Як Мітт Ромні міг зберегти свого П'єра Делекто Twitter у таємниці

20 жовтня "Атлантик" опублікував профіль про Мітта Ромні, в якому сенатор штату Юта зізнався, що має секретний акаунт у Twitter. Ешлі Файнберг із Шиферу, яка раніше розкрила анонімний Twitter Джеймса Комі, швидко пішла на роботу і визначила Ромні як твітера П'єра Делекто.

Будь не від мене, щоб ускладнити переписку Фейнберга, але вони мали деякі спільні риси, які допомогли їй відстежити їхні рахунки. Якщо ви перебуваєте в полі зору громадськості, але хочете зберегти приватність деяких соціальних мереж, ось декілька порад, щоб зберегти їх у таємниці.

Не слідкуйте за своїми родичами

Це була найбільша помилка Ромні. Завдяки розслідуванню майже 500 послідовників своєї онуки Фейнберг зміг знайти П’єра Делекто, і звідти доказів лише накопичилося. "Найпершим підпискою на акаунт П'єра Делекто був найстарший Ромні Скіон Тагг", за словами Файнберга. Вона простежила Джеймса Комі подібними способами. Слідом панірувальних сухарів, твоє ім'я - родина.

Слідкуйте за поєднанням людей

Delecto наслідував низку ведучих пізно ввечері (правда, не Стівена Колберта), але здебільшого тримався політиків, експертів та репортерів. Але це ваша таємна особистість! Можливо, скористайтеся можливістю дізнатись про нову сферу. Сир Twitter, історик Twitter, вчитель Twitter, розгалужуйтесь і дізнавайтеся щось нове. Крім того, частиною того, чому Фейнберг зміг виявити особистість Комі, є те, що він навчався в коледжі Вільяма та Мері, його альма-матер. Можливо, якби він пішов ще кілька коледжів, це трохи б замутило воду.

Мітт Ромні Алекс Вонг / Getty Images

Не просто пишіть про себе

Як і П’єр, Ромні твітував лише 10 разів, усі відповіді. Вони не були всі про себе, але більшість із них були. Якщо ваше альтер-его одержимо вашою справжньою особистістю, це лише питання часу, коли вас схоплять. Можливо, також пишіть про баскетбол або про свої думки на тему Кішки причіп.

Виберіть хорошу картинку

Не брехати, залишаючи силует за замовчуванням у Twitter - це не поганий вибір. Це змушує вас поєднуватися з усіма іншими випадковими рахунками. Але якщо ви хочете продемонструвати трохи особистості, виберіть щось, що не може бути легко пов’язане з вами. Ви любите Правонаступництво? Зробіть свій значок Buster Bluth з Затримка розвитку - це дотично пов’язано з вашими смаками, але не зовсім те саме, про що ви постійно говорите в реальному світі.

Не надсилайте власні фотографії

Це була одна з багатьох помилок Ентоні Вайнера / Карлоса Дангера, але той факт, що він зробив це для неповнолітніх дівчат, робить його поведінку підлою та кримінальною.

Складіть (хорошу) випадкову назву

Є книга Мері Хіггінс Кларк, де головна героїня повинна ховатися, але не може втриматися, граючи в сквош, коли вона влаштовується в новій особистості. Знову ж таки, дотримання старих звичок буде вашим падінням. Джеймсом Комі секретним псевдонімом у Twitter був Рейнгольд Нібур, теолог, про якого писав дисертацію колишній директор ЦРУ. Приходь (у) на! Це занадто очевидно в епоху Google. З іншого боку, П’єр Делекто, очевидно, не Ромні, але це теж не круте прізвисько. Якщо ви нічого не можете придумати самостійно, використовуйте генератор випадкових назв.

Не бешкетуй

Я не можу пообіцяти, що вас не спіймають, тож якщо ви хочете, ви хочете переконатися, що ви не повна придурка, навіть коли думаєте, що ніхто не дивиться. Танець під клавіші, як одного разу ваші твіти будуть по черзі записуватись у Washington Post.

Переконайтеся, що ви змінили обліковий запис

Це урок багатьох спеціалістів із соціальних мереж, найстрашніший страх яких - випадкове написання чогось із облікового запису бренду, коли вони мали намір зробити це зі свого особистого кабінету. Двічі перевіряйте, один раз чирікайте.

Просто використовувати списки?

Якщо ви просто хочете переховуватись, а не писати твіти, ви можете створити приватний список користувачів у Twitter, яких ви не хочете публічно підписати. Можливо, ви хочете стежити за ворогом. Вам не потрібен зовсім новий рахунок; просто додайте їх у таємний список ненависті.

Тримайте це в таємниці

У П’єра було лише вісім послідовників, і, як зазначає Фейнберг, вони, здається, не є випадковим асортиментом, який рідко може отримати твітер. Натомість один послідовник також пішов за іншими членами родини Ромні. Це ваш секретний рахунок. Не потрібно благати своїх друзів та близьких людей слідувати за вами.

Зробіть це приватним

Якщо ви не хочете, щоб вас знаходили, тоді ви можете ускладнити (хоча і неможливо) зберегти свою таємницю, приховану, зробивши свій обліковий запис приватним.

Може, замість цього отримати журнал?

У відомих людей теж є почуття. Якщо ви вважаєте, що ваша відповідь Соледаду О’Брайєну занадто дрібна, щоб її можна було публічно сказати, можливо, просто запишіть її в автономному режимі.

Обов’язково слідкуйте за Digital Trends, щоб отримувати останні технічні новини та поради щодо соціальних мереж.

Останні повідомлення