Вірусне відео "Мама Чубакка" руйнує рекорди Facebook Live

chewbacca мама facebook живі вірусні відео chewbaca fb через Кендіс Пейн, Facebook Що ви отримуєте, коли перетинаєте маму, розмовну маску Чубакки та Facebook Live? Якщо ви здогадалися в прямому ефірі пограбування банку з високими ставками, ми боїмося, що ви помиляєтесь.

Відповідь, насправді, - рекордне відео, яке переглянули десятки мільйонів людей у ​​мережі прямих трансляцій соціальної платформи.

Дотепер Facebook Live був опорою медіа-компаній, які вміють публікувати вірусні відео в інших місцях Інтернету. Все змінилося сьогодні, коли 37-річна мати двох дітей Кендіс Пейн вирішила поділитися любов'ю до своєї останньої покупки у своєму місцевому універмазі.

Під час свого короткого кліпу Пейн запаморочилася від цього предмета, який згодом виявиться маскою Чубакки (досить прохолодною). Вона тримає глядачів у напрузі, стверджуючи, що очікування того варте. Коли вона одягає маску вукі, що розмовляє, вона ледве стримує свою дитячу радість, виливаючись від сміху.

Вчора в прямому ефірі відео у прямому ефірі Facebook відтоді набрало вражаючих 71 мільйон переглядів і підрахунку. Кліп Пейн також був поширений майже два мільйони разів і отримав понад мільйон реакцій.

Попередній рекордсмен - вибухове кавунове відео BuzzFeed, яке набрало 10 мільйонів переглядів - було добре і справді затьмарене. Як і "Перископ" до цього, це було лише питанням часу, коли загальна база користувачів Facebook з 1,65 мільярда людей стане зірками його платформи прямої трансляції.

Чи можемо ми, таким чином, припустити, що ця мама з Чубакки тепер є першопрохідцем Facebook Live? Кількість її підписників зросла до 200 000, і якщо вона продовжить використовувати функцію прямої трансляції, тих самих користувачів буде повідомлено щоразу, коли вона вийде в ефір. Зі свого боку, Пейн, схоже, просто рада, що її новоприбулі шанувальники сподобалися кліпу.

Словами Пейн: "Це найпростіші радості в житті ..." І її глядачі, безумовно, погоджуються, багато хто коментує, як її інфекційні витівки допомогли скрасити їх день.

Останні повідомлення