Найбільш трагедійні коментарі YouTube відповідають на нові коментарі YouTube

Як завантажити відео YouTube Firefox Chrome плагіни браузера аддони логотип - -

На YouTube є кілька основних моментів: відео про котів, синхронізація губ та тролі. Розділ коментарів відеоплатформи вже давно вважається одним з найгірших місць в Інтернеті; кишить вулик накипу і лиходійства. І після багато-багато сумнівів, YouTube збирається щось з цим зробити.

Коментарі YouTube тепер будуть працювати на Google+, щоб YouTube міг використовувати те, що допомагає Facebook підтримувати людей чесними - ідентичність. (Одна з наших письменниць цього тижня виявила, що її канал, який не пов’язаний із Google +, був зациклений - тепер цілком зрозуміло, чому.) Google не перестане намагатися змусити нас користуватися Google+ і примушувати вас використовувати його для розміщення публікацій коментар на відео YouTube - це лише черговий цвях у труні. І оскільки людям доведеться мати справу з купоросом, який вони розмістили, прив’язаним до своєї електронної адреси, вони рідше розміщують цей купорос і кажуть такі жахливі речі про вашу маму - принаймні, така ідея.

YouTube заявив, що наші коментарі, які нас цікавлять, будуть перенесені на початок - деякі з них піддаються кількісній оцінці: автор відео, люди у ваших колах Google+. Деякі з них не є такими: "популярні особистості", а "заангажовані дискусії про відео" - обидва звучать як досить суб'єктивний вміст, щоб натрапити. На щастя, ви можете переключатися між "найновішими на перші" або "найкращими коментарями".

Хороший? YouTube, очевидно, повинен був вирішити питання про те, про що говорять, загрожують і натякають у коментарях. Веб-видавці все сильніше і частіше ставляться до коментаторів, відповідаючи за свої слова; все більше і більше звертаються до Facebook, оскільки він використовує "справжні ідентичності", а оскільки YouTube явно не міг цього зробити, він пішов із Google+. Поганий? Користувачі Google+ зараз офіційно переглядають YouTube, хотіли вони цього чи ні (і навпаки), і це також ще один знак того, що Google перетворює YouTube на більш професійну атмосферу.

Справді, ось що ми загрожуємо втратити.

yt коментарі

Але ми також можемо втратити це, отже, навіть торгувати?

найгірший-youtube-коментарі-соска

Чи вдасться YouTube ефективно очистити коментарі, не відчужуючи дуже активну базу користувачів, ще потрібно буде з’ясувати - і, відповідно, відповідь коментаря на його оголошенняпро коментарі розкривають чимало цікавих точок зору.

1.блаз

2. бджола

3. обличчя

4. голодний

5. кербіс

6. максі

7. інші оновлення

8. руйнуючи моє життя

9. незнайомець

10. тераї

11. палати

12. відмінна пісня

13. латерсон

Останні повідомлення