Аманда Тодд, Анонім і Коді Макссон трикутник

Анонім-Аманда-Тодд

Злива повідомлень заполонила Інтернет цього тижня після того, як анонімні бренди оприлюднили особу людини, яку, за їхніми твердженнями, довели до самогубства 15-річну жертву знущань Аманду Тодд. Ім’я, вік, номер телефону, адреси електронної пошти та домашню адресу оприлюднили інтернет-активісти. Віце, Джезабель, Daily Mail, Sydney Morning Herald та більше тисячі інших публікацій підхопили цю історію.

Сумна сага Аманди Тодд

Аманда Тодд покінчила життя самогубством у домі своєї сім’ї минулої середи, 10 жовтня. Вона передувала своїй смерті руйнівним відеороликом на YouTube, опублікованим для світу 7 вересня, в якому вона деталізує свою порочну спадну спіраль. Це почалося з моменту юнацької наївності: у сьомому класі вона блиснула грудьми незнайомцю на сайті соціальної камери BlogTV. Через рік таємничий сволоч її знайшов і погрожував випустити скріншот її тіла "всім", що він і зробив. Двічі. Зрештою, саме ця фотографія підштовхнула Тодд до кінця її власного короткого, болісного підліткового життя.

Анонімні імена імені

За часи передчасної смерті Тодда, яка спричинила розслідування та закликає до законодавства про залякування в її рідній країні Канаді, багато хто ходив за людиною, яка оприлюднила фотографію, яка переслідувала Тодда до смерті. І в понеділок світ отримав свою відповідь - або, принаймні, відповідь. Ряд анонімно розміщених документів на популярному веб-сайті з торгівлі документами хакерів Пастебін називає Коді Макссона з Нью-Вестмінстера, Британська Колумбія, шантажистом Тодда. Після цього відбулося відео на YouTube із зображенням аноніма Гая Фокса, ще більше маючи на увазі Макссона, котрий анонімно вказав, що називається прізвищем «kody1206».

Публікації Pastebin також містять дату народження, адресу в Сурреї, штат Британія, номер телефону, дві адреси електронної пошти та посилання на різні акаунти соціальних медіа kody1206, включаючи Twitter, Facebook, Google+ тощо.

Незабаром після того, як найпопулярніший пост Пастебіна вийшов в ефір, Віце написав про звинувачення проти Макссона. Пізніше він оновив історію зображенням, що містить кілька складених скріншотів карт і пошукових запитів у Google, які, мабуть, показують зв'язок між Макссоном і Тоддом. На зображенні, яке, як повідомляється, надійшло від Anonymous, також видно знімок екрана сторінки Макссона у Facebook, на якій він стверджував, що є співробітником Facebook. Пізніше Єзавель та інші повідомили, що Макссон працював у Facebook як факт.

У тому, що, здається, є нічим іншим, як неймовірним збігом обставин, так званий "доксинг" (Інтернет-сленг для виїзду) Макссона трапився саме тоді, коли людина на ім'я Дакота Вільям Шейн Макссон із Суррея, Британська Корея, з'явилася в суді за звинуваченням у сексуальному насильстві та “сексуальне втручання” 16-річної дитини.

Виступ суду Макссона

Коді. Дакота. Сексуальне насильство. Шістнадцятирічний. Здавалося, все стало на свої місця.

Хто такий Коді Макссон?

Докази причетності Макссона до світу дитячої порнографії в Інтернеті - і, зокрема, його хобі змусити молодих дівчат демонструвати свої тіла на веб-сайтах, таких як TinyChat та BlogTV - датуються приблизно 2010 роком, приблизно в той самий час, коли Тодд її доленосна помилка.

Відео під назвою "2010 Capper Awards" від Daily Capper - нині неіснуючої групи чи особистості, яка уважно стежила за темним світом соціальних веб-сайтів та людей (часто молодих дівчат, яких називали "camwhores"), які створили там імена - охрестили kody1206 "героєм" за шантаж іншої молодої дівчини на ім'я Пейтон. В одному зі своїх відео Пейтон назвала свого шантажиста: Дакота Вільям Шейн Макссон.

Так, він пройшов повз Коді. Так, він був канадцем.

(В іншому відео Daily Capper від грудня 2010 року згадується Аманда Тодд, але не згадується про Макссона.)

Адреса електронної пошти Максона також була однією з багатьох, яку в червні 2011 року просочила анонімна підгрупа LulzSec. І його ім’я користувача може бути неодноразово пов’язане з різними сесіями TinyChat та іншими веб-сайтами, пов’язаними з дитячою порнографією.

Підсумок: Ми знаємо, що канадця на ім'я Дакота "Коді" Вільяма Шейна Макссона звинуватили у шантажі молодої дівчини ще в 2010 році. Ми також знаємо, що ця людина називалася в Інтернеті на ім'я "kody1206". Крім того, ми знаємо, що людину з таким ім’ям нещодавно було звинувачено у сексуальному насильстві над 16-річною дівчиною.

Ми не знаємо, що це та сама людина, яка переслідувала Тодда - і все важче обґрунтувати це твердження, не кажучи вже про те, що це правда.

Речі розвалюються

Незабаром після публікації інформації від Anonymous її достовірність почала руйнуватися. У понеділок вдень, за день до того, як більшість торгових точок підняли історію про Макссона, CKNW у Ванкувері повідомила, що опублікована анонімною адресою не є адресою Макссона. Жінка, яка там мешкала, зателефонувала в міліцію та попросила, щоб люди припинили надсилати їй погрози.

Побачивши тріщину у справі Аноніма, ми зв’язалися з Facebook, щоб з’ясувати, чи працював Коді Макссон колись у соціальній мережі. Як підозрювали, він цього не робив.

"Це абсолютно НЕ відповідає дійсності", - сказала представник Facebook Facebook Digital Trends сьогодні вранці. "Жодна особа з таким ім’ям не працює і не працювала у Facebook". Під час подальшої телефонної розмови вона вигукнула, що Facebook "навіть не має офісу в Британській Колумбії", і не могла зрозуміти, чому хтось сприймає анонімного докса серйозно. Вона подякувала нам за зв’язок - схоже, ніхто інший не намагався розібратися саме в цій деталі.

Тож тепер ми знали, що передбачувана адреса і інформація про роботу Макссона були невірними. Ми зателефонували за номером телефону, вказаним у документі Pastebin. Це не спрацювало - шокуюче. Ми також надіслали електронний лист на одну з адрес - ту, що неодноразово пов’язана з Макссоном та його іменем коду1206 - і чекаємо на відповідь. (Звичайно, у нас буде велике оновлення, якщо ми це зробимо.)

Крім того, пізніше у вівторок Королівська канадська поліція (RCMP) опублікувала заяву, в якій сказано, що заяви про Макссона були "необґрунтованими".

"Однією з наших найбільших проблем зараз є неправдива інформація, яку поширюють люди, які, схоже, намагаються використати історію Аманди для заподіяння шкоди чи отримання прибутку", - сказав сержант. Пітер Тіссен, речник RCMP, у заяві.

Ми звернулися до Тіссена, щоб пояснити: чи були звинувачення проти Макссона "неправдивими" чи просто "необґрунтованими?"

"Інформація, яку ми отримали через різні джерела стосовно конкретної особи, є" необґрунтованою ", - сказав Тіссен в електронному листі. Він відмовився сказати, чи був Макссон підозрюваним у розслідуванні.

Макссон захищається, звинувачує іншого

Раніше сьогодні "Ванкуверське сонце" наздогнало Макссона біля будинку суду в Сурреї, штат Британія, де він зізнався, що знав Тодда "в певному сенсі", але сказав, що він не був її торментером.

"Я намагався допомогти, зробити все, що міг", - сказав він Sun. Він додав, що "нічого з цього не відповідає дійсності", коли його запитували про твердження Аноніма, і що він "справді злився і дратувався" і "почував себе зрадженим".

Він також повідомив, що отримав "тисячі" погроз смертю через Facebook та більше через електронну пошту. Його мати описала це як "натовп лінчів".

Щоб додати ще один поворот у цю казку, Макссон сказав, що він знає, хто насправді є шантажем Тодда: 26-річний чоловік, який проходить через "Гадюку" в Інтернеті і живе в Нью-Йорку. Макссон повідомив, що зв’язувався з Вайпером як із RCMP, так і з департаментом поліції Нью-Йорка.

І отже, цикл доксингу розпочався знову. Людина, яка називається Анонім Нью-Джерсі і склала оригінальний dox на Maxson, відреагувала на претензію Maxon, "доксуючи" особу, яка йде за ручкою "Viper2323". І ще раз, деталі не збігаються - вік та місцезнаходження людини не те, що стверджував Макссон. Але Viper має видатний профіль TinyChat і має кілька кивків від Daily Capper. На даний момент, однак, це все, що кожен повинен продовжувати, не більше того.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found