Instagram зберігав фотографії та цифрові фотографії навіть після того, як ви їх видалили

Кнопки видалення Instagram, можливо, не функціонували так, як ви передбачали в минулому році. Незалежний дослідник безпеки Саугат Похарел виявив, що Instagram (через TechCrunch) зберігав копії видалених зображень та приватних прямих повідомлень на своїх серверах, навіть після того, як хтось видалив їх зі свого облікового запису.

Торік, коли Похарел завантажив архів даних свого акаунта в Instagram, він виявив, що файл також містить зображення та повідомлення, які він видалив більш ніж роком раніше - припускаючи, що, хоча ці фотографії не були видимими в його профілі, вони все ще були присутні на батьківських серверах Instagram у Facebook.

У своїй заяві Instagram повідомив Digital Trends, що ця проблема була виправлена ​​в листопаді 2019 року, незабаром після того, як Похарел повідомив про це, і він "не побачив жодних доказів зловживань". "Дослідник повідомив про проблему, коли чиїсь видалені зображення та повідомлення в Instagram будуть включені в копію їхньої інформації, якщо вони використовують наш інструмент" Завантажте вашу інформацію "в Instagram", - додав представник Instagram.

Як не дивно, але в заяві Instagram не розглядає питання, чи позбувся тепер старих зображень та повідомлень своїх користувачів. Це просто говорить, що їх присутність в архіві Похарела була випадковістю. Ми звернулися до Instagram, щоб отримати додаткову інформацію, і ми оновимо історію, коли почуємо відповідь.

Важливо зазначити, що, подібно до Facebook, Instagram займає до 90 днів, щоб очистити ваші дані зі своїх серверів після натискання кнопки видалення. Однак в одній зі своїх політик щодо даних Facebook зазначає, що «копії вашої інформації можуть залишатися через 90 днів у резервному сховищі, яке ми використовуємо для відновлення у разі катастрофи, помилки програмного забезпечення або іншої події втрати даних. Ми також можемо зберігати вашу інформацію щодо таких питань, як юридичні проблеми, порушення термінів або зусилля щодо запобігання шкоди ".

Facebook присудив Похарелу суму в 6000 доларів після того, як він повідомив про цей інцидент за допомогою програми відшкодування помилок компанії, ініціативи, яка винагороджує дослідників за виявлення помилок безпеки, які команда Facebook могла пропустити.

Це не вперше, коли соціальна мережа зберігає видалені дані своїх користувачів. Рік тому інший дослідник безпеки за допомогою засобу завантаження даних Twitter виявив, що він зберігає прямі повідомлення, які користувачі видаляли на своїх серверах роками.

Останні повідомлення