Lego Life - це соціальна мережа, розроблена спеціально для дітей

соціальна мережа lego life rsz img 20170131 115858Соціальні мережі не обов’язково підходять для дітей, і це м’яко кажучи. Facebook, Twitter і YouTube забороняють дітям молодше 13 років підписуватись з поважних причин - широко відкритий потенціал для кібер-залякування, відвертого вмісту для дорослих та зловживань ставить ці сайти в один з найгрубших кордонів Інтернету. Ось чому компанія Lego, що базується в Данії, що стоїть за однойменними прямокутними будівельними блоками, намагається заповнити прогалину соціальною мережею для дітей віком від 7 до 12 років під назвою Lego Life.

Lego Life, який, за словами Лего, розробляв концепцію впродовж останніх трьох років і розробляє один, запускає у вівторок у вигляді безкоштовного додатка для пристроїв iOS та Android. Молоді користувачі можуть створювати аватари Lego із зачісками та вбраннями, що відображають їх особистість, а також можуть ділитися фотографіями чи відео своїх творінь з вузьким колом цифрових друзів. Діти "подобаються" іншим публікаціям, натискаючи значок серця, а багаторівнева система винагород спонукає їх ділитися ними. Чим більше публікують користувачі Lego Life, тим більше аксесуарів вони розблоковують для свого аватара Lego.

Діти можуть стежити за своїми улюбленими темами та інтересами у стрічці новин, де вони побачать висвітлені роботи від експертів-розробників Lego. І вони можуть приєднатися до невеликих груп, присвячених таким предметам, як транспортні засоби, супергерої, тварини та персонажі Lego, такі як Майстер Ву з Lego Ninjango, Емма з Lego Friends та Lego Batman.

Lego подбав про те, щоб Lego Life залишався безпечним місцем для спілкування та гри дітей. Батьки повинні підтвердити облікові записи своїх дітей електронною поштою, а імена користувачів автоматично генеруються для запобігання грубості. Кожна публікація повинна бути пов’язана з лего, і кожен вміст - фото, відео чи текст - проходить суворий процес відбору, який очищає від будь-якого невідповідного вмісту. Стороння компанія використовує програмне забезпечення для сканування зображень на обличчя, текст та вульгарні мови. Недоброзичливий вміст позначено для перегляду людьми.

Попередньо затверджений набір смайликів дозволяє дітям безпечно коментувати, але навіть вони модеруються. Якщо діти знайдуть спосіб використовувати смайли неналежним чином або грубо, команда Lego Life заявляє, що заблокує або налаштує емоджі, що їх порушують.

Lego заробляє 5,4 мільярда доларів на рік за рахунок продажів і ліцензування угод зі студіями відеоігор та кіно. Тут жеребкування надихає дітей грати з Lego у реальному світі. Одна з головних особливостей соціальної мережі включає "виклики", які спонукають дітей виконувати такі завдання, як розробка архітектури будівель Lego та фотографування персонажів Lego.

"Ми знаємо, що трохи ризикуємо. Ми створюємо програму, яка просить дітей покласти iPad на 20 хвилин. Але ми вважаємо, що будувати з цегли Lego - це весело та приємно », - сказав старший директор Lego Life Роб Лоу у Fast Company. "Особливо коли ви даєте дитині обмеження, і коли ви поєднуєте з винагородами та системою прогресування, я думаю, це буде цікавий досвід для дітей".

Останні повідомлення