Facebook зараз дозволяє транслювати відео на телевізор

акторський ролик на FacebookFacebook приймає підказку від Google. Компанія хоче, щоб ви звернулися до стрічки новин, коли мова заходить про перегляд відео. Щоб трохи полегшити ситуацію тим, хто вважає за краще насолоджуватися відео на великому екрані, компанія почала дозволяти користувачам передавати вміст на Apple TV через AirPlay та на пристрої з підтримкою Google Cast.

Ця функція доступна в додатку Facebook iOS, і, за даними Facebook, незабаром вона буде доступна і на Android. Найкраще в цьому, однак, полягає в тому, як простий у використанні. Просто знайдіть відео, яке ви хочете переглянути, потім натисніть кнопку телевізора та виберіть, на який пристрій слід передавати програму.

Ще однією особливістю функції є те, що вона справді створена для Facebook - тобто, коли ви переглядаєте відео на великому екрані, ваш телефон не блокується, поки відео не закінчиться. Натомість ви можете продовжувати прокручувати стрічку новин, розглядаючи телевізор більше як другий екран, ніж просто дзеркало телефону.

Цікаво, що потрібно було так багато часу, щоб ця функція стала стандартною у програмі Facebook. Компанія додала можливість використовувати AirPlay в програмі iPad ще в 2011 році. Незважаючи на це, компанії пізно потяглися пізніше взяти відео, і цей крок є просто ще одним кроком для Facebook у цьому напрямку.

Цей крок також є важливим кроком для Facebook у встановленні домінування у вітальні. Хоча Apple і Google досягли значних успіхів у цій галузі завдяки Apple TV та Android TV відповідно, Facebook не зміг зробити те саме. Завдяки новій функціональності програми Facebook - це не просто перший чи другий екран - це і те, і інше.

Останні повідомлення