Snapchat дозволяє пропонувати облікові записи для друзів

як користуватисяСеред усіх ажіотажів навколо функції «Спогади» Snapchat, ще одна корисна опція, запущена поряд із нею, відійшла в сторону.

Нова функція "запропонувати" дозволяє рекомендувати облікові записи за вашим вибором іншим друзям, передаючи їхні дані своїм послідовникам у процесі. Для програми, яка до цього часу незрозуміло важко знаходити нових і цікавих людей, за якими слід слідкувати, це знахідка.

Нова функція також надзвичайно проста у використанні. Все, що вам потрібно зробити, щоб поділитися обліковим записом, - це утримувати чиєсь ім’я (у розділі чату чи історій) і з’являється спливаюче вікно з їх кодом швидкого доступу вгорі та новим значком пропозиції (у формі синьої стрілки) внизу праворуч. Просто натисніть цю кнопку, і ви зможете поділитися вибраним обліковим записом зі скільки завгодно людей у ​​вашому списку контактів. Після закінчення одержувача вони отримають сповіщення від Snapchat і побачать рекомендацію в інтерфейсі чату, де зможуть додати рекомендований обліковий запис. Snapchat підтвердив цю функцію як нову, повідомляє TechCrunch.

snapchat запропонувати редагування функціїSnapchat запропонувати функцію 1

Окрім того, що допоможе вам познайомити своїх друзів у додатку, функція запропонувати - це чудовий інструмент для тих, хто в основному ділиться історіями та шукає більш широкого висвітлення. Раніше це було можливо досягти лише шляхом обміну своїм Snapcode або URL-адресою Snapchat в інших соціальних мережах - хоча деякі люди досить креативно ставилися до цього в автономному режимі.

Якщо Snapchat не представить ще більше інструментів для спільного використання облікових записів, єдиним способом поповнити свої підписки є органічно, що бренди (та користувачі) зуміли зробити, практично не допомагаючи самому додатку. З іншого боку, знаменитостям стає простіше завдяки "офіційному" статусу, який їм надає Snapchat, завдяки чому подібних Кім Кардашьян та Джиммі Фаллону легко знайти за допомогою розділу "Додати ім'я користувача". Запропонований інструмент повинен трохи полегшити органічний процес для решти 150 мільйонів користувачів програми.

Останні повідомлення