Facebook оновлює свою стрічку новин

оновлення стрічки новин

Нерелевантність, вас звуть Потік новин - принаймні, це дорога, якою ми швидко їдемо. Частково це пов’язано з алгоритмом Facebook, а частково тому, що масивна база користувачів сайту означає потік історіймає для управління. Звичайно, цікаво згадувати старі добрі часи, коли ви бачили кожну публікацію своїх друзів, яка потрапляла на сайт. Але ці дні давно минули (і ви частково винні, якщо у вас є кілька сотень друзів і ви відмовляєтесь використовувати фільтри списку друзів).

Звичайно, той факт, що маркетологи чітко усвідомлюють силу Facebook, має щось спільне і з усім бізнесом, що займає пост рейтингу. Незалежно від нашої точки зору - користувач чи рекламодавець - ми всі хочемо знати, чому ми бачимо те, що бачимо, коли бачимо їх ... і що ми не бачимо. І чому. Чому, чому, чому!

Що ж, Facebook визнає нашу спрагу знань і розпочне серію дописів у блозі, що пояснюють коригування алгоритму News Feed. "Кожного разу, коли хтось відвідує Стрічку новин, в середньому є 1500 потенційних історій від друзів, людей, за якими вони стежать, і Сторінок, щоб вони їх бачили, і у більшості людей не вистачає часу, щоб побачити їх усіх", - каже Facebook.

Ознайомлюючись із розробником та маркетинговою мовою, ось важливі деталі, які пояснив Facebook, і те, як вони, і як вплинуть на нові зміни, вплинуть на вашу стрічку новин. Нехай просіювання розпочнеться.

1. "Останній актор"

Останній актор - це остання людина, з якою ви спілкувались у Facebook; це може бути чиясь стіна, на якій ви писали, хтось, чий допис вам сподобався, хтось, кому ви відповіли в ланцюжку коментарів, хтось, кого ви позначили тегом. І нове правило про останнього актора змінить стрічку новин.

Останній актор тепер впливає на Affinity, що є виміром Facebook, наскільки вам подобається хтось чи щось. Спорідненість є найсильнішим фактором у визначенні того, що відображатиметься у вашій стрічці новин і коли, тому це велика справа. Остання людина, з якою ви спілкувалися, зараз отримує невеликий приріст спорідненості. Facebook заявляє, що тестує це, і результати були позитивними.

Хороший: Ви взаємодієте з цими людьми не дарма; якщо ви багато з кимось розмовляєте, ви захочете дізнатися більше про них. Якщо ви коментуєте або подобаєтеся тим, що ваші друзі часто публікують, але ви ігноруєте Сторінки, за якими ви стежите (можливо, ви один із тих типів, хто отримує провину у вподобанні всього), ви побачите більше повідомлень своїх друзів і менше цих сторінок .

Погані: Якщо ви збираєтеся вживати ненависть (тобто саркастично подобається все, що робить ваш ворог у соціальних мережах ... що, хлопці зрілості, давай), то ви стріляєте собі в ногу. Крім того, якщо всі ваші коментарі мають кричати на когось за публікацію політичних новин, з якими ви не згодні, готуйтеся побачити набагато більше того, що вони задумали! Це також означає, що ви бачите багато подібних, потенційно, і нові речі та люди не будуть вводитись так легко.

2. “Час занепаду”

Ви знаєте, як іноді ви входите у Facebook, а сидячи спереду та в центрі у своїй стрічці новин - це триденний допис, і єдина причина, за якою ви можете припустити, що це є, тому, що хтось прокоментував це годину тому? Це абсолютно гірше.

Чи траплялося з вами щось із цього?

  • З’являється фотографія з чийогось весілля 10 днів тому. Хоча годину тому це сподобалось двом вашим друзям, тож воно піднялося на вершину.

  • Оновлення статусу про фінал сезону шоу, яке вийшло в ефір дві ночі тому, з’являється у вашій стрічці новин. Хтось опублікував коментар до кінця теми 45 хвилин тому, тож інформація повернулася.

  • Посилання на історію про судовий процес, який спостерігала нація, і вона задалася питанням, яким буде вирок ... хоча ви вже знаєте, бо це сталося вчора. Хтось щойно прокоментував це посилання, тож воно теж повернулось.

fb стрічка новин 12 годин

Є безліч прикладів, і Facebook заявляє, що і надалі буде знаходити кращі рішення.

Але це відбувається тому, що цей так званий «Час занепаду» менш важливий, ніж був раніше. Затримка часу - це функція, яка не дає вмісту, який перевищує три години, з’являтися у стрічці новин. Це спроба підтримати речі свіжими, однак це означає, що ви потенційно можете пропустити багато історій. Але оновлення буде трохи панувати в Time Decay, даючи підштовхувати історії з великою кількістю інтерактивності, незалежно від їх часу, - ось тут ми дійдемо до Story Bumping (про це докладніше за секунду).

Хороший: Користувачі постійно скаржаться, що ми пропускаємо історії стрічок новин; ми хочемо побачити якомога більше того, що відбувається. Це, мабуть, найкращий спосіб зробити це, якщо лише Facebook не прийняв потоковий потік, подібний до Twitter, (що не буде - якщо не рахувати Ticker, функція, на яку користувачі ніколи не тяжіли).

Погані: Див. Три приклади вище. Нерелевантні історії продовжуватимуть з’являтися; іноді ви будете раді побачити допис, який би ви пропустили в іншому випадку, а іноді ви побажаєте, що зможете, будь ласка, ніколи не бачити нічого про фінал сезону Американський ідол що виходила в ефір три дні тому.

3. “Натрапляння на історію”

Нещодавно було багато розмов про Story Bumping, коли Facebook звинуватили у цілеспрямованому приховуванні кількості людей, які бачили кожну з наших публікацій. Сьогодні Facebook розповів трохи більше про те, що це, як це працює, і як це впливає на те, що з’являється у вашій стрічці новин і чому. Найкраще сучасне пояснення випадок історії надходить від EdgeRank Checker:

“Історичне зіткнення - це новий чинник органічного рейтингу. Під час кожного відвідування Facebook, Facebook переглядає весь новий вміст і створює відповідні оцінки ... Time Decay, як правило, утримує вміст, який старше трьох годин, не відображається у вашій стрічці новин. Завдяки Story Bumping об’єкти з достатньо високим рангом… можуть потрапляти у ваш канал, якщо ви [пропустили його] ».

"Зараз органічні [нерекламні] історії, які люди не прокручували досить далеко, щоб побачити, можуть знову з’явитись поблизу стрічки новин, якщо історії все ще отримують багато лайків та коментарів".

Facebook заявляє, що раннє тестування показує вдосконалення. “У недавньому тестуванні з невеликою групою користувачів ця зміна призвела до п’яти відсотків збільшення кількості вподобань, коментарів та поділ на органічні історії, які люди бачили від друзів, і до восьми відсотків збільшення кількості вподобань, коментарів та публікацій на органічні історії, які вони бачили зі Сторінок.

зіткнення з історією

Facebook заявляє, що до цієї зміни багато контенту було непрочитаним, оскільки користувачі просто не хотіли нескінченно прокручувати, щоб виявити більше історій - люди читали в середньому 57 відсотків історій у своїх стрічках новин. З цією зміною ми отримаємо приблизно 70 відсотків.

Хороший: Ну, мабуть, у нас із цим все гаразд, згідно з першими даними Facebook. Також, можливо, Facebook зможе ще більше вдосконалити це, щоб описані вище випадки (своєчасні, новинні події) не постійно з’являлися наново.

Погані: Негативи Time Decay застосовуються і тут, оскільки вони так тісно пов’язані між собою. По суті, якщо ви зараз не використовуєте фільтри списку друзів для синтаксичного аналізу стрічки новин, вам слід розпочати. Хоча майте на увазі, що інші люди, які коментують публікації з оновлень ваших друзів, також піднімуть їх на вершину, тому ви не можете повністю вирізати ідіотів зі своєї стрічки новин, як би ви не старалися. Це також означає, що найпопулярніші речі піднімаються на вершину; це те, на що люди постійно скаржаться за допомогою стрічки новин. Ви бачите, що ідеї, що циркулюють, і нові думки нелегко ввести у вашу соціальну сферу.

Останні повідомлення