Зроби сам свої об’єктиви Snapchat World With Lens Studio

Snapchat тепер дозволяє користувачам створювати саморобні об'єктиви з доповненою реальністю. У четвер, 14 грудня, Snapchat анонсував Lens Studio, настільний додаток, який дозволяє кожному створити об'єктив, подати його на публікацію, а потім поділитися за допомогою масштабованого коду Snapchat.

Lens Studio ідеально підходить для користувачів із попереднім досвідом 3D-дизайну, але Snapchat також додає кілька інструментів для тих, хто вперше розробляє вміст, що перевищує типові два виміри. Програмне забезпечення відкриває вікно з декількома варіантами шаблонів, що полегшує початок роботи. Шаблони дозволяють вибирати, яким рухом рухатиметься об’єктив, будь то повністю анімований персонаж або кілька об’єктів, що з’являються, коли користувач повертає камеру. Snapchat навіть включав два шаблони для користувачів, які ще не працювали з 3D-об’єктами, включаючи двовимірну рамку зображення, яку можна додати до AR-простору.

Доступна як для настільних комп’ютерів Windows, так і для Mac, Lens Studio дозволяє користувачам налаштовувати об’єктив за допомогою декількох різних інструментів, включаючи імпорт об’єктів 3D, створених в інших програмах, та редагування наявного об’єкта з різними кольорами, текстурами та світловими ефектами. Поки творці працюють, попередній перегляд збоку показує, як виглядатиме Об’єктив для користувачів Snapchat. Поряд з дизайном об'єктива, програмне забезпечення також дозволяє творцям надавати інструкції, наприклад, натякаючи на дію, яку користувачі можуть зробити для анімації об'єктива.

Lens Studio не означатиме, що у користувачів раптом з’явиться сотня лінз, які можна прокрутити, перш ніж знайти потрібний. Щойно лінза затверджена Snapchat, творці отримують код Snapchat, який сканується для активації нового об’єктива, тоді користувачі мають 24 години, щоб використовувати об’єктив, перш ніж він зникне, і для повторного використання потрібно повторно сканувати. Це дозволяє компаніям, що виробляють цеглу та будівельний розчин, створити об’єктив, який буде винятково для покупців, які відвідують їхній магазин, наприклад. Оскільки 95 відсотків геофільтрів всередині Snapchat створюються користувачами, можливо, Snapchat може вибрати, щоб додати до своїх об’єктивів, що продаються через додаток, від користувачів Lens Studio в майбутньому.

Однак скануючі лінзи, швидше за все, збільшать кількість унікальних світових лінз, які можна надіслати друзям. Обмежуючи лінзи на сканування коду, Snapchat створює своєрідну ексклюзивну систему World Lens, доступну лише для користувачів, які відвідали певне місце, даючи користувачам можливість ділитися унікальними лінзами, а не танцюючим хот-догом, який ми всі бачили.

Однак інструменти, орієнтовані на початківців, пропонують не лише рекламодавцям та професіоналам графічного дизайну. Програмне забезпечення призначене лише для World Lenses або для опцій із задньою камерою. Наразі Lens Studio не підтримує такі ефекти AR для селфі, як інтерактивні маски та обличчя цуценят.

"З запуском Lens Studio ми раді зробити об'єктиви більш доступними для творців, а враження від Snapchat - більш особистими та різноманітними", - сказано в повідомленні Snap Inc. "Ми переконалися, наскільки веселішими стали геофільтри з часу першого запрошення спільноти створити власну власність три роки тому - і ми не можемо дочекатися, щоб побачити, що ви будуєте за допомогою Lens Studio!"

На початку цього року Snapchat запустив спонсорований World Lenses, що дозволило рекламодавцям з великим бюджетом створити танцювальний талісман або інші рекламні AR-об'єкти. Lens Studio відкриває ці користувальницькі лінзи для більшої кількості користувачів - від малого бізнесу та художників до комп’ютерних підкованих, які просто хочуть створити власний об’єктив - адже чому б і ні?

Lens Studio - це безкоштовне завантаження, доступне на новій сторінці програмного забезпечення Snap, яке також містить навчальні посібники з використання нової програми.

Останні повідомлення