Як переглянути історії Instagram на своєму комп’ютері

Найдовше, якщо ви хотіли найкращого від Instagram, вам потрібно було зайти в додаток. Якщо ви користуєтеся стільницею стільки ж, скільки телефоном, це може засмутити. Однак повільно, але впевнено улюблений соціальними мережами все більше і більше можливостей програми додав на веб-сайт Instagram. Однією з функцій, якою ви можете насолоджуватися як в додатку, так і в Інтернеті, є Stories.

В даний час понад 500 мільйонів акаунтів щодня використовують Stories, за даними Instagram. Це не дивно. Ці маленькі погляди на друзів, членів сім'ї та життя зовсім незнайомих людей можуть викликати звикання. Якщо ви не з’ясували, як годувати свою залежність за допомогою веб-сайту Instagram, ось як ви можете переглядати історії Instagram на своєму комп’ютері.

Історії клацанням миші

Історії на веб-сайті Instagram

Перегляд історій на комп’ютері дуже схожий на перегляд історій у додатку. Історії завжди знаходяться на домашній сторінці. Він просто розташований по-іншому. У додатку ви завжди бачите Stories у верхній частині домашньої сторінки. На вашому комп’ютері вони знаходяться в правій частині домашньої сторінки.

Історії на веб-сайті Instagram

Отже, щоб знайти Stories, перейдіть на Instagram.com (а не на вашу сторінку профілю). Потім загляньте під своє зображення профілю та ім’я праворуч на екрані. Там ви знайдете Історії. Ви можете переглядати Історії за допомогою смуги прокрутки та натискання фотографії, щоб переглянути Історію. Хочете все це? Клацніть Переглянути всі у верхній частині вікна Історії, щоб відкрити новий екран, який дозволить вам переглянути їх усі. Закінчивши перегляд, натисніть X у верхньому правому куті, щоб вийти з історії.

Функції історії, які доступні лише для додатків

Є деякі функції Story, які досі не працюють на веб-сайті. На жаль, неможливо вимкнути Історії облікового запису, не перейшовши до програми. ти може повідомити про невідповідну історію, натиснувши піктограму меню у верхній частині екрана під час перегляду історії. Крім того, зараз немає можливості завантажити власну історію.

Обережно

Історії в Instagram Viewers

Пам’ятайте, як і в додатку, коли ви переглядаєте чиюсь історію, вони бачать, що ви її дивилися. Це означає, що якщо ви схиляєтеся до колишнього або старого начальника, вони це знатимуть. Доступ до переглядів відстеження можна отримати лише за допомогою програми.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found