Як зробити сторінку у Facebook

як зробити facebook сторінку shutterstock 139032806

Маючи майже три мільярди "вподобань", що реєструються у Facebook на день - не кажучи вже про понад 50 мільйонів сторінок, що існують - це не дивно, що думка про створення сторінки вам спала на думку.

З моменту свого першого заснування сторінки Facebook стали неперевершеним засобом самореклами та маркетингу в соціальних мережах. Хоча це було не завжди, швидкий погляд на вашу улюблену вітрину магазину сьогодні, швидше за все, виявить логотип веб-сайту, засунутий у кут, одягнений із знаковою фразою "Як ми у Facebook" та маленьким синьо-білим значком "великі пальці вгору". Однак маркетингову кампанію використовують не лише підприємства, а й усі, хто має практично що-небудь просувати в Інтернеті: некомерційні організації, групи, політики, компанії, каузи, цілі бренди .. список можна продовжувати. Це стало більш ефективним інструментом для охоплення аудиторії та залучення шанувальників, ніж традиційна газета, і все це без високих витрат, пов’язаних із розміщенням реклами в друкованих або Інтернет-версіях.

Ось наш гайд-путівник та поради щодо створення сторінки у Facebook. Процес буде дещо відрізнятися залежно від типу сторінки, яку ви хочете створити, але жодна з них не потребує більше кількох хвилин. Крім того, ознайомтеся з нашим посібником щодо використання Facebook, якщо сторінки не єдина проблема, яка доставляє вам проблеми.

Створіть свою сторінку у Facebook

Крок 1: Увійдіть у свій обліковий запис Facebook.Запустіть свій улюблений браузер і увійдіть у Facebook, як зазвичай, ввівши електронну адресу або номер телефону та ввівши пароль перед переходом на домашню сторінку. Зауважте, що сторінки завжди доступні із синьої навігаційної панелі, яка проходить у верхній частині сторінки, але для доступу до них потрібно бути адміністратором.

Крок 2: Перейдіть до творця сторінки. Клацніть синю стрілку спадного меню у верхньому правому куті та виберітьСтворити сторінку варіант (третій знизу) для доступу до вродженого творця сторінки Facebook.

Створіть сторінку у Facebook

Крок 3: Виберіть потрібну категорію сторінки та основну інформацію.Це може здатися досить зрозумілим, але виберіть потрібну категорію сторінки з шести основних типів, що відображаються в центрі вікна. Після вибору піктограми категорії зсунеться, щоб відкрити варіанти подальшого вказівки вашої сторінки незалежно від категорії. Введіть основну інформацію (описану нижче), поставте прапорець зліва відЯ погоджуюсь з умовами Сторінок Facebookі натисніть синійРозпочативнизу панелі. Після цього вам буде запропоновано отримати додаткові відомості, описані на наступному кроці.

 • Місцевий бізнес або місце: Категорія, ім’я, адреса та номер телефону.
 • Компанія, організація чи установа: Категорія та назва.
 • Бренд чи товар: Категорія та назва.
 • Виконавець, група чи громадський діяч: Категорія та ім’я.
 • Розваги: ​​Категорія та назва.
 • Причина або спільнота: Ім'я.
Майстер створення сторінок у Facebook

Крок 4: Введіть специфіку.Основною інформацією, яку ви ввели раніше, були лише основи. Після початку вас попросять надати більше деталей щодо вашої сторінки. Вибір, очевидно, буде різнитися залежно від типу сторінки, яку ви створюєте - сторінка групи не буде містити той самий тип інформації, що і ресторан чи продукт, - але вона повинна надавати точні деталі та інформацію, що відображає те, що представляє ваша сторінка. Він може попросити вас надати докладнішу інформацію про ваш товар або послугу, запропонувати вибрати зображення профілю або запропонувати власну URL-адресу для вашої сторінки. Клацніть синійЗберегти інформаціюіДалі, доки початкове налаштування не буде завершено і ваша нова сторінка в Facebook не буде створена.

Самогонщик 2

Покращуйте свою сторінку у Facebook

Ви захочете оживити свою сторінку, як тільки побудуєте початкову основу. Нижче наведено декілька аспектів вашої сторінки, які ви хочете вдосконалити та вдосконалити, якщо ви цього ще не зробили.

Крок 1: Змініть свій профіль та обкладинки. Фотографії вашого профілю та обкладинки - це зрештою обличчя вашої нової сторінки. Вони є одним із перших речей, які люди бачать, і повинні бути візуальним зображенням того, що представляє ваша сторінка, хоча і з невеликим креативом та унікальним спалахом, щоб допомогти їй стояти серед безлічі сторінок у Facebook. Наведіть курсор на ваше зображення профілю на головній адміністративній панелі, клацніть сірий Змінити зображення профілю та виберіть, чи хочете ви завантажити нове фото, вибрати вже наявне фото або зробити нове фото повністю. Зробіть те ж саме для вашої обкладинки, натиснувши сіру кнопку Додати обкладинку над інформацією про вашу сторінку та вибравши відповідний знімок (підказка: розміри обкладинки складають 851 на 315 пікселів).

Самогонщик 4

Крок 2: Додайте більше інформації. Не все у Facebook закладено в камені. Хоча ви можете змінити назву сторінки лише з 200 лайками, більшу частину загальної інформації (тобто адресу, описи, теми) можна легко змінити, щоб краще відповідати вашій естетиці сторінки. На панелі адміністратора натисніть сірийСторінка оновлення у правому верхньому куті та виберітьОновити інформацію про сторінкуз випадаючого меню, що з’явиться, щоб отримати доступ до інформації про вашу головну сторінку. Додайте або змініть інформацію про сторінку та натисніть синійЗберегти змінивнизу кожного розділу, щоб застосувати зміни.

Інформація про сторінку оновлення Facebook

Крок 3: Виберіть спеціальну URL-адресу.Ваша URL-адреса сторінки за умовчанням у Facebook може виконати роботу, але це не найкращий варіант, коли йдеться про оптимізацію та брендинг. Ви можете змінити своє ім’я користувача, щоб його не плутати з назвою сторінки, перейшовши до налаштувань інформації на головній сторінці на кроці 2, клацнувши синій Редагувати посилання в розділі Адреса сторінки та введіть нову URL-адресу для потрібної сторінки. Після введення натисніть синій Перевірити наявність внизу праворуч на сторінці, і Facebook автоматично змінить ваше ім’я користувача, якщо воно доступне. Пам’ятайте, що це можна зробити лише один раз після першого встановлення.

Доступність URL-адреси у Facebook

Крок 4: Створіть аудиторію.Немає сенсу створювати сторінку у Facebook, якщо ви не маєте наміру використовувати її для звернення до людей. Клацніть сірийПобудуйте аудиторіюу правому верхньому куті та виберіть один із отриманих параметрів у спадному меню.Запросити контакти електронною поштоюнадає варіанти завантаження списку електронної пошти та запрошення контактів, що сподобалися вашій сторінці,Запросити друзівдозволяє запросити людей у ​​вашому списку друзів, щоб сподобалися вашій сторінці, іПоділитися сторінкоюнадає вам варіанти спільного використання вашої сторінки у вашій власній хронології, керованої вами сторінки, сторінки друга або групи.

Запросити контакти Facebook

Кілька порад щодо використання вашої Сторінки у Facebook

Створення сторінки у Facebook - це одне, але ефективно використовувати її на свою користь і зробити це вартим для шанувальників - це зовсім інше. Нижче наведено кілька коротких порад щодо початку роботи.

 • Реклама: Розмістіть адресу сторінки Facebook, як звичайну електронну адресу. Нанесіть на вивіски магазинів або візитні картки та вставте посилання на свою сторінку на своєму веб-сайті або в особистому щоденнику. Facebook навіть пропонує безкоштовні настільні намети та наклейки, які ви можете налаштувати та використовувати для просування своєї сторінки на спеціальних заходах та інших рекламних функціях. Нехай ваш голос буде почутий!
 • Публікація: Ніхто не любить спам, але вам слід регулярно публікувати вміст, такий як оновлення, фотографії та відео, щоб ваша аудиторія бачила, що ви робите. Facebook стверджує, що публікації від 100 до 250 символів, ймовірно, отримають більше оцінок "подобається", коментують і діляться, ніж ті, що не входять до діапазону символів. Використовуйте такі інструменти, як Facebook Insights, щоб краще зрозуміти, що спрямовує трафік на вашу сторінку та хто ваша аудиторія.
 • Участь: Відповідайте на коментарі шанувальників, щоб повідомити, що ви дбаєте про їхні пропозиції, запитання та думки. Це не займає багато, але невелика участь допомагає показати шанувальникам, що ви слухаєте.
 • Реклама: Спробуйте створити та платну рекламу, щоб отримати більше лайків. Реклама починається від 5 доларів на день із оцінками від чотирьох до 17 вподобань за рекламу, але ви можете заплатити більше за додатковий показ.
 • Зверніться до довідкового центру: Facebook має цілу частину довідкового центру, присвячену розумінню сторінок та їх роботі. Не соромтесь копати трохи глибше, якщо ви хочете трохи більше розуміння безпосередньо від розробника. Перейдіть до Основ сторінки, щоб отримати більш детальну інформацію про будь-яку та всю інформацію, що стосується функції сторінки Facebook.

Що ви думаєте про наш путівник, як зробити сторінку у Facebook? Досить просто і просто, так? Повідомте нас у коментарях нижче.

Останні повідомлення