Зустріньте Messenger 4, спрощений чат Facebook

Facebook Messenger незабаром переведе всі функції чату в простіший, перероблений додаток. Facebook представив новий вигляд платформи чату, який отримав назву Messenger 4, який буде впроваджений у всьому світі протягом наступних кількох тижнів. Редизайн спрощує користувальницький інтерфейс, одночасно вводячи нові параметри налаштування.

Користувачі Messenger спочатку помітять менш захаращений екран після оновлення програми. Замість п’яти піктограм ярликів унизу є лише три. Усередині сторінки чату повідомлення більше не поділяються на вкладки для розділення повідомлень від дзвінків та одиничних чатів від групових чатів. Натомість Messenger 4 має три основні навігаційні категорії: чат, люди та відкриття.

Інтерфейс чату є найближчим до головного екрана поточного Messenger, організовуючи повідомлення та дзвінки в одне місце. Групи та окремі повідомлення також змішуються в одному інтерфейсі. Ярлик у верхній частині підніме камеру Messenger.

Попередня Наступна 1 з 2 4 оприлюднений messenger4newlook - - Facebook редизайн месенджера -

Піктограма People організовує Stories, а також містить список тих, хто зараз активний. Ігри, компанії та автоматизовані повідомлення для таких завдань, як бронювання квитків, незабаром з’являться в одному розділі Discover.

Facebook заявляє, що 71 відсоток тих, хто відповів на недавнє опитування, сказав, що простота є основною функцією для обміну повідомленнями. "Ми вважаємо, що Messenger 4 забезпечує тісність та автентичність, про яку ви просили, завдяки простоті дизайну та потужним функціям, які зосереджують увагу на обміні повідомленнями та з'єднанні", - сказав Стен Чудновський, віце-президент Messenger

Окрім спрощеного інтерфейсу, оновлений дизайн також пропонує кілька нових функцій для налаштування розмов. Колірні градієнти дозволяють користувачам налаштувати вигляд бульбашок чату за допомогою колірної схеми, яка поступово змінюється протягом розмови. Facebook заявляє, що градієнти кольору можна змінювати в будь-який час.

Поки Messenger 4 виглядає по-іншому, Facebook каже, що всі знайомі функції все ще є, включаючи обмін даними про місцезнаходження, опитування та групові відеочати.

Messenger не закінчив зі змінами - компанія заявляє, що у неї є ще кілька інших функцій, включаючи темний режим, призначений для зменшення відблисків за допомогою чорного тла. Оновлення також розповсюджується поетапно, що означає, що ваші друзі Messenger можуть побачити новий вигляд до або після вас.

Останні повідомлення