Чотири типи людей, які придбають золотий iPhone

4 типи людей, які купуватимуть золоті iphone verucamodnc

Як ви, напевно, чули, Apple випустила два нових iPhone ... і один з них - дуже бажаний золотий iPhone 5S. Багато насміхалися над химерним пристроєм, і хоча за його рахунок вигадують багато жартів, мабуть, фанати та дівчата заграють його, бо його не вистачає на день запуску.

Алехто вимагаємалийкупує золотий iPhone? Ви знаєте, що отримаєте пекло за це, але ваше ставлення до "IDGAF" взяло верх, і дорогоцінне повинно бути вашим. Тож після деякого розслідування у Twitter ми з’ясували, хто ви. Це чотири типи людей, які купили або придбають золотий iPhone.

1. Розпещені підлітки (і, швидше за все, їх безхребетні батьки)

Швидкий пошук у Google виявляє те, що ми вже знаємо: молоді люди божевільні від iPhone і зроблять все, що потрібно, щоб отримати останню версію. І звичайно, «все, що потрібно» передбачає переслідування мами і тата, щоб отримати для них пристрій, і залежно від того, скільки у них мули (або як часто вони ототожнюють любов із тим, щоб дітям вдалося отримати те, що вони хочуть), вони часто піддаються.

Але мама і тато сказали так, щоб отримати мені золотий iPhone 5s на день народження, і вони дали мені сумку Майкла Корса та нові годинники на день народження

- demi miles (@Demimilesxo) 13 вересня 2013 р

мама просто сказала, що візьме мій телефон, щоб я міг використати її оновлення, щоб отримати золотий iPhone 5s. нагорода за найкращу маму

- Ерін Сердечний ♔ (@erinnpamela) 12 вересня 2013 р

"@The_lalalaine: сказав моєму татові, що я повинен отримати новий золотий iphone, тому що я бос дупу сука"

- Ханна Хікс (@hannnnahhickss) 13 вересня 2013 р

Я вже сказав своїм батькам, що вони отримують мені золотий iPhone, якщо я цього не зроблю, я його не зламаю, щоб вони мені його придбали.

- khayla✨ (@ImKaylaa_) 10 вересня 2013 р

2. Кричущі керівники

Якщо ви начальник технічної компанії в Кремнієвій долині, то, швидше за все, ви один із перших людей, котрий поклав руку на золотий iPhone. Насправді у вас може бути навіть зараз (або ви знаєте когось, хто це робить):

@griffintech Ми фактично працювали в Купертіно, коли гуляли - говорили на золотому iPhone минулого тижня

- Діана Стенсіл (@DianaStancil) 10 вересня 2013 р

Якщо у вас є багато грошей, щоб спалити, ви, мабуть, підете на все справжнє - iPhone буквально покритий золотом:

РЕАЛЬНІ золоті айфони вартістю 3 тис. Фунтів стерлінгів, виготовлені бізнесменом з Глазго. Наказ 53 від нігерійського уряду. Я зателефонував йому: //t.co/BfJS2uYzU3 через @independent

- Саймон Усборн (@susborne) 10 вересня 2013 р

Здається, бос @goldandco захопився. Зараз він каже мені, що людина з Нігерії - а не уряд. - замовив 53 ювілейні золоті айфони.

- Саймон Усборн (@susborne) 11 вересня 2013 р

3. Гм ... гей-хлопці?

На жаль, у Twitter кишить фанатиками, які не думають, що справжні чоловіки купуватимуть золотий iPhone (але охоче отримують його в сріблястому або космічному сірому, бо, знаєте, мужність).

Apple щойно надіслала мені електронною поштою… той золотий iphone виглядає геєм, як блядь… Іма рок із срібним, що виглядає чисто.

- Дитячий королівський бриз (@BreezeBeDrawlin) 13 вересня 2013 р

Вибачте дівчино. Але я майже впевнений, що якщо ваш хлопець придбає золотий iPhone, він, ймовірно, телефонує своєму хлопцеві.

- Даніель Фернандес (@mydanimarie) 11 вересня 2013 р

Сказав моїй мамі, що я отримую золотий iPhone, і вона сказала, що це гей-колір. Зараз я допитую ... ..

- Дарій вдарив його першим! (@Darius_Sexy) 11 вересня 2013 р

Просто коли ви думаєте, що бути геєм не може бути ще складнішим ... Зараз мені доводиться вирішувати між білим або золотим iPhone. #gayguyproblems

- Майкл (@graymichaelh) 11 вересня 2013 р

Щоб претендувати на золотий iPhone 5S, вам потрібно зайти до магазину Apple разом зі своїм партнером, обоє одягнені в відповідні блакитні спортивні костюми.

- Джош Уізерс (@JoshuaWithers) 12 вересня 2013 р

4. Чавс

Пошук золотих твітів, пов’язаних з iPhone, виявив багато коментарів "chav":

Кожен, хто отримає золотий iPhone 5s і стверджує, що він не шав, повинен розібратися

- heisenberg (@ gsherratt2405) 11 вересня 2013 р

Цей новий біло-золотий iPhone 5S є смачно смачним

- METALGREYMON (@salohciNcMilO) 11 вересня 2013 р

Поставтесь, що якийсь товстий чав придбає золотий iPhone 5s і спробує продати його в готівку за золото

- Джордж (@ GeorgeRich16) 10 вересня 2013 р

Я подивився на золотий айфон і подумав, що буду «одним із таких. Зараз я не можу, тому що Twitter каже, що я чав. Гамбургер.

- .apmmedia (@AlexMullen) 10 вересня 2013 р

І хоча ми не здогадувались, що саме являє собою chav, Urban Dictionary має досить вражаюче визначення, що варто цитувати дослівно:

iphone 5s chav

Останні повідомлення