Bumble Matches тепер можуть використовувати відеочат і голосові дзвінки

Додаток для знайомств Bumble додав функції відеочату та голосових дзвінків, щоб люди почувались у безпеці та встановлювали більш впевнені зв’язки зі своїми матчами.

Параметри відеочату та голосового дзвінка відображаються лише для тих, хто з кимось відповідає. Потім у правому куті екрана розмови з’являться піктограма відео та піктограма телефону, пропонуючи жінкам вибір дзвінка як першого ходу, як тільки вони збігаються. Тим часом чоловіки зможуть розпочати відеочат або голосовий дзвінок лише після того, як жінки зроблять перший крок. Якщо люди не мають собі рівних, вони також втрачають доступ до функцій.

Функції голосу та відео тепер доступні в розділах Bumble Date, Bumble BFF та Bumble Bizz. Відеочати та голосові дзвінки створюють безпечніший простір на Bumble Date, дозволяючи сірникам ближче познайомитися один з одним перед тим, як особисто зустрітися, і не обмінюючись номерами спочатку. Ці функції також створюють глибші зв’язки в Bumble BFF, дозволяючи потенційним найкращим друзям пропускати повідомлення чату та переходити безпосередньо до того, як бачать одне одного про своїх улюблених, а також відкривають можливості для змістовних розмов на Bumble Bizz, які вважаються професійними зустрічами.

Bumble - не перша велика програма для знайомств, яка пропонує відеочат і голосові дзвінки, оскільки Badoo раніше активував відеодзвінки. Не дивно, що той самий чоловік, Андрій Андрєєв, керує обома програмами та об’єднав їх із Чаппі та Люменом у нову групу на ім’я Magic Lab, яка планує інвестувати в нові технології, щоб „об’єднати людей”.

Нові функції мають на меті "надати користувачам більш реальну життєву взаємодію та заощадити час, глибше зрозумівши, з ким вони зустрічалися, перш ніж вони вирішать зустрітися особисто або поділитися цінною контактною інформацією", - написав Андрєєв у електронного листа до TechCrunch.

Відеочат і голосові дзвінки Bumble, не вимагаючи обміну телефонними номерами, доповнюють профілі користувачів і повідомлення в чаті, які досягають лише на шляху встановлення зв’язків з іншими людьми. Ці функції також допомагають додатку для знайомств вирішити кращий виклик проти лідера в космосі, Tinder.

Останні повідомлення