Печери Facebook на цензурі дозволять новини NSFW

штаб новин політики політики ЦукербергЯк Facebook вирішує, що заслуговує на новини? За наявності майже непроникної політики щодо вмісту соціальна мережа не є - і ніколи не стверджувала, що це - відкрита платформа, побудована на принципах свободи слова та вираження поглядів.

Раніше, якщо ви публікували вміст, порушуючи стандарти спільноти компанії, ви заплатили ціну, видаливши публікацію, і, що ще гірше, ваш обліковий запис призупинили. Однак все це може змінитися після посилення тиску з боку спільноти користувачів Facebook.

У п’ятницю компанія оголосила, що почне дозволяти своїм сервісам доступніший для новин вміст, навіть якщо ці пункти порушують правила. Facebook заявляє, що буде співпрацювати зі своїм співтовариством та партнерами, щоб вирішити, що є “важливим” чи “важливим” для суспільних інтересів. Зміни будуть впроваджені з використанням нових інструментів та підходів до забезпечення.

"Ми маємо намір дозволити більше зображень та історій, не створюючи ризиків для безпеки та не показуючи графічних зображень неповнолітнім та іншим особам, які не хочуть їх бачити", - сказали виконавці Facebook Джоель Каплан та Джастін Ософський у дописі в блозі.

Протягом останнього року Facebook неодноразово змушений був відновити вміст, який спочатку видалив, через його так званий чутливий характер. Від фатальних зйомок, зафіксованих у відеороликах Facebook Live, до історично значущих фотографій, що містять наготу, тип графічного матеріалу, що завантажується на сайт, однозначно вимагає складного процесу оцінки.

До цього часу Facebook все частіше покладався на алгоритми машинного навчання, щоб подавати відповідні новини на основі інтересів своїх користувачів. Система компанії стикалася з критикою через свою нездатність відокремити справжні новини від фальшивих. Отже, здається, Facebook зараз звертається до реальних людей, щоб допомогти йому зрозуміти, що найкраще для його спільноти. Компанія заявила, що буде тісно співпрацювати з експертами, включаючи журналістів, фотографів, правоохоронців та захисників безпеки, щоб покращити тип вмісту, який вона дозволяє. Ми звернулись до Facebook за коментарем, але відповіді не отримали відразу.

Соціальні мережі вже є основним джерелом новин для більшої частини американської громадськості. Ймовірно, кількість людей, які знаходять та обговорюють новини на таких сайтах, як Facebook та Twitter, лише зросла протягом цього виборчого сезону. Однак, як повідомляється, політичний зміст, який публікується на платформі, спричинив внутрішні розбіжності між її персоналом та керівництвом. Згідно з доповіддю, опублікованою раніше в п'ятницю, співробітники Facebook стверджували, що деякі дописи кандидата в президенти Дональда Трампа повинні бути видалені через порушення ними політики ненависті до сайту.

Зараз стало зрозуміло, що ці дебати, як внутрішні, так і зовнішні, формують тип вмісту, який ви побачите у найбільшій у світі соціальній мережі. І це не завжди може вам сподобатися.

Останні повідомлення