, Осаці чи Токіо, ви можете отримати плоди від програми і зареєструйтесь на сторінці Реєстрація.

Крок четвертий: Напишіть відгуки та заїзд

Щоб вас розглядали як експерта Google City, вам потрібно написати 50 відгуків, а потім продовжувати писати п’ять на місяць. Це може здатися багатьом, але Google не вимагає довготривалих думок щодо відносних достоїнств пастрами вашого місцевого гастроному. Це їхні критерії для огляду: «Огляд високої якості, як правило, три-чотири речення і містить конкретну, корисну та збалансовану інформацію про конкретний бізнес». Тому в основному просто напишіть кілька речень, у яких висловите свою думку, і не будьте злим тролем. Випуск відгуку не повинен зайняти більше п'яти хвилин, тому участь у програмі справді зводиться до того, що протягом кількох тижнів ви витрачаєте близько чотирьох годин на записування своїх думок.

Google огляд - -Крім того, ви повинні почати використовувати Google Local для реєстрації, коли ви перебуваєте у своєму місті, якщо ви не перебуваєте в такому місті - доки вас не вилазить спільний доступ до місцезнаходження.

Крок четвертий: Почніть насолоджуватися перевагами Google City Expert livin ’

В основному події з безкоштовною їжею та алкоголем. Хіба що ви дійсно носите підкладку Google.

Останні повідомлення