Тепер безпечний пошук у Twitter автоматично приховуватиме "чутливий" вміст на Android

відповіді щодо пошуку в TwitterПотрапивши на робочий стіл на початку цього місяця, безпечний пошук тепер доступний у Twitter для Android. Функція, яка приховує вміст, який вважається "чутливим" за результатами пошуку, є частиною зусиль компанії щодо придушення зловживань на своїй платформі.

Параметр "безпечний пошук" автоматично вмикається як в Інтернеті, так і на Android. Однак користувачі робити мати можливість вимкнути функцію.

Щоб отримати доступ до безпечного пошуку на робочому столі, просто перейдіть до пошуку, а потім натисніть кнопку переповнення. Це відкриє спадне меню з "налаштуваннями пошуку" в самому верхньому куті списку: натисніть на нього, і ви отримаєте можливість вимкнути функцію - або залиште її незмінною, щоб вона залишалася увімкненою. Користувачі робочого столу також повинні натиснути «зберегти зміни». Невдовзі безпечний пошук також спрямовується до Twitter для iOS.

Оновлення нагадує про фільтр Google SafeSearch, який розроблений таким чином, щоб дозволити людям заблокувати зображення насильства або зображення для дорослих у результатах пошуку.

Користувачі можуть вимкнути функцію безпечного пошуку

Twitter також руйнує потенційно образливі та "неякісні" відповіді з бесід на робочому столі. Як результат, коли ви натискаєте, щоб розгорнути твіт із довгим списком відповідей, вам більше не відображатиметься конфіденційний вміст у співвідношенні з іншими відповідями, особливо якщо він вважається неактуальним для потоку. Користувачі все ще можуть отримати доступ до цих твітів, прокручуючи бесіду та вибираючи "показати менш відповідні відповіді" внизу списку.

Представник Twitter заявив Digital Trends, що компанія використовує алгоритми машинного навчання для ідентифікації, аналізу та позначення образливих твітів. До цього часу Twitter в основному зосереджувався на вдосконаленні та вдосконаленні своїх функцій звітування для користувачів. Його новий підхід схожий на моделі, які використовує Facebook щодо своєї стрічки новин. Однак велика блакитна соціальна мережа зазнала неабиякої кількості випадків, коли справа стосується видалення матеріалів, що порушують її керівні принципи.

На відміну від Facebook, Twitter наполягає, що не видаляє так званий конфіденційний вміст зі свого сайту. Натомість його зусилля обертаються навколо "руйнування" (в основному приховування) образливих предметів. Звертаючись до нового процесу щодо пошуку, Хо сказав у своєму дописі в блозі наступне: "Хоча цей тип вмісту буде відкритим, якщо ви хочете його знайти, він більше не буде захаращувати результати пошуку".

Крім того, компанія здійснює жорсткі дії щодо повторних правопорушників. Twitter заявляє, що більше не терпить постійно відсторонених користувачів від створення нових облікових записів. Нова політика націлена на користувачів, які створюють кілька профілів виключно для зловживання та переслідування інших. Також нещодавно Twitter розпочав розміщувати 12-годинний тайм-аут для облікових записів, що поводяться жорстоко щодо тих, хто не підписався.

Компанія активізувала свій підхід до утисків у листопаді, незабаром після того, як доповідь BuzzFeed заявила, що її відстрочена реакція викликає внутрішній хаос.

У грудні він усунув величезну прогалину у своєму відділі управління продуктами, найнявши нового віце-президента з продукту - посаду виконавчого директора, яка залишалася вакантною майже рік - у формі колишнього галуна Google Кіта Коулмана. І Хо, і Коулман твітували про нові зміни за останні пару тижнів.

Оновлено 23.02.2017 від Saqib Shah: Додана інформація про доступність безпечного пошуку на Android.

Останні повідомлення