Інтернет вшановує переможців цьогорічної премії Shorty Awards

короткі нагороди

Нагорода Shorty Awards, яку можна охарактеризувати як Оскар для Twitter, вже п'ятий рік віддає шану кращим з найкращих у соціальних мережах. Церемонія відбулася вчора ввечері в Таймс-центрі в Нью-Йорку, її проводила актриса в режимі онлайн та телебачення Феліція Дей. Шанувальники та фіналісти прилетіли з усього світу, щоб побачити, як найвизначніші особистості та організації, що виробляють контент у Twitter, Facebook, Tumblr, YouTube та інших соціальних мережах, отримують визнання та похвалу.

Таким же чином Інтернет використовується для обміну всіляким контентом, фіналісти були обрані для безлічі категорій громадськістю, яка проголосувала за своїх фаворитів у Twitter. Потім переможців обирали видатні діячі в галузі технологій, журналістики, бізнесу та культури, які створили Академію коротких форм мистецтва та наук у реальному часі.

Ось деякі з переможців минулої ночі:

Нагорода за життєві досягнення - Джиммі Кіммель (@JimmyKimmel)

Джиммі Кіммел - ведучий власного шоу, яке набирає досить багато уваги - його канал на YouTube має понад мільйон підписників і отримав понад 500 мільйонів переглядів відео. Ведучий ток-шоу прийняв свою нагороду через відео на YouTube, де представлені деякі діти, які зробили можливим його перемогу:

Нагорода «За високі досягнення в галузі культури Інтернету» - Джордж Такей (@GeorgeTakei)

Найвідоміший за роллю Хікару Сулу у телевізійному серіалі "Зоряний шлях", Джордж Такей обіграв інших, хто запланований на цю нагороду - в тому числі Сварливого кота - за його зусилля у використанні соціальних мереж для всього смішного та доброго. Його сторінка у Facebook заповнена веселим вмістом, який щоденно надходить від шанувальників, і набрала понад 3,8 мільйона вподобань.

#GIFStar Спеціальна премія Shorty - Перша леді Мішель Обама (@FLOTUS)

Перша леді отримала цю спеціальну нагороду за свою появу в численних анімованих GIF-файлах, що використовуються для підвищення обізнаності для кампанії "Рухаймось!", Боротьби з ожирінням у дітей.

 

Вона написала в Твіттері свою промову про прийняття цієї престижної нагороди:

Дякую @shortyawards! Бути # GIFStar - це значить стати активним. Хулахуп, #momdance & @letsmove, щоб допомогти нашим дітям рости здоровими! -мо

- FLOTUS (@FLOTUS) 9 квітня 2013 р

Tumblr року - Тексти від Гіларі

тексти-з-хілларі

Цей кумедний блог містить меми з участю Хіларі Клінтон - улюбленої 67-ї державної секретарки США з 2009 по 2013 роки та колишньої першої леді президента Білла Клінтона - текстові повідомлення про різні ситуації, представлені фанатами по всьому Інтернету. Перший блог "Тексти від Хілларі Тамблр" припинено, але, оскільки він вперше потрапив в Інтернет ще в квітні 2012 року, він набрав стільки популярності в Інтернеті, що дует, який започаткував цю сенсацію (@ ASmith83 і @Sllambe), запустив сайт для подальших дій . Вони навіть отримали подання від самої Хіларі Клінтон:

тексти-з-hillary-hillary-подання

Анімований GIF року - Поцілуй мене в Парижі

980

Цю нагороду, вручену династією A&E Duck, отримали Джеймі Бек та Кевін Бург за їх мальовниче творіння для студії Ann Street. Коли анімований GIF був показаний під час церемонії, він став найбільшим у світі, як визначив RecordSetter.

Найкраща вірусна кампанія: Old Spice - Музична музика Old Spice

У цьому відео, яке досягло великих висот в Інтернеті, за барабанами виступає американський актор і колишній гравець НФЛ Террі Крюс, який відтворює його, використовуючи лише його чистий контроль м'язів. Молодці, Стара Спайс!

Найкраще використання відео в кампанії за соціальні мережі: Maybelline New York

Провідний бренд косметики випустив відео на YouTube, де Шарлотта Фрі оголошена новим обличчям Maybelline New York. Вони використовували хештеги #TopChicret та #DidYouHear для розповсюдження новин в Інтернеті і хитро вбудовували їх у саме відео.

Повний список цьогорічних переможців Shorty Awards наведено тут. Вітаємо з черговим банерним роком, Інтернетом!

Останні повідомлення