Twitter зараз дозволяє вам створювати власні моменти на мобільному

Загальна версія "twitter moment" дебютує потік новин, підготовлений редакторомКористувачі Twitter тепер можуть створювати власні історії слайд-шоу, які називають "Моменти", у мобільних додатках платформи. Компанія скористалася цією функцією наприкінці вересня, дозволивши загальним користувачам компілювати Моменти у настільній версії Twitter. Раніше ця функція обмежувалась лише титулами авторитетів, видавцями та брендами.

Якщо ви не знайомі з Twitter Moments, це куратор твітів, що стосуються актуальної теми, що дозволяє вам стежити за подією замість облікових записів, які її висвітлюють. У Twitter є власний акаунт Moments, звідки ви можете стежити за усіма основними стрічками новин. Доступ до моментів також можна отримати за допомогою окремого додатка для тих, хто хоче просто налаштуватися на події в прямому ефірі без клопоту підтримувати присутність у Twitter.

Користувачі мобільних пристроїв можуть створити момент, натиснувши сіру стрілку над твітом, а потім зі спливаючої вкладки вибравши пункт "Додати до моменту". Ця функція з’являється в програмах Twitter від сьогодні.

На робочому столі ви можете створити момент, перейшовши на сторінку свого профілю та натиснувши кнопку «створити новий момент». Потім вас перенаправлять на сторінку курації, де ви можете встановити заголовок для свого моменту, додати зображення обкладинки, додати власні твіти, шукати твіти чи вибрати твіт, який вам сподобався. Пам’ятайте, Moments підтримує мультимедійний вміст, тобто ви можете додавати твіти, що містять зображення, відео, GIF-файли та Vines - не потрібно турбуватися про довжину твітів, оскільки візуальні носії більше не враховують ці дорогоцінні 140 символів.

Просто натисніть "Опублікувати", коли закінчите процес курації, і з’явиться твіт із посиланням на ваш момент, яким ви зможете поділитися з рештою Twitter. Якщо у вас немає часу завершити свій шедевр, просто натисніть кнопку «закінчити пізніше», щоб зберегти його як чернетку. Опубліковані у вашій хронології, ваші історії також будуть доступні на власній вкладці "Моменти" у вашому профілі. Крім того, ви можете також вставляти Моменти на інші веб-сайти. Якщо вам потрібні кілька порад щодо початку роботи, Twitter про це розповів.

Для всіх, хто хоче зробити момент - з сьогоднішнього дня ви можете! Творці скрізь тепер можуть розповідати історії за допомогою твітів. pic.twitter.com/ZJtNBoTPWf

- Twitter (@twitter) 28 вересня 2016 р

Управління припливом нових моментів може зробити або порушити цю функцію. Додана видимість, яку вони отримають на окремій вкладці на часовій шкалі користувача, вказує на те, що Twitter хоче, щоб їх помітили.

"На сьогоднішній день" Моменти "були створені нашою кураторською командою та вибраною групою видавничих партнерів, але ми завжди мали на меті відкрити це креативне полотно для більшої кількості людей", - написала менеджер із продуктів Габі Пенья у своєму дописі в блозі. "Поширюючи цей творчий формат ... на всіх у Twitter, ми надаємо людям новий і динамічний спосіб розповідати свої історії".

Можливість рекламувати та досліджувати загальну подію за допомогою мультимедійних інструментів, таких як зображення, відео та GIF-файли у популярній соціальній мережі, є найбільшим моментом продажу моментів. Окрім цього, його широкий діапазон відкритий для обговорення. Курирування твітів - це не настільки спонтанно, як знімання історій на Snapchat. Це може вплинути на його щоденне використання та виявитись критичним фактором у його більш широкому прийнятті. Однак тверда база прихильників Twitter повинна насолоджуватися цією функцією, яка, нарешті, дозволяє їм збирати та ділитися публікаціями з певних подій та випадків (або просто нещодавнього набору найкращих твітів) та зберігати їх в одному зручному місці.

Оновлено 30.11.2016 Сакібом Шахом: Додані новини про мобільний випуск Twitter Moments.

Останні повідомлення