Сюрприз! У Tumblr раніше був секретний музичний додаток

сушарка

Джефф Рок, співзасновник Mobelux та Elixr, нещодавно розкрив пасхальне яйце, приховане в офіційному мобільному додатку Tumblr, Tumblrette (як його раніше називали). Рок та його партнер Mobelux Гаррет Росс розробили додаток Tumblrette для публікації публікацій Tumblr на iPhone, який придбав Tumblr - який ми зараз просто знаємо як додаток Tumblr.

грати на tumblrАле до всього цього, коли Tumblrette було дві ітерації, всередині нього був прихований музичний додаток під назвою Tumblr Play - і це дуже схоже на попередника Twitter Music. У дописі блогу Рока, опублікованому минулого тижня, він пояснює, що Tumblr Play - це додаток, який він створив і звернувся до Tumblr щодо оприлюднення. Що зупинило штаб-квартиру Tumblr у реальності Play - це дуже реальна загроза музичних лейблів та ліцензійних агентств, що панують у Tumblr за те, що він випустив несанкціонований музичний плеєр без будь-яких ліцензійних угод - це є законним занепокоєнням.

Радіо, що продається через додаток, було добре приховане всередині Tumblrette. Щоб отримати до нього доступ, вам потрібно було переглянути налаштування в додатку, двічі струсити iPhone «сильно» і нарешті ввести ім’я «Франклін» - бостонський тер’єр. Музика з інформаційної панелі користувача Tumblr відтворюватиметься «послідовно та автоматично», аудіо або музика може бути переблогована безпосередньо з плеєра, або вона продовжуватиме відтворюватися у фоновому режимі, якщо ви залишите програму наодинці - це всі функції, доступні в Twitter #Music, хоча між цими двома програмами немає ніякого відношення.

Перш ніж ми поїдемо кудись ще - чому Франклін? Рок каже, що його собака - Франклін - хропів під його робочим столом, коли він кодував функціональність пароля для Tumblr Play, "тому це було перше, що мені спало на думку".

Хоча музичний додаток Rock для Tumblr, можливо, потрапив туди першим, не має проблем із Twitter Music. "Twitter повільно стає платформою для комунікацій із засобами масової інформації, такою як телебачення або радіо, тому, я думаю, цілком логічно, що вони хотіли пограти з відкриттям музики", - говорить він нам.

Що стосується Tumblr Play, ця функція не мала на меті бути програванням для відтворення, а скоріше з метою виявлення музики, враховуючи той факт, що ви не можете контролювати те, що граєте. "Це не було ідеально, але мені це сподобалось", - каже він. “Звичайно, у вас випадково виходили комедійні сценки між еклектичним поєднанням поп-та інді-музики, але це було приголомшливо. Це був Tumblr ".

Поки Tumblr Play було знято в 2009 році, Рок каже, що мав на увазі інші речі щодо програми. "Я однозначно хотів додати до виконавця рекомендації та рекомендації", - говорить він. "У мене було кілька компіляцій із цих функцій у вдосконаленому Tumblr Play та вбудованому музичному програвачі для Tumblr 2.0, але вони були скасовані досить рано в процесі проектування".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found