Привіт Heello: Представляємо твітер-клон TwitPic

привітНой Еверетт нічим, якщо не сміливим. Засновник TwitPic описує себе в Twitter як "симпатичний хлопець, який закінчив першим", і так: це той хлопець, який розмістив Twitpic-побачене навколо світу зсередини поліцейської машини.

Можна з упевненістю сказати, що Еверетт має здорову дозу амбіцій та впевненості, тому зовсім не дивно, що він запустив власний Twitter-клон Heello. TwitPic, звичайно, має Twitter, щоб подякувати за більшу частину успіху, але тим не менше Heello тут, щоб спробувати вкрасти частину його грому. І саме вчасно: Twitter офіційно випустив власну функцію обміну фотографіями, яка повинна нервувати TwitPic та його різних конкурентів.

Еверетт сказав нам, що працював на сайті мікроблогів останній рік, і терміни запуску - це випадковість. Спочатку ідея оберталася навколо того, щоб зробити електронну пошту більш соціальною та менш переважною, але команда була потягнута до соціальної. «Ідея Heello щодо того, чим вона є зараз, виникла через почуття розчарувань користувачів (і навіть наших власних) через неможливість розміщення тексту, фотографій, відеозаписів чи реєстрації в одній службі; всі вони були розподілені між різними сайтами, і це заплутало багато застосувань ".

Heello’s (вимовляється він-низький) користувальницький інтерфейс схожий на зачищений Twitter. Багато з цього, ймовірно, завдяки його дитинству, оскільки Еверетт каже, що такі функції, як реєстрація та відеозаписи, вже на шляху, як і щось, що називається "каналами", що дозволить вам групувати людей. На даний момент він має включений інструмент обміну фотографіями. Прихильникам Twitter не варто турбуватися: Еверетт запевняє, що TwitPic нікуди не дінеться. З огляду на те, наскільки важливим був інструмент для користувачів Twitter із самого початку, це означало б, що багато дуже щільних фотоальбомів застаріють.

Ось короткий опис того, як сайт вирівнюється до Twitter:

  • Твіти / оновлення називаються пінгами
  • Ретвіти називаються «Відлуння»
  • Перегляд потоку в Twitter називається прослуховуванням

На даний момент на Heello важко зв’язатися з користувачами. Ви можете запросити своїх друзів через Twitter та Facebook та шукати імена чи фрази, але наразі функція підказки відсутня. Жива стрічка також оновлюється настільки швидко, що ви не бачите багато відповідних пінгів, і в нашому першому переході на сайт є кілька збоїв, які змусили кілька пінгів з’являтися неодноразово. Речі, про які користувачі просять, не закінчуються: офіційний додаток (хоча Еверетт говорить, що додатки для Android та iPhone вже працюють), ехо-сповіщення, сповіщення слухачів, пропозиції, кого слухати ... але майте на увазі, сайт запустив це тиждень. Еверетт також зазначає, що в дорозі сповіщення, які зроблять сайт нескінченно кориснішим.

Якщо ви вже на Heello, шукайте на сайті членів команди TwitPic та Heello. Вони приймають пропозиції і досить чуйно реагують на це.

Журі все ще розглядає майбутнє Heello. Було декілька клонів Twitter, які були DOA, але Heello, здається, поки що має трохи більше пари. Ви повинні думати, що Heello створює TwitPic певну конкуренцію одночасно, коли Twitter представив те, що серйозно вплине на платформу обміну фотографіями. Здається, це щось складний бізнес-план, але такий, який нам цікавий, щоб його розіграли. І поки що у нас є мільйон пінгів за 48 годин, щоб показати.

Як говорить Еверетт, Heello «є еволюцією TwitPic. Це ще один спосіб поділитися своїми справами із фотографіями, відео, місцями, але цього разу ми не покладаємося на платформу Twitter ". Він також каже, що майбутні функції, такі як функція групового обміну повідомленнями та майбутні Канали, будуть відрізняти Heello від конкурентів.

Останні повідомлення