Посмішка на фотографіях у Facebook може передбачити добробут на роки вперед.

Ваша посмішка на facebook може передбачити щастя років по черзі фото головне

Швидко подивіться на свою поточну фотографію профілю в Facebook. Ти позуєш одна? Це бурхлива групова картина? Професійний вистріл у голову? Чи тут задіяна качка?

Незалежно від того, чи ви балансуєте зі світлом Coors у руці, чи спокійно сидите у вишуканій позі, нове дослідження говорить, що насправді важливо лише одне: ви посміхаєтесь?

На думку дослідників з Університету Вірджинії, інтенсивність посмішок на фотографіях профілю в Facebook може точно передбачити добробут студентів протягом їхньої кар’єри в коледжі.

"Одним із наслідків моєї роботи є те, що ви можете отримати досить точні вказівки, переглядаючи фотографії людей у ​​Facebook, виходячи з того, наскільки сильно вони посміхаються на фотографіях, наскільки хороші ці люди в соціальному плані", - говорить один з дослідників, докторант Патрік Седер. У статті під назвою «Інтенсивність посмішки у фотографіях Facebook передбачає задоволення майбутнього життя» пояснюється, що для здійснення цих прогнозів потрібні справжні фотографії з посмішками (жодні «жартівливі» фотографії не допускаються).

"Ви робите вибір, щоб і надалі підтримувати це представлення себе як частини своєї публічної персони у Facebook".

Проект черпає натхнення з попереднього дослідження, заснованого на фотографіях щорічника. Попереднє дослідження було проведено дослідниками з коледжу в Каліфорнії, які проаналізували фотографії випускників щорічних коледжів за 1959 та 1960 рр. Випробувані погодились проводити подальші опитування, які вони отримувалимуть поштою кожні 8-10 років, щоб дослідники могли оцінити який прогностичний потенціал цих фотографій у коледжі.

Однак у дослідженні не було розглянуто, як початкові оцінки "добробуту" порівняно з результатами були нижчими, тому вони не продемонстрували, як змінювався рівень щастя випробовуваних з часом.

"Ідеальним було б, якби вони переглянули початкові звіти про добробут, які давали ці жінки, а потім порівняли їх із повідомленнями про зміни з часом", - каже Седер. "Але вони цього не зробили, вони просто подивились загальний бал".

Тож Седер та решта дослідницької групи вирішили зробити саме це - з невеликою допомогою сьогоднішньої фотографії щорічника: фотографії профілю у Facebook.

Дослідники розглянули дві групи користувачів Facebook, провівши свої перші оцінки в 2005 і 2006 рр. Вони вибрали користувачів, які були першокурсниками першого семестру в Університеті Вірджинії, і мали фотографії із профільних зображень, які можна було проаналізувати на інтенсивність посмішки. Вони вимірювали інтенсивність усмішок вибіркових груп, провівши їх через серію тестів, щоб оцінити їх загальне самопочуття та рівні екстраверсії. Дослідники перевірили свої предмети в кінці кар'єри в коледжі і знову вивчили рівень їхнього задоволення.

Вони виявили, що студенти, які мали найінтенсивніші посмішки на своїх фотографіях профілю протягом першого семестру школи, повідомили про більше щастя як у цьому першому семестрі, так і через 3,5 роки. Вони також виявили, що вони можуть передбачити, чи підвищать ці студенти своє самопочуття, яке повідомляється, на основі інтенсивності посмішки.

Щоб звести це до кінця, студенти з більшою усмішкою на фотографіях у Facebook, опублікованих на початку коледжу, повідомили про більше задоволення життям як протягом періоду, коли вони розміщували фотографії, так і в кінці кар’єри в коледжі.

Не-Дюшен і Дюшен посміхаються A. Усмішка не Дюшенна B. Посмішка Дюшенна

Але як точно визначити інтенсивність власної посмішки? Дослідники застосували процедуру кодування усмішок на фотографіях на основі двох м’язових одиниць на обличчі. Одна з м’язових одиниць виробляє підняті щоки та косоокість, а інша створює посмішку, піднімаючи куточки рота. Ці два рухи м’язів були оцінені командою за шкалою від одного до п’яти, а потім складені. Кожен дослідник оцінював фотографії індивідуально, і вони використовували середній бал як остаточний показник інтенсивності.

«Ми хотіли просто знайти натуралістичні фотографії. Тепер, з точки зору того, чи ми можемо визначити, чи люди підробляють посмішки, це складне питання. У психічній літературі є щось, що називається посмішкою Дюшенна, названою на честь хлопця на ім’я Дюшенн, це термін, що використовується для опису справжньої посмішки, справжньої посмішки. І передбачається, що, грунтуючись на значній частині досліджень багатьох шанованих дослідників, ви не можете сфабрикувати справжню посмішку, яку дослідники можуть сказати, оскільки ваші ротові та очні м’язи, які стискаються, не матимуть максимальної інтенсивності ”, - Седер каже. Але Седер зазначив, що нові дослідження свідчать про 60 відсотків людей може підробити посмішку Дюшенна. Тож неможливо напевно дізнатися, чи дарують люди справжні посмішки щастя та розваги, чи просто вони в позі під час своєї фотографії.

Однак це не обов'язково має значення - головне не було чому студенти посміхалися, просто робили це із задоволенням. На намір не дивилися, тому деякі посміхаються студенти, які повідомляють про сильне задоволення життям, могли планувати смерть котів своїх сусідів, тоді як деякі з більш меланхолійних студентів, як правило, були доброзичливими та доброзичливими людьми, які просто мали бід -вихідний момент.

Седер вважає, що значення цього дослідження полягає в тому, що студенти використовують фотографії профілю, щоб представляти себе, а усміхнене фото посилає сигнал, відмінний від похмурого. “Якщо ви подивитесь на свої фотографії у Facebook, ви вирішуєте, кожна фотографія чи розмістити її, а потім, коли вона з’явиться, щосекунди або кожної хвилини кожної години кожного дня кожного тижня кожного місяця кожного року , ви дозволяєте йому продовжувати. Ви робите вибір, щоб продовжувати підтримувати це представлення себе як частини своєї публічної персони у Facebook ".

Ви посміхаєтесь тому, що ви щасливі, чи посміхаєтесь і стаєте щасливими?

"У більшості людей існує певна мінливість у тому, як вони презентуються у світі з часом", - каже Седер. Він висловив зацікавленість у тому, якими будуть результати, якби дослідницька група встигла кодувати всі фотографії профілю з чийогось обліку протягом своєї кар’єри студентів та взяти середнє значення, зазначивши, що використання більшої кількості зображень могло призвести до ще більш точних результатів.

Але чому ці фотографії у Facebook визначили задоволення роками пізніше? Звичайно, якби все, що потрібно для того, щоб стати щасливим, було постійною посмішкою, ми були б земною кулею людей, які б ходили з божевільними обличчями Джокера та безперервною веселістю. Речі складніші за це, і вони завжди будуть.

Однак це дослідження показує, що посмішки в соціальних мережах можуть виступати цінними ознаками самозадоволення людини. Стаття дає два потенційні пояснення, чому великі усмішки на фотографіях у Facebook можуть позитивно вплинути на ваше загальне самопочуття: По-перше, вони зазначають, що правдоподібно, що ваше відображення на вашій фотографії у Facebook пов’язане з тим, як ви з’являєтесь у реальне життя, і усміхнені люди, як правило, щасливіші, ніж сумні.

Більше того, вони цитували інші дослідження, які показали, як людей, які посміхаються, часто сприймають як більш приємних та емоційно стабільних, що означає, що посмішка Facebook може бути сигналом для інших, що ти весела людина поруч - і, отже, посмішка Facebook може допомогти вам завести друзів, що підвищить рівень задоволення життям. "Цей тип стратегії" усмішки як наближення-сигнал "може виявитися особливо корисним, коли люди не знайомі із соціальним середовищем (наприклад, у першому семестрі коледжу)", - зазначається у дослідженні.

Друге потенційне пояснення: дослідники відзначили, що люди, які виражають позитивні емоції, як правило, викликають позитивні емоції у інших людей (простіше кажучи, посміхатися заразно). Оскільки люди цінують тих, хто викликає у них посмішку, фотографія у Facebook, яка зміцнює образ когось як смайлика, може зміцнити стосунки.

Це свого роду "курка чи яйце?" загадка. Ви посміхаєтесь тому, що ви щасливі, чи посміхаєтесь і стаєте щасливими? У будь-якому випадку, існує кореляція. І оскільки ці дослідники двічі провели тест і отримали однакові результати, вам, мабуть, краще грати в безпеці та видаляти цю фотографію профілю обличчя.

[Фотографія: Shutterstock]

Останні повідомлення