Фейкова мета Facebook вирішує гендерно-нейтральні скарги

13Тролінг, як правило, несе в собі досить негативний підтекст, але одна людина самотужки робить досить пристойну роботу, перевертаючи цей поганий реп. Після того, як Target став головним ударом низки досить невіглаських нападів за своє рішення перейти до ґендерно нейтрального маркування своїх іграшкових виробів (мабуть, гендерна рівність - це непростимий гріх, коли мова йде про роздрібну торгівлю дітьми), користувач Facebook-користувача Facebook Майк Мелгаард йому було досить. Вирішивши веселий (хоча й потенційно компрометуючий) крок, Мелгаард створив підроблений профіль Target у Facebook, в якому використав логотип Target і прикинувся членом групи обслуговування клієнтів. Потім він взяв справу у свої руки і сказав те, що багато хто з нас хотів (але не хотів чи не міг) сказати.

Попередня Наступна 1 з 12 скарга на підроблений цільовий акаунтскарга на підроблений цільовий акаунтскарги на підроблений цільовий рахунок тролюють гендерно нейтральні скарги 3скарга на підроблений цільовий акаунтфальшивий цільовий акаунт тролює ґендерно нейтральні скарги 9скарга на підроблений цільовий акаунтскарги на підроблений цільовий рахунок тролюють гендерно нейтральні скарги 11скарга на підроблений цільовий аккаунтскарги на підроблений цільовий рахунок тролюють гендерно нейтральні скарги 13скарги на підроблений цільовий рахунок тролюють гендерно нейтральні скарги 1415скарга на підроблений цільовий акаунт

Майже на цілий день Мелгарду вдалося вирішити проблеми незадоволених клієнтів з однаковим рівнем абсурду, показаним у їх скаргах. Йому вдалося залучити близько 50 користувачів, перш ніж нарешті його закрили після 16-годинного перебування. Розмовляючи з AdFreak, Мелгаард зізнався, що виконував трюк здебільшого для власної розваги. "Я однозначно прихильник Target і щиро підтримую їх рішення", - сказав він. “З огляду на це, для мене це було більше про сміх. Я абсолютно люблю сатиричний гумор, і я думаю, що Америка могла б використати трохи більше сміху ".

У власній заяві прес-секретар Target Енджі Томпсон заявила USA Today: “У компанії Target ми прагнемо надавати чудові послуги гостям, де б ми не взаємодіяли з ними - в наших магазинах, в Інтернеті чи в соціальних мережах. Очевидно, що ця особа не виступала від імені Target ". Але все ж, здається, це не гігант роздрібної торгівлітежзасмучений Мелгаардом і так. Зрештою, як можна злитися на когось, хто відповідає на коментар, читаючи: "[Моя сім'я] більше не буде робити покупки і не підтримуватиме ваш трансгендерний магазин для ПК", з "Кевіне, немає справжнього хорошого способу це сказати, тому ми у Target просто скаже: Ти справжній хуй ".

Ви знаєте, ми всі про це думали.

Для більшої веселості дивіться всю славу публікацій Мелгаарда тут.

Останні повідомлення