Все, що потрібно для виходу в ефір на YouTube, - це веб-камера та Chrome

YouTube працює над тим, щоб полегшити роботу з настільного комп’ютера - і все, що вам потрібно - це веб-камера. У вівторок, 20 березня, YouTube запустив прямі трансляції веб-браузера, інструмент, який дозволяє рекламодавцям виходити в ефір без складності використання кодера. Нова функція для робочого столу постачається з повідомленням про те, що програми для власних камер на декількох пристроях смартфонів також скоро отримають ярлик для YouTube Live.

Тепер ютубери можуть просто натиснути на піктограму камери на верхній панелі інструментів і вибрати живу опцію або перейти до youtube.com/webcam. Ярлик прямої трансляції використовує веб-камеру для зйомки кадру. YouTube заявляє, що нова опція дає змогу активувати лише кілька кліків.

Подібно запуску прямої трансляції з мобільного пристрою, YouTube дозволяє креативним користувачам додавати назву та налаштування конфіденційності, знімати ескіз, а потім запускати пряму трансляцію. Звичайні параметри прямого ефіру, включаючи чат, є частиною опції трансляції веб-камери в прямому ефірі.

Раніше користувачі YouTube могли виходити в прямому ефірі з настільного комп’ютера, але для цього потрібне було додаткове обладнання та програмне забезпечення. Спочатку інструмент запускається до браузерів Chrome, але Google заявляє, що ця функція буде розширена до додаткових браузерів.

Робочий стіл - не єдина платформа, над якою YouTube працює, щоб спростити користування. Відеоплатформа повідомляє, що опція YouTube Live незабаром дозволить деяким користувачам смартфонів транслювати відео безпосередньо з рідної програми камери. Першими пристроями, які отримають цю функцію, будуть бренди Asus, LG, Motorola, Nokia та Samsung.

Ярлик стає можливим за допомогою глибокого посилання YouTube Mobile Live, програмування, яке дозволяє стороннім програмам додавати кнопку, що дозволяє користувачам ініціювати прямий ефір із цієї програми, а не з YouTube. YouTube заявляє, що ця функція почне запускатися для вибору пристроїв протягом найближчих кількох місяців, але додала, що мета полягає в тому, щоб розширити цю можливість на більшій кількості пристроїв протягом року.

Оновлення продовжує розширювати можливості YouTube у прямому ефірі після геотегів та Суперчат, що може викликати реальну реакцію в потоці, запущеному минулого місяця. Попередні оновлення пришвидшили прямі трансляції та зменшили кількість користувачів, які підписалися, необхідних для доступу до інструменту.

Останні повідомлення