Виклики Snapchat Запросіть користувачів до синхронізації губ та обміну трюками

Користувачі Snapchat тепер можуть співати, танцювати або фотографувати свій шлях до п’яти секунд слави Snapchat. Snapchat Challenges використовує спеціальні лінзи, щоб кинути виклик користувачам у своїх моментах, найкраще заробляючи місце в історії виклику.

Нещодавно запущена функція використовує спеціальні лінзи, щоб кинути виклик користувачам виконати певне завдання на камері (або зробити щось інше за допомогою камери Snapchat). Наприклад, виклик, створений Snapchat, просить користувачів синхронізувати губи з Гвен Стефані веселі дзвоники. Інший виклик - використання об’єктива для зйомки двох зображень однієї сцени таким чином, щоб один об’єкт зник з зображення.

Потім користувачі можуть поділитися результатом оснащення виклику, де деякі з цих знімків відображаються в історії для цього виклику. Натомість відео також можна приватно ділитися з іншими друзями Snapchat.

Хоча виклик Jingle Bells був створений самим Snapchat, нові виклики можуть бути створені в Lens Studio, що означає, що платформа запрошує користувачів створювати власні виклики. Після створення виклики доступні у Провіднику об’єктивів у додатку, новому розділі програми, який запущений цього літа.

Snapchat повідомив Deadline, що ця функція розроблена для того, щоб "надихнути на творчість, самовираження та спільноту як для Snapchatters, так і для творців об'єктивів". Окрім того, що завдання пов’язані з фантазією творців, що використовують Lens Studio, також очікується, що виклики будуть пов’язані зі святами та іншими подіями, як-от виклик Jingle Bells.

Нова функція виклику має таку ж тему, як ігри в камері платформи, в яку користувачі можуть грати з мімікою та іншими типами рухів. Snappables, запущений на початку цієї весни, був першим інтерактивним використанням популярних збільшених лінз компанії всередині соціальної мережі. Цього року Snapchat також запустив віртуальні набори для своїх оригінальних шоу, в той час як програма, за чутками, розробляє портретний режим для камери Snap.

Оновлення надходить, оскільки Snapchat намагається розробити свою базу користувачів за межами підлітків та молодих людей, яких найбільше тягне платформа. Редизайн, на який Snapchat сподівався залучити нових користувачів, зазнав високої критики, а ціни на акції впали.

Останні повідомлення