Новий режим створення камери Instagram не призначений для фотографування чи відеозйомки

Instagram

Камера Instagram отримує оновлення, але не для фотографування. Під час щорічної конференції F8 30 квітня Instagram поділився новим дизайном режиму камери. Оновлення надає режим створення, який дозволяє користувачам обмінюватися інформацією, не починаючи з фотографії чи відео. Instagram також поділився деталями нового інструменту покупок, зусиллями щодо збору коштів та тестом на усунення подібних показників.

Десь у найближчі кілька тижнів оновлення Instagram внесе новий дизайн у вбудовану камеру Instagram. Оновлення містить новий режим створення, який дозволяє користувачам використовувати ефекти та наклейки, але не вимагає починати з фотографії чи відео. Натомість користувачі починають з нуля на порожньому полотні та додають наклейки та інші ефекти.

Користувачі Instagram незабаром можуть робити покупки для моди безпосередньо з фотографії в Instagram, завдяки новому інструменту, який дозволяє творцям позначати продукт безпосередньо в публікації. В Instagram кажуть, що інструмент розпочне публічне тестування наступного тижня з невеликою групою впливових осіб. Оновлення розроблено, щоб дозволити користувачам робити покупки одягу, поміченого в публікації в Instagram. В Instagram кажуть, що оновлення дозволяє користувачам знаходити елемент, не шукаючи деталі в заголовку, Прямі повідомлення, користувач, який ділиться публікацією, або скріншот знімка.

Подібно до замовлення в Instagram, яке було оголошено минулого місяця, оновлення дозволяє користувачам робити покупки, не виходячи з соціальної платформи. Тест розпочнеться в найближчі кілька тижнів і включатиме вибрану групу авторитетів від Кайлі Дженнер до Vogue. Ті, хто бере участь у тестуванні, також є частиною тесту для перевірки в додатку.

Батьківська компанія Facebook також пропонує свої інструменти збору коштів в орієнтованій на зображення соціальній мережі. Користувачі в США тепер можуть додати наклейку для пожертв у Stories. В Instagram кажуть, що 100 відсотків грошей, принесених із наклейки, підуть безпосередньо на справу, яку обрав користувач під час додавання наклейки. Ця функція додає кнопку "пожертвувати" до зображень та відео в Stories.

Під час F8 Facebook також підтвердив попередньо проведені тести про усунення подібних показників із каналів глядачів. Тест збереже непорушні підрахунки, але більше не показуватиме їх послідовникам. За допомогою тесту лише користувач, який поділився публікацією, побачить, скільки серцевих кліків отримало фото чи відео.

Оновлення приходить разом із переліком нових функцій для Facebook, Messenger та Oculus, які також були оголошені під час конференції Facebook F8 у Сан-Хосе, штат Каліфорнія.

Останні повідомлення