Хто стоїть за ItsLavishBitch, найбагатшим тролем Instagram?

хто є інстаграмами своєї пишної сукиМинулого року нас познайомили з Парамом, багатим на життя мега-багатим підлітком із Сан-Франциско, який, мабуть, справді любить Starbucks, кидаючи гроші та Instagram. Після того, як блогосфера помітила його акаунт, його дуже швидко - і влучно - назвали найбільшим придурком Instagram.

Отже, хто він, пекло? Усі джерела вказують на 18-річного Парама Шарму, він же Розкішний П. Але Лавіш пройшов довгий шлях з часу, коли його вперше охрестили найбільшим придурком у Instagram ще в січні 2013 року. герой шляхом тролінгу знаменитостей, ведення хроніки його «пишного» способу життя та випуску реп-синглу під назвою « Я отримую все, що хочу. Незалежно від того, чи вірите ви в те, що "тато - найбагатший за Форбс", це вже не так актуально. Цей 18-річний хлопець робить щось наближене до Інтернету. І 400 000 підписників Instagram люблять його за це.

Якщо ви не пішли за Lavish P, ми повідомимо вас про його блискучі подвиги в соціальних мережах. Потім ми зробимо невеликий риболовля, щоб дійти до суті міфів, що оточують Lavish P.

1. Опублікував шалені рекламні трюки в Instagram. Справжній чи ні, Щедрий приділяв певну увагу розповсюдженню багатства.

itslavishbitch відправляє гроші на повітряній кулі

2. Знаменитості зі списку A- Шарма з самого початку почав займатися такими знаменитостями, як Соуля Бой, Ріанна та Кардашян.

itslavishbitch закликає Кардашьян у Twitter

3. Продовжує подвиги в Twitter. Щедрий закликає SoujaBoy у Twitter і отримує особисту відповідь. Цвіркає це.

її розмова на слави з хлопчиком у Facebook

4. Дебютований реп-сингл. Під назвою Lavish P Шарма дебютував із синглом Я отримую все, що хочу. За вступ до нього залицявся репер Gucci Mane.

gucci грива твітує свійлавіш

5. Відхиляє пропозицію Gucci Mane

itslavishbitch твітить гуччі грива

6. Отримав 90 днів в’язниці за крадіжку iPhone. Правильно, Шарма потрапив до в’язниці продаж викраденого iPhone на Craigslist.

пишний у в'язниці

Адвокат Шарми повідомив Buzzfeed, що iPhone був внесений до списку Craigslist як послуга другові. Але час за ґратами був для Левіша нелегким. ABC News повідомляє, що канцелярія депутата якимось чином втратила файли Шарми, і він закінчив два тижні в психіатричній палаті.

Але звідки ми насправді знаємо, що Param Sharma є автором їїславішбіч?

Перші підказки нам подає Catfishing 101: його акаунт у Facebook був створений 11 березня 2013 року (а в Instagram він був лише з січня 2013 року). У нього немає друзів (або, принаймні, він не відображає вкладку своїх друзів). На його стіні немає особистих коментарів від людей, які, здається, його знають. Немає інших фотографій, крім тих, що надсилаються з Instagram. Цей хлопець, мабуть, виграв свою 15-тисячну роздачу, але ми не змогли зв’язатися з ним жодним чином. Однак, використовуючи Пошук за зображенням Google, жодних інших фотографій з його поверхнею подоби немає, тому це не обов’язково фальшива особа. Але ми все ще маємо застереження щодо того, що насправді дитина розкидає долари.

itslavishbitch приєднується до Facebook

їїлавський богиняПоглибившись трохи глибше, його особистий веб-сайт було створено через організацію під назвою Domains By Proxy - ім’я людини не вказано, що дивно для підлітка (або, звичайно, так само як заливати Пеллегріно в туалет і проводити конкурси на дарувати тисячі доларів випадковим послідовникам Instagram). Domains By Proxy - це послуга, яка дозволяє вам створювати веб-сайти та уникати будь-яких і всіх особистих даних поза процесом ... але з огляду на те, що Param явно привертає увагу, вибір дивний. З іншого боку, якщо він такий заможний, як він претендує, зберігати цей тип даних має сенс. Це розумний крок в Інтернеті.

Його сайт також було створено в березні, а його акаунт у Twitter - наприкінці січня. Тож протягом приблизно двох місяців "Param" продовжив свою гру в соціальних мережах.

Офіційний твіттер хо

- Щедрий П. (@itslavishbitch) 15 січня 2013 р

Здоровий глузд говорить, що це не реально: те, що підліток раптом усвідомлює: "О, блін, здається, ця річ в Інтернеті справді тримається!", Приєднується до кожного облікового запису - і створює особистий сайт - протягом двох місяців ... і продовжує з безліччю хвастощів, а також змагань за те, щоб віддати власні гроші батьків? Очевидно, це не нормально - але "Param" - це не ваш пересічний хлопець. І все-таки це далеко, далеко за межами норми і пахне чимось іншим - тут є якась схема, так?

Після трохи більше пошуків ми виявили сайт, який стверджував, що повне ім’я Парама - Парам Шарма (там він також визначений сином виконавця банку Осі, що, за всіма ознаками, видається хибним). Пошук зображень з цією назвою насправді виводить зображення із вищезазначеного акаунта Instagram (утримуючи Pellegrino, не менше).

param sharma pellegrino

Цей обліковий запис YouTube також схожий на того самого хлопця. Як і цей обліковий запис Formspring. Існує також цей акаунт у Facebook і цей акаунт у Twitter, які відповідають описам Парама, що мешкає в Каліфорнії, але недостатньо додаткової інформації, щоб зробити якісь висновки.

Під час чергового пошуку його імені з’явилося набагато більше інформації, включаючи історію на сайті The Dirty, в якій сказано, що його батько-мільярдер буде надзвичайно розчарований витівками Param у соціальних мережах, а також підказкою перевірити @Lavishleaks, обліковий запис, присвячений "зняттю його. "

щебетати щедроІснує акаунт у Twitter з цим ручкою, на якому зображена фотографія Парама (якого ми будемо називати його), який виходить із того, що, як можна вважати, є його домом. Обліковий запис Instagram, здається, більше не активний, хоча багато дискусій на форумі говорять про використання цього облікового запису для "викриття" Param.

Отже, у нас є кілька можливих висновків, але один видається найбільш вірогідним: Парам справжній і, можливо, навіть надзвичайно багатий - але він веде окремі акаунти в соціальних мережах від своїх фактичних, висвітлюючи (або винаходячи) свою більш показну діяльність. Вся особистість “ItsLavishBitch” - це не справжня справа. Це дуже легко може бути просто якась дитина, яка хотіла привернути увагу соцмереж і залучити до роздратування кілька тисяч людей. А якщо так, то молодець, сер. Молодці.

Оновлення 11-5-2014:Ця публікація була спочатку написана Моллі МакХью 5 квітня 2013 року і була перероблена, щоб включити нові факти про її слабкий бік. Автор цієї статті - Джо Донован.

Останні повідомлення