Snapchat просто сховав мільйон писанок на карті оснащення

Вигадайте цю внутрішню дитину, тому що Snapchat щойно запустив полювання на великодні яйця з більш ніж мільйоном яєць. Тільки замість того, щоб витягати інших дітей за пластмасові яйця, наповнені цукерками, Snapchat хоче, щоб ви змагалися з друзями, щоб знайти найбільше світових об'єктивів у грі геокешингу з доповненою реальністю.

Snapchat заховав яйця по всій карті Snap у США та Канаді (на головному екрані натисніть, щоб зменшити, щоб увійти на карту). Яйця розкидані по громадських місцях. Після того, як ви наблизитеся до цього яйця на карті прив’язки, натискання на яйце відкриє новий світовий об’єктив, використовуючи задню камеру, а не селфі.

Звичайні яйця коштують один бал, тоді як важче знайти золоті яйця - п’ять балів. І Snap Maps буде відстежувати ці результати, щоб мисливці за яйцями могли спробувати вибити своїх друзів або навіть цілу спільноту Snapchat.

Полювання розпочалось у п’ятницю, 30 березня, і триватиме до кінця дня на Великдень, 1 квітня, опівночі за північноєвропейським часом. Однак, на відміну від справжнього полювання на яйця, ви та ваші друзі можете піти знайти одне і те ж яйце, і натискання на це яйце не завадить іншим мисливцям за яйцями також “зачерпнути” це саме яйце. Всі яйця залишатимуться на місці до кінця полювання.

Звичайно, будь-яка функція Snap Map зазвичай має проблеми з конфіденційністю, але Snapchatters все ще можуть грати в гру, перебуваючи в режимі Ghost. Однак, не поділившись своїм місцезнаходженням з друзями, ви не поділитесь своїм рахунком з друзями. Показувати місцезнаходження лише друзям або публічно потрібно для відображення вашого рахунку друзям.

Хоча Snapchat - це мережа, зосереджена, частково, на доповненій реальності, полювання на писанки - це перший раз, коли платформа запустила святкове полювання. У грі поєднується доповнена реальність із геокешингом, подібно до популярної Покемон Го додаток. Завдяки функціям доповненої реальності програми та Snap Map, віртуальна гра на полювання на сміття може мати великий сенс для програми, якщо користувачі вирішать взяти участь. Хто знає, можливо, якщо достатньо Snapchatters знайдуть ці віртуальні яйця, можуть розгортатися й інші подібні ігри - але це припущення, оскільки Snapchat ще не опублікував офіційну заяву про гру.

Тепер, якби тільки був спосіб потрапити шоколад всередину віртуального яйця ...

Останні повідомлення