Все закріплено? Ось як видалити свій обліковий запис Pinterest

pinterest на смартфоні prykhodov / 123RF Можливо, ти зацікавився Pinterest у чорну діру крафтових припасів, і єдиний спосіб стримувати залежність - це холодна індичка. Можливо, ви ніколи не потрапляли в онлайн-дошку настроїв, або, можливо, у вас є як особистий, так і діловий Pinterest, і вони вам не потрібні. Незалежно від того, ви прагнете отримати свій профіль Pinterest в автономному режимі. Pinterest пропонує два варіанти видалення облікового запису: дезактивація, яка видаляє все від уваги громадськості, але залишає її недоторканою, якщо ви випадково передумаєте, і повне видалення без оглядки. Обидва варіанти на щастя досить зрозумілі. Дізнайтеся, як видалити свій обліковий запис Pinterest, у цьому короткому посібнику.

Як деактивувати свій обліковий запис Pinterest

як видалити свій обліковий запис pinterestяк видалити свій обліковий запис pinterest

Не впевнені, чи готові ви назавжди відмовитись від закріплення? Деактивація облікового запису означає, що ваш профіль, включаючи ваші шпильки, більше не є загальнодоступними, а інші ваші облікові записи в соціальних мережах більше не пов’язані з вашим обліковим записом Pinterest.

  1. Увійшовши в Pinterest, натисніть кнопку свого профілю. У додатку Pinterest це піктограма "людина" внизу екрана. Якщо замість цього ви використовуєте веб-браузер, натисніть опцію меню "Збережено" вгорі.
  2. Отримайте доступ до налаштувань Pinterest, натиснувши на піктограму болта (це шестикутник із колом, вирізаним посередині). У додатку він знаходиться вгорі праворуч, перебуваючи у вашому профілі. Користувачі настільних комп'ютерів можуть знайти його прямо над своїм іменем користувача на своїй сторінці профілю.
  3. На мобільному телефоні натисніть "Змінити налаштування", потім прокрутіть униз і виберіть "деактивувати обліковий запис". На робочому столі в розділі «Основи облікового запису» натисніть «деактивувати обліковий запис».
  4. Підтвердьте своє рішення в наступному вікні.

Як видалити свій обліковий запис Pinterest

Видалити обліковий запис Pinterest так само просто, як і деактивувати його. Щоб переконатися, що ви дійсно хочете назавжди втратити всі ці шпильки, Pinterest оживить обліковий запис, якщо ви ввійдете в систему протягом двох тижнів. В іншому випадку цей обліковий запис Pinterest зник так само, як і той збій Pinterest, який стикається з дном кошика.

  1. Перейдіть до свого профілю - торкніться піктограми “людина” в додатку (унизу екрана) або натисніть опцію “Збережено” вгорі на настільному комп’ютері.
  2. Увійдіть у налаштування свого облікового запису, торкнувшись значка болта (це той шестикутник з колом, вирізаним посередині). Користувачі мобільних пристроїв знайдуть його у верхньому правому куті свого профілю поруч із рядком пошуку, а в браузері настільного комп’ютера цей параметр знаходиться вище вашого імені користувача під час перегляду вашого профілю.
  3. Увійшовши до налаштувань облікового запису, торкніться "Редагувати налаштування", якщо ви перебуваєте в додатку, або "Основи облікового запису" у веб-переглядачі.
  4. У додатку прокрутіть униз і виберіть "закрити обліковий запис". Якщо ви користуєтеся веб-переглядачем, а не додатком, натисніть кнопку "деактивувати обліковий запис" в кінці параметрів Основи облікового запису.
  5. Підтвердьте свій вибір у наступному вікні - у браузері, оскільки обидва варіанти знаходяться в налаштуваннях деактивації, вам потрібно вибрати варіант «назавжди закрити рахунок» замість деактивації.

Пам'ятайте, якщо ви видалите свій обліковий запис Pinterest, Pinterest архівує дані протягом двох тижнів, і все, що вам потрібно зробити, це увійти в систему та натиснути посилання для повторного активування у вашій електронній пошті, якщо ви передумаєте. Якщо ви деактивуєте свій обліковий запис, ви можете ввійти в будь-який час, щоб відновити його, і все одно матимете доступ до цих збережених контактів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found