Як видалити повідомлення у Facebook Messenger

Facebook Messenger - одна з найпопулярніших функцій платформи соціальних медіа, і хоча це чудовий спосіб для приватних розмов користувачів, він також використовується багатьма як спосіб почати бійку або сказати речі, які вони насправді не мають на увазі. Нерідкі випадки, коли в Messenger помиляються або миттєво шкодують про надсилання повідомлення.

Раніше, коли траплялися ці помилки, ми просто повинні були дозволити їм сидіти там, збережені у Facebook Messenger на всю вічність. Зараз це вже не так.

Подальше читання

  • Як зберегти конфіденційність на Facebook
  • Найкращі програми обміну текстовими повідомленнями
  • Як користуватися Facebook

Ви також можете архівувати та видаляти цілі потоки, які більше не хочете переглядати. Видалення повідомлень Facebook на робочому столі чи мобільному пристрої займає кілька секунд, але видалення цілих потоків стосується лише вашої вхідної пошти, а не ваших друзів. Ось як це зробити:

Видалення повідомлень на робочому столі

Крок 1: Увійдіть у Facebook, як зазвичай.

Крок 2: Клацніть спливаючу підказку у верхньому правому куті, а потім - Див. Усе в Messenger. Останній варіант знаходиться внизу ліворуч.

Крок 2 - знімок екрана FB Messenger Desktop скріншот

Крок 3: Щоб видалити весь ланцюжок повідомлень, наведіть курсор на розмову та натисніть піктограму з трьома горизонтальними крапками праворуч від повідомлення у вашій папці вхідних. Після цього виберіть Видалити зі спливаючого меню.

Знімок екрана веб-сайту FB Messenger на робочому столі скріншот

Крок 4: Потім вам запропонують три варіанти:Скасувати, Видалити, або Сховати розмову. Клацніть Видалитипродовжувати.

Крок 5: Щоб видалити частину вашої розмови, клацніть на ній і наведіть курсор на повідомлення, яке ви хочете видалити. Потім клацніть три горизонтальні крапки і натисніть Видалити.

Знімок екрана, як видалити FB-повідомлення з настільного FB Messenger скріншот

Крок 6:Якщо з моменту надсилання повідомлення пройшло менше 10 хвилин, ви отримаєте можливість видалити повідомлення для всіх або лише для себе. Зробивши вибір, натисніть видалити.

Той, хто на іншому кінці розмови, зможе побачити, що ви видалили повідомлення, якщо вибрали параметр "Для всіх", але вміст буде недоступний. Якщо минуло більше десяти хвилин, ви зможете видалити повідомлення лише для себе.

Видалення повідомлень на мобільному пристрої

Крок 1: Якщо ви цього ще не зробили, завантажте програму Messenger для iOS або Android і увійдіть, як зазвичай.

Крок 2: Якщо ви хочете видалити всю розмову, утримуйте нитку або проведіть пальцем ліворуч і виберіть червону корзину. Потім виберіть Видалити підтвердити.

Скріншот мобільного телефону FB Messenger скріншот

Крок 3: Якщо ви просто хочете видалити одне повідомлення, перейдіть до розмови, утримуйте повідомлення, яке потрібно видалити, і виберіть Видалити на дні.

Скріншот мобільного телефону FB Messenger скріншот

Якщо з моменту надсилання повідомлення пройшло менше 10 хвилин, ви отримаєте можливість видалити повідомлення для всіх або лише для себе. Зробивши вибір, натисніть видалити. Той, хто на іншому кінці розмови, зможе побачити, що ви видалили повідомлення, якщо вибрали параметр "Для всіх", але вміст більше не буде доступним. Якщо минуло більше десяти хвилин, ви зможете видалити повідомлення лише для себе.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found