Дивний Facebook Glitch має користувачів, стурбованих своєю конфіденційністю

пошук облікових записів безпеки вЯкщо ви підтримували активну присутність у Facebook протягом останніх кількох років, швидше за все, ви поділилися деякими публікаціями та фотографіями, про які ви б воліли забути. Будь то зображення старого полум’я чи статуси, написані в нетверезому ступорі, - у кожному дорослому дорослому шкодує ціла низка помилок у Facebook. А тепер уявіть, якби ваші старі публікації переслідували вас.

Це саме те, що сталося з купою користувачів Facebook на iOS. 9 грудня багато людей перейшли в Twitter, описуючи очевидний збій, коли їхні старі публікації та фотографії знову з'являлися в їх хронологіях, ніби їм щойно поділилися.

Користувачі соціальної мережі, на яких вплинула помилка, зрозуміло збентежились і трохи збентежилися. Зрештою, хто знає, що Facebook міг вибити з вашого минулого, про що ви воліли б не згадувати.

"Facebook активно працює і публікує старі фотографії на моєму графіку так, ніби вони щойно зроблені", - поділився Майкл Грант у дописі на Facebook. "Якийсь штучний інтелект оживає?"

Інші користувачі вказували, що помилка вийшла за рамки повторного обміну старими публікаціями. Користувач Facebook Кевін Фод написав у Твіттері, що 50 його старих фотографій знову з'явилися, і кілька зображень навіть було видалено, що супроводжувалося випадковим видаленням деяких його друзів.

Інший користувач наголосив, що користувач Facebook завітав на довідковий форум спільноти сайту у пошуках пояснень. «Сьогодні вранці о 06:00 4 фотографії, які я опублікував на своїй хронології ще у вересні, знову з’явилися на моїй хронології, разом із мітками про місцезнаходження та друзів. Я цього не робив », - написав Дрю Калхун. "Я точно змінив свій пароль, але чи може хтось допомогти мені зрозуміти, як це сталося, без моєї згоди чи відома?"

@Facebook СТОП переписувати старі повідомлення !! Ви не можете розміщувати повідомлення від мого імені! #facebooksecurity #Facebook #facebook

- Шеннон Бек (@shanibah) 9 грудня 2016 року

@facebook Я оновив додаток iOS вчора ввечері, і з тих пір він розмістив десятки старих публікацій, ніби вони самі собою.

- Майк (@nauernotmauer) 9 грудня 2016 року

Чи грає Facebook якусь неправильно оцінену витівку на кінець року щодо своїх користувачів? Чи може хтось нагадати соціальній мережі, що 2016 рік був досить поганим, як і зараз, без усіх, хто живе у страху, щодо того, що може раптово з’явитися на їхній часовій шкалі у Facebook.

Facebook цього року вже зазнав неабиякої частки нещасних випадків. Минулого місяця група користувачів відчула себе персонажем Брюса Вілліса Шосте почуття коли вони увійшли, щоб дізнатись, що вони померли. Помилка торкнулася навіть генерального директора Facebook Марка Цукерберга. У березні Facebook викликав паніку, коли надсилав попередження про перевірку безпеки користувачам у Великобританії та США після вибуху в іншому кінці світу, в Пакистані.

Теорія, яку пропонують учасники соціальної мережі, полягає в тому, що помилка може бути пов’язана з останнім оновленням програми iOS для Facebook. Інші стверджували, що це може бути пов'язано з функцією компанії "Річний огляд", опублікованою в четвер. Тим часом дехто припускав, що це може бути наслідком порушення безпеки.

Ми звернулись до Facebook за коментарем, але відповіді не отримали відразу. Компанія повідомила PC Mag, що їй відомо про проблему та працює над виправленням.

Останні повідомлення