Знайдіть повідомлення Facebook, які ви хочете приховати або видалити за допомогою Facewash

промивання обличчя

Якщо Facebook був вашою фактичною соціальною мережею за останні кілька років, ви, мабуть, проводили години з друзями та родиною, обмінюючись відвертими та нефільтрованими розмовами, що є нормальним явищем. Але Facebook пройшов довгий шлях з часу свого заснування. А його остання функція, Graph Search, перетворила соціальну мережу на базу даних, яку можна шукати, а це означає, що всі незручні коментарі чи фотографії, про які ви забули роками, можуть з’явитися за допомогою одного запиту.

Перш ніж пошук графіків розповсюджується на всіх, у вас є час, щоб переглянути свою історію та видалити чи приховати коментарі, які можуть повернутися, і змусити вас пізніше піти по дорозі. А новий додаток Facebook, який називається Facewash, допоможе надати вашому профілю професійний блиск.

Щойно ви надаєте додатку дозвіл на ваш профіль Facebook, він сканує вашу стіну; фотографії, на яких вас позначили; фотографії, які ви опублікували; посилання, сторінки Facebook та фотографії, які вам сподобалися; та оновлення статусу. І якщо є щось, що стосується Промивання обличчя, вміст, що порушує, з’являється та пов’язується. Потім потрібно перейти до кожної публікації, яку ви хочете змінити, і налаштувати параметри конфіденційності, або повністю видалити публікацію. Якщо нічого не здається незвичним, Facewash повідомить вас про це.

У Facewash є один явний недолік: програма сканує лише текстовий вміст і позначає вульгарні слова - вона викопає будь-яке невідповідне слово, про яке ви думаєте, включаючи такі речі, як "ґвалтівник" та "відстій". Але оскільки програма шукає лише текст, є велика ймовірність, що недоречні фотографії залишаться непоміченими. Крім того, додаток не враховує контекст, а це означає, що в будь-якому випадку секс може бути виділений, навіть якщо хтось просто запитував про стать вашого нового цуценя.

Якщо вас не влаштовують фільтри нецензурної лексики за замовчуванням, ви можете вибрати більш конкретні. На інформаційній панелі програми ви знайдете поле пошуку у верхньому лівому куті сторінки поруч із фотографією вашого профілю. Facewash дозволяє користувачам підключати власні пошукові терміни - отже, якщо ви знаєте, що є певні теми розмов, які ви хочете видалено, обов’язково вкажіть там. І якщо ви хочете бути впевнені, що ваш профіль придатний для роботодавців, ви, звичайно, захочете вдруге запустити його через профіль.

Останні повідомлення