Мішель Обама звертається до молоді на Snapchat

flotus michelle obama приєднується до snapchatВи коли-небудь замислювались, що насправді виглядає за лаштунками найвідомішої резиденції країни? Ну, тепер ви можете це дізнатись завдяки першій леді Мішель Обамі, люб’язно надавши її новенькому акаунту Snapchat. Правильно, перша леді стрибнула на базі Snapchat - що ще більше підтверджує, що Snapchat стає лише популярнішим.

За словами її прес-секретаря Джоанни Росхольм, місіс Обама вирішила приєднатися до Snapchat, намагаючись залучати та спілкуватися з молоддю більш безпосередньо. Послідовники Першої леді на Snapchat можуть очікувати, що знайдуть Snaps з-за куліс Білого дому, на трасі передвиборчої кампанії, і скрізь, де Перша леді опиняється щодня. Її майбутня поїздка до Ліберії, Марокко та Іспанії в рамках імітації «Нехай дівчата вчаться» буде в центрі уваги її Snaps у короткостроковій перспективі, де до неї приєднаються не хто інший, як Фрейда Пінто та Меріл Стріп в рамках історії Snapchat протягом усієї подорожі.

firstlady-snapchatSnapchat - це лише останнє доповнення до вражаючих публікацій Першої леді в соціальних мережах, інструмент, який вона блискуче використовує для взаємодії та спілкування з країною. У її перший день на Snapchat у нас є перша леді, яка знімає зовнішній вигляд для Еллен, а також катається на машині з Джеймсом Корденом для Carpool Karaoke, серед іншого - непогано для першого дня. Хто-небудь хоче приймати ставки на те, за скільки часу до того, як вона затягне президента на мить чи два?

Але, крім її публічних виступів та зобов’язань першої леді, ми з нетерпінням чекаємо побачити, що нам готує пані Обама. Її бажання продовжувати залучати та використовувати свою величезну соціальну підтримку після завершення її бігу в Білому домі було добре задокументовано, і тепер ми можемо додати Snapchat до списку місць, де можна знайти місіс Обама.

Останні повідомлення