Додаток Hot Down to Lunch підключає студентів

до обіду підключити друзів 43061692 м Вгору до обіду допомагає друзям зібратися разом IKO / 123RF Stock Photo "Я перенапружений і перевтомлений, DTL?"

Якщо це питання має сенс, швидше за все, ви вже завантажили Down to Lunch. DTL - одна із найгарячіших нових програм соціальних мереж, повідомляє New York Times. Станом на цей тиждень, DTL був другим за розміром завантажуваним додатком для iOS в цілому та №1 серед додатків для соціальних мереж iOS (не такий високий у світі Android). Зрозуміло, чому Down to Lunch бере на себе участь у студентах, для яких він був розроблений - додаток швидкий, легкий та стильний.

Співзасновники та головні розробники - це така ж частина історії, як і сам додаток. Замість зустрічі з потенційними інвесторами Нікіл Вішванатан та Джозеф Лау, обидва випускники Стенфорду, хочуть витратити свій час на взаємодію з користувачами та зміцнення їх інфраструктури додатків. Ви можете фактично надіслати їм текстові повідомлення безпосередньо з Дауна до обіду.

«До обіду» має просту функцію: допомагати друзям складати плани та зустрічатися особисто. Додаток використовує просту графіку для заповнення пропусків у наступному реченні: “Я хочу ____ з _____ о _____”. Для кожної з пробілів ви вибираєте одне з простих спливаючих меню із піктограмами та описом з одним або двома словами. Заявка, розроблена та перевірена студентами коледжів та старших класів, попередньо заповнена загальними видами діяльності. Перша група, “Популярні” заходи - це сніданок, обід, вечеря, холод і навчання. Інші категорії включають спорт, розваги, нудьгу та інше (Church and Get Ride). Є також великий значок із написом "Новий". Коли ви натискаєте його, відкривається програма для надсилання повідомлень на вашому телефоні, готова надіслати розробникам вашу пропозицію. Якщо ви отримуєте запрошення на якусь діяльність, ви приймаєте це, натискаючи кнопку з написом "Я вниз".

До співзасновників ланчу, Джозефа Лау та Нікіла Вішванатана До співзасновників ланчу, Джозефа Лау та Нікіла Вішванатана DTL

Коли ви вперше реєструєтесь у програмі Down to Lunch, програма шукає вашу електронну адресу для друзів у службі. Ви можете запросити людей окремо або через списки. Ранній варіант дозволяє запросити весь ваш список контактів, але коли розробники почали отримувати скарги на обсяг відправлених повідомлень, DTL видалив його.

Між ними Вішванатан і Лау мали попередній досвід роботи з великими технологічними компаніями, включаючи Facebook, LinkedIn, Google, Microsoft та Pinterest. Вони також намагалися розробити інші програми для соціальних мереж, але "До обіду" - це перший, який дотримується. Вони закодували DTL лише за один день. Зараз їхня увага зосереджується на зростанні та спілкуванні та підтримці споживачів.

Розробникам також довелося мати справу з наслідками, очевидно, руйнівної кампанії ненависті, можливо, від конкурента. Були подані претензії, в яких DTL звинувачували як додаток для торгівлі людьми. The New York Times повідомляла, що керівник відділу торгівлі людьми Генеральної прокуратури штату Техас розслідував ці звинувачення і не знайшов доказів.

Внаслідок перевантаження поточних опцій зв’язку - електронної пошти, обміну текстовими повідомленнями, повідомлень у Facebook, телефонних дзвінків тощо - інша програма зв’язку може здатися зайвою. Але коли 15 відсотків студентів Університету Нотр-Дам завантажили його протягом 12 годин (за словами Вішванатана), стає очевидним, що DTL задовольняє потребу в простому одноцільовому додатку. Зустріч з друзями завжди була важливою - зараз це зробити ще простіше.

Останні повідомлення