Як заблокувати когось у Pinterest (або розблокувати їх)

як заблокувати когось у додатку Pinterest для iPad Марсель Де Грейс / 123RF Спам вбиває вашу онлайн-дошку настроїв? Незважаючи на те, що всі профілі Pinterest загальнодоступні, користувачі можуть заблокувати шпильки, щоб запобігти повідомленням, лайкам та коментарям на своїх власних пінах. Ця функція доступна з 2012 року і дає користувачам можливість блокувати спамерів та негативних коментаторів; це також дозволяє утримувати інших користувачів від взаємодії з вашими шпильками з будь-якої причини. Однак, якщо вам незрозуміло, як користуватися цією функцією, ми підготували керівництво щодо того, як заблокувати когось у Pinterest, а також докладніший посібник із використання Pinterest.

Що робить блокування когось у Pinterest?

Pinterest - це публічна платформа, тобто якщо ви не закріпите на секретній дошці, ви не зможете контролювати, хто переглядає ваші шпильки. Важливо розуміти, що заблокований користувач все одно може бачити ваші шпильки, якщо переходить до вашого загальнодоступного профілю. Незважаючи на те, що заблокований користувач все ще зможе бачити ваші шпильки, якщо вони перейдуть туди, вони не зможуть стежити за вашими дошками, надсилати вам повідомлення, коментувати або лайкати ваші шпильки. Заблоковані користувачі також не відображатимуться у вашій стрічці новин, але вони з’являтимуться в результатах пошуку, стрічках та дошках груп.

Якщо ви раніше закріплювали або сподобалися вмісту цього користувача, ваші шпильки не зникнуть, як тільки ви заблокуєте вказаного користувача. Якщо ви хочете позбутися шпильок, вам потрібно вручну зайти та відкріпити кожен.

Заблокований користувач також не отримає сповіщення про блокування, тому ви не образите когось, коли натиснете кнопку блокування. Однак вони дізнаються, чи намагатимуться вони слідувати за вами чи взаємодіяти з одним із ваших шпильок.

Pinterest також зазначає, що користувачі повинні повідомляти про будь-які переслідування та залякування в мережі після блокування відповідного користувача.

Як заблокувати когось у Pinterest

Крок 1: Щоб заблокувати когось у Pinterest, спочатку потрібно знайти загальнодоступний профіль людини. Ви можете перейти до профілю, натиснувши ім’я користувача всередині шпильки. Крім того, ви можете почати вводити ім’я користувача в рядок пошуку та клацнути Люди для пошуку виключно користувачів.

Крок 2: Опинившись у профілі користувача, блокування - це лише питання пошуку потрібних піктограм. Якщо натиснути піктограму прапора, розташовану над ім'ям користувача та поруч із кнопкою "Підписатися", цей користувач буде заблоковано. Клацніть червоним Блок у спливаючому вікні, щоб завершити своє рішення. Зверніть увагу, що процес однаковий для ітерацій робочого столу та додатків Pinterest.

Якщо ви передумаєте ...

Потрібно розблокувати користувача? Щоб розблокувати когось у Pinterest, просто перейдіть до його профілю та торкніться значка Розблокувати значок.

Однак заблокувати когось у Pinterest легко, і це заважає їм надсилати вам повідомлення та коментарі. Незважаючи на те, що блокування не заважатимуть користувачеві бачити ваш профіль, параметр заборонить коментарі та повідомлення від цього користувача. Тільки пам’ятайте, що блокування користувача не робить публікацію менш загальнодоступною, тому, якщо ви закріплюєте щось, про що не хочете, щоб широка громадськість знала, закріпіть на секретній дошці. Тепер, повернувшись до створення цієї дошки, що налаштовує тренди, без спаму.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found