16 підказок та підказок Snapchat

Світ лінзи Snapchat

Snapchat спочатку розглядався як не що інше, як додаток для секстингу, засноване колегами, колегами, і стало найактивнішою платформою соціальних медіа серед користувачів у віці від 13 до 25 років. щоденні активні користувачі, які вже через чотири роки існування випереджають усіх конкурентів. Дослідження університету Мічигану показало, що Snappers почуваються щасливішими за інших користувачів соціальних мереж. Зараз він оцінюється в понад 15 мільярдів доларів і служить однією з головних платформ для надсилання селфі, безглуздих фотографій, відео та повідомлень. Видавці та бренди, такі як Vice, Buzzfeed та McDonald’s, також використовують його для надсилання фірмового вмісту.

Легко сприйняти Snapchat як дитячу іграшку, оскільки він відчуває себе інакше, ніж інші програми для обміну повідомленнями та соціальних мереж, але ним може бути цікаво користуватися. І, оскільки основні новинні організації використовують платформу як новий спосіб доставки новин та інформації, Snapchat починає рости (трохи). Якщо ви хочете зрозуміти це нове явище для мобільних пристроїв та як забити ногу у двері, читайте далі.

Розуміння Snapchat та способу його використання

Привабливість Snapchat полягає в тому, що вона виступає в ролі «темної» соціальної мережі, по суті, означає, що бабуся не може переглядати та коментувати кожне розміщене фото та відео, особливо з огляду на те, що вміст зникає через встановлену кількість секунд. Це робить набагато більше особистого досвіду, оскільки, на відміну від Facebook чи Instagram, ви не транслюєте свої оновлення по всьому світу, а навпаки, до дуже обраної групи друзів.

На відміну від інших соціальних мереж, Snapchat дуже інтуїтивно розроблений і покликаний бути максимально безпроблемним. Коли ви відкриваєте програму, камера автоматично активується, і тоді ви можете швидко зробити знімок для своїх друзів. Вам не потрібно перебирати жодне меню або керувати оновленнями, вподобаннями чи коментарями - все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку запису, і ви готові до роботи.

Як результат, Snapchat став однією з найпопулярніших соціальних мереж, особливо серед молодих поколінь, які цінують креативні способи використання ефемерних повідомлень - він настільки популярний, що привернув увагу Facebook, який експериментує із функціями, схожими на Snapchat його додаток Facebook Messenger (хоча, що цікаво, Snapchat намагається стати більше схожим на Facebook, але це вже інша історія). З огляду на це, ось дев’ять порад, якими ви можете скористатися Snapchat найкращим чином.

Тепер, коли ви маєте загальне уявлення про те, як працює Snapchat, ось кілька порад щодо того, як максимізувати свій досвід.

Вісім порад щодо активізації вашої гри Snapchat

Увімкнути кілька фільтрів

Коли ви відкриваєте додаток Snapchat, ви потрапите безпосередньо на вигляд камери, який є головним екраном у Snapchat. Зробивши фото, проведіть пальцем вліво та вправо, щоб переглянути всі доступні фільтри. Їх можна вибрати за місцем розташування, температурою, швидкістю (коли ви перебуваєте в транспортному засобі, хоча насправді не слід їздити за кермом, так) та іншими більш смішними категоріями. Вибравши перший фільтр, потрібно лише натиснути і утримувати на екрані, а потім провести пальцем ліворуч або праворуч, щоб додати другий фільтр. Це дозволяє вам оновити гру Snapchat і застосувати другий фільтр одним швидким рухом.

Snapchat 123

Збережіть свої знімки

Snapchat задуманий тимчасовою платформою. Але якщо ви хочете піти проти всього суті платформи та зберегти знімки, все, що вам потрібно зробити, це скористатися піктограмою збереження, щоб зберегти оснастку у вашому телефоні. Це схоже на стрілку, спрямовану вниз, і надзвичайно схоже на піктограму завантаження на iPhone. Майте на увазі, що якщо ви збережете чийсь пристріт, який вони надіслали, він повідомить його про те, що ви це зробили, тому краще уникати цього або просто використовувати сторонню програму, як SnapCrack, щоб бути трохи крадькішим щодо вашого повзучого. Це також повинно служити попередженням про те, що інші можуть зберегти надіслані вами знімки, тому не думайте, що вони зникнуть, і ви будете в чистоті.

Відредагуйте імена своїх друзів

Редагуйте ім'я друзів у Snapchat Позбудьтесь тих заплутаних імен користувачів.

Зігравши з дурістю Snapchat, деякі з ваших друзів можуть мати дивні або смішні імена, що можуть ввести в оману. На щастя, для цього є швидке виправлення. Ви можете редагувати відображувані імена своїх друзів, щоб говорити все, що ви хочете в додатку - і вони ніколи цього не дізнаються. Коли ви знаходитесь у режимі перегляду камери, просто проведіть пальцем вниз, щоб відкрити екран контактів, а потім торкніться Мої друзі, і Знайди друга. Опинившись там, торкніться імені свого друга, виберіть значок налаштування та торкнітьсяРедагувати ім'я. Тепер вам більше ніколи не доведеться бачити їх жахливе ім’я користувача, і ви можете змінити його на будь-яке, що хочете.

Відредагуйте своє власне відображуване ім'я

Виявляється, ви також можете використовувати ту саму техніку, щоб змінити власне ім'я користувача, замість того, щоб створювати абсолютно новий акаунт. Все, що вам потрібно зробити, це двічі натиснути своє ім’я на екрані контактів, щоб отримати доступ до меню для редагування вашого імені. Це можна зробити, якщо ви незадоволені власним відображуваним ім’ям або просто шукаєте зміни імені.

Застосовуйте фільтри швидкості до своїх відео

Одним із останніх доповнень Snapchat є швидкісні фільтри, які по суті дозволяють сповільнювати, прискорювати або перемотувати відео. Насправді ви можете зв’язати різні відео з різними фільтрами, щоб створити ефект бумерангу. Щоб додати ці фільтри до своїх відео, просто запишіть відео та додайте фільтр швидкості, як ніби будь-який інший фільтр, і починайте створювати магію фільму.

Додайте більше кольорів у ваші каракулі

Багато людей усвідомлюють, що ви можете малювати на фотографіях за допомогою піктограми Doodle у верхньому правому куті, але те, чого вони можуть не знати, це те, що існує набагато більше різноманітних кольорів, якими можна каракулювати. Як тільки ви почнете малювати на знімку, перетягніть палець від повзунка внизу, а потім знову створіть резервну копію, щоб отримати доступ до додаткової палітри кольорів, яка включає чорно-білі кольори. Ці додаткові кольори можуть не мати величезної мети, але вони дозволять намалювати такі речі, як посивілі волосся або інші тілесні нарости в більш широкому розмаїтті кольорів.

Snapchat 12

Надсилайте готівку через Snapcash

Кажуть, не слід поєднувати бізнес та задоволення, але на Snapchat це зробити досить зручно. Snapchat співпрацює з Square, щоб створити більш споживчий підхід до оплати друзів за їжу та інші менші витрати, по суті, дозволяючи вам обходити бізнес-орієнтовані програми, такі як Venmo та Google Wallet. Щоб активувати Snapcash, потрібно лише зайти на панель налаштувань і додати картку на вкладці Snapcash, яка наразі приймає лише Visa або Mastercard. Додавши платіжну інформацію, ви зможете платити друзям через чат, додаючи знак долара перед цифрою у тексті. Майте на увазі, що якщо ваш друг не прийме оплату протягом 24 годин, гроші повернуться на ваш рахунок, тому, на відміну від оснащення, ваші гроші ніколи не зникнуть.

Увімкніть режим подорожі

Як і більшість програм у соціальних мережах, Snapchat пасивно використовує велику кількість даних. Щоб зупинити це, увімкніть режим подорожі в меню налаштувань. Коли ви перейдете до панелі налаштувань, натисніть Управління на вкладці Додаткові послуги. Режим подорожі зробить так, щоб Snapchat автоматично не завантажував знімки на ваш телефон, а найкраще використовувати його, коли ви перебуваєте в районі за межами вашого дому або подорожуєте за кордон.

Тепер, коли ви знаєте кілька найкращих способів використовувати Snapchat як професіонала, настав час вийти звідти і почати знімати в стилі. Незалежно від того, чи використовуєте ви Snapchat для безглуздих цілей чи чогось більш серйозного, ви повинні мати можливість застосувати всі ці поради, щоб отримати найкращий бал Snapchat, за яким можна судити про себе.

Ще вісім функцій та підказок Snapchat, про які ви можете не знати

Snapchat - це більше, ніж просто додаток для камери. Незважаючи на те, що це той додаток, який відомий тим, що робить людей схожими на милих тварин, Snapchat має більше, ніж його функції доповненої реальності - хоча, остання є надзвичайною.

Окрім своїх інструментів, орієнтованих на камеру, Snapchat пропонує приховані параметри налаштування, функції курації, які відповідають за відтворення вмісту, та налаштування, що забезпечують безпрецедентні засоби керування додатками. У цьому посібнику ви знайдете деякі недооцінені, але тим не менш корисні функції Snapchat, які допоможуть вам максимізувати досвід роботи в програмі та виконати деякі хитрощі, про які навіть професіонали можуть не знати.

Перетворіть збережені знімки у витвори мистецтва

Поховані в медіа-архіві Memories у Snapchat - це стильові передачі - фільтри, які можуть перетворити ваші фотографії відповідно до стилю відомого художника - в руслі тих, що знайдені в додатку Prisma. Якщо ви хочете перетворити збережене селфі чи фотографію свого обіду на щось схоже на Ван Гога, ось що вам потрібно зробити.

Пройдіть у Спогади, або проведіть пальцем угору від інтерфейсу камери, або торкнувшись маленького кругового значка під більшою кнопкою затвора внизу дисплея.

Якщо ви регулярно використовуєте спогади для збереження знімків, торкніться фотографії - стилі передач не можна застосувати до відео - з архіву, який ви хочете редагувати. Однак, якщо ви хочете вибрати зображення, збережене у бібліотеці вашого телефону, виберіть опцію «рулон камери» поруч із «знімками», щоб переглянути вашу галерею.

Прокрутіть архів та торкніться зображення, до якого потрібно застосувати AR-макіяж. Потім проведіть пальцем вгору по екрану або торкніться “редагувати та надіслати” внизу дисплея. Тепер виберіть піктограму олівця, щоб перейти на екран редагування. Тут ви знайдете значок пензля у верхній частині дисплея, який відкриє варіанти передачі стилю. Як і лінзи Snapchat, тепер ви можете прокручувати AR-ефекти та приміряти їх, натискаючи на них. Щоб видалити прокручувані параметри із блокування частини зображення, просто натисніть і утримуйте розділ фотографії.

недооцінений Snapchat має img 2512недооцінені функції Snapchat img 2515недооцінені функції Snapchat img 2517

Отримавши вибір, ви можете натиснути піктограму пензля, щоб вийти з меню перенесення стилів, або натиснути будь-який інший параметр редагування, щоб додати інші ефекти (дудли, смайли, бітмоджі тощо). Закінчивши персоналізувати знімок, просто натисніть значок стрілки надсилання внизу праворуч на дисплеї, щоб поділитися ним.

Діліться знімками з історій та відкривайте канали

Знімки екрана моторошні, але ділитися знімками з історій інших людей чи видавців - це чудово, оскільки Snapchat це потурає.

У листопаді Snapchat зробив це, щоб ви могли зробити зображення чи відео, що увійшли в історію, і надіслати їх другові. Ця функція, яку раніше можна було застосувати лише до вмісту Discover, дозволяє легко розважити друзів або поділитися знімками від користувачів, які, на вашу думку, можуть бути цікавими.

Все, що вам потрібно зробити, це утримувати знімок, яким ви хочете поділитися, переглядаючи історію. Це відкриє прив'язку як чернетку, що дозволить вам натиснути стрілку спільного доступу, щоб вибрати, з ким поділитися. Потім він з’явиться у розмові для перегляду одержувачем. Той самий процес можна застосувати до знімків із епізодів каналу Discover, які ви також можете налаштувати, та живих історій.

Сюжетні списки відтворення

Для активних користувачів Snapchat упорядкування історій від друзів та видавців з метою переваги відтворення - це чудова маленька функція. Snapchat, який отримав назву "списки відтворення історій", представив цю функцію ще в жовтні, поклавши край автоматичному прогресу відтворення історій. Однак, якщо ви не знали про цю зміну, ви все одно можете переглядати Історії окремо, замість того, щоб автоматично відтворювати історію наступного користувача.

недооцінені функції Snapchat img 2534недооцінений Snapchat має img 2535

Щоб переглядати історії узаємно (як у старі добрі часи), ви можете вибрати порядок їх відтворення; торкніться мініатюри ліворуч від імені вашого друга - значок галочки підтвердить дію. Підготувавши список відтворення, просто натисніть кнопку відтворення в правому нижньому куті, щоб розпочати перегляд.

Загальнодоступний та приватний вміст

Вкладка налаштувань у Snapchat наповнена зручними функціями. Для того, щоб розпочати роботу, ми описамо варіанти, які допоможуть вам контролювати, хто може бачити ваш вміст.

По-перше, почнемо з того, що знайдемо саму вкладку налаштувань. Торкніться піктограми bitmoji або привид, розташованої у верхньому лівому куті дисплея, щоб отримати доступ до сторінки свого профілю. Тут у верхньому правому куті ви побачите значок шестірні, який вказує на меню налаштувань.

Вкладка налаштувань розділена на кілька розділів, включаючи «мій рахунок», «додаткові послуги», «хто може…», «додаткову інформацію» та «дії з обліковим записом».

У розділі "хто може ..." наведено ряд налаштувань, які дозволяють вам контролювати свій публічний вміст. Це по суті означає, що ви можете розширити охоплення своїх історій, дозволивши кожному побачити їх.

По мірі розширення Snapchat як програми, він може почати рекомендувати більше публічних історій (від знаменитостей та активних користувачів), щоб люди не зникали з його додатком. Отже, якщо ваш профіль буде загальнодоступним, це, мабуть, сподобається людям, яким подобається отримувати їх вміст перед якомога більшою кількістю людей (і всі відгуки та взаємодія, які запрошують) у таких, як Instagram та Twitter. Однак для багатьох Snapchat - це суто місце для обміну особистим вмістом з друзями - все залежить від того, як ви використовуєте додаток.

недооцінений Snapchat має img 2546недооцінені функції Snapchat img 2547недооцінений Snapchat має img 2548

У меню налаштувань у вас є два варіанти щодо публічного вмісту. Ви можете встановити свої історії загальнодоступними (дозволяючи людям знаходити та переглядати їх за допомогою вкладки пошуку), установивши параметр "переглянути мою історію" на "всі". Ви також можете обмежити розповіді лише своїм друзям або - якщо ви хочете ще більше конфіденційності - ви можете вибрати, хто з ваших контактів зможе бачити ваші історії за допомогою опції “на замовлення”.

Зробіть усі спогади приватними за замовчуванням

Для тих, хто шукає ще більшої конфіденційності, ви можете захистити свої збережені знімки паролем, так що ніхто не зможе переглядати їх без вашого чотиризначного коду. Потім ці знімки зберігатимуться на вкладці "Лише мої очі" у "Спогади". Однак зауважте, що це надзвичайний варіант. Якщо ви забудете код, Snapchat не зможе його отримати, і якщо ви скинете свій обліковий запис, ваші знімки будуть втрачені назавжди. Для тих, хто не впевнений у цьому варіанті, ви можете почати із збереження окремих знімків на приватній вкладці, утримуючи їх і вибираючи "рухатись лише до моїх очей".

недооцінені функції Snapchat img 2524недооцінений Snapchat має img 2525недооцінені функції Snapchat img 2526

Щоб продовжити функцію автоматичного збереження для всіх ваших знімків, виберіть «Спогади» у розділі «Мій рахунок» на вкладці налаштувань. Потім увімкніть функцію «зберігати на мої очі лише за замовчуванням». Потім вас проведуть через ряд кроків, щоб створити та підтвердити чотиризначний код доступу, який вам доведеться вводити кожного разу, коли ви хочете відкрити вкладку у «Спогадах». Відтепер ви можете бути впевнені, що ваші знімки автоматично зберігатимуться на вкладці "Лише мої очі", подалі від сторонніх очей.

Shazam і обмінюватися музикою

Snapchat представив інтеграцію Shazam минулого року, по суті, дозволяючи вам розпізнавати музику з програми візуальних повідомлень, щоб ділитися композиціями з друзями.

Можливо, ви ненароком натрапили на цю функцію під час використання Snapchat, однак, бачачи, що насправді для її активації потрібно лише одна дія. Щоб відтворити композицію Shazam, утримуйте екран у режимі камери, поки пісня відтворюється у фоновому режимі. Через кілька секунд має з’явитися спливаюче вікно, що ідентифікує трек. Тепер виберіть «Інформація про пісню», щоб перейти до ілюстрації доріжки, яка також включає параметри відтворення, музичне відео та різні варіанти завантаження. Якщо натиснути на екран, ви також зможете редагувати та ділитися доріжкою. Після того, як ви надішлете трек другові, він з’явиться у розмові, дозволивши йому поділитися ним з іншими.

недооцінені функції Snapchat img 2519недооцінений Snapchat має img 2521недооцінений Snapchat має img 1564

Спливаюче вікно Shazam також вказує на те, що пісня була позначена тегом Snapchat, тобто вона була збережена для подальшого доступу через меню налаштувань у розділі “Shazam”.

Перетворіть себе на наклейку

Кому потрібні наклейки Snapchat, коли у вас є, ну, фотографії себе та своєї кішки. Правильно, додаток дозволяє створювати власні значки з майже будь-чого на зображенні. Ці творіння у стилі записок автоматично зберігаються разом з усіма іншими наклейками, щоб ви могли додати їх до своїх знімків, створюючи деякі досить химерні зображення (навіть за стандартами Snapchat).

Щоб зробити власні наклейки, зробіть знімок, а потім торкніться значка ножиць у верхній частині дисплея. Далі пальцем намалюйте контур навколо об’єкта, який ви хочете вирізати. Тепер він буде збережений у розділі наклейок, який знаходиться поруч із кнопкою ножиць. Торкніться його, і він буде доступний для обертання, зміни розміру та повторного використання. Для цього просто виберіть його ще раз із вашої колекції наклейок.

недооцінені функції Snapchat img 2556недооцінений Snapchat має img 2536недооцінені функції Snapchat img 2537

Однак функція не дуже точна, тому будьте готові спробувати кілька разів, перш ніж ви все зрозумієте. Усі ваші останні наклейки будуть розташовані у верхній частині розділу наклейок, а ваші особисті значки також будуть розміщені на власній вкладці, позначеній значком ножиць. Тут ви можете видалити збережені раніше елементи, утримуючи та перетягуючи їх у кошик у верхній частині дисплея.

Закріплення тексту на об’єктах

Більшість хардкорних Snapchatters знають, що вони можуть закріпити смайлик на об’єкт за миттю, але чи знаєте ви, що можете зробити те саме з текстом?

Для того, щоб скористатися функцією, запишіть знімок і надайте йому підпис - ви також можете додати смайли. Ось додаткова порада: щоб виділити жирний, курсив або підкреслити текст на Snapchat, утримуйте його під час редагування в режимі чернетки.

недооцінений Snapchat має img 2538недооцінені функції Snapchat img 2539недооцінений Snapchat має img 2540

Закінчивши писати, перетягніть підпис до частини кліпу, що містить об’єкт, до якого ви хочете закріпити його, а потім натисніть на екрані. Ви побачите, що Snapchat розпізнає дію, а потім, просто так, текст буде прикріплений або накладений поверх цього об’єкта. Не забувайте, що ви також можете обертати та змінювати розмір тексту, відповідно повертаючи та стискаючи його!

Останні повідомлення