Папа Бенедикт XVI закрив обліковий запис @Pontifex у Twitter

Папа Бенедикт XVI

Нинішній Папа, 85-річний Папа Римський Бенедикт XVI, кинув бомбу, коли 10 лютого оголосив, що звільняється зі своєї папської позиції - востаннє Папа покинув посаду в 1415 році, і в більшості випадків Папа припускає його становище до смерті. Незважаючи на свою консервативну релігійну позицію, Папа був першим, хто прийняв цифрову еру, відкривши акаунт у Twitter. Що буде з @Pontifex тепер, коли він уже не Папа Римський? Радіо Ватикану оголосило, що його акаунт у Twitter буде закритий.

1,5 мільйона користувачів, які стежать за Папою, будуть слідувати на одну особу менше до 20:00 за ватиканським часом (CET) 28 лютого, що збігається з офіційним виходом з його посади. Ватиканське радіо повідомляє, що перед цим він надішле останній твіт.

Папа Римський слідкує за вісьмома іншими акаунтами - обліковий запис Папи у Twitter на різних мовах, включаючи італійську, французьку, арабську та шість інших (включаючи, звичайно, англійську). Ці рахунки, загальна кількість яких складає 1,3 мільйона підписників, також будуть закриті.

"Здається немислимим, щоб можна було продовжувати використовувати такий популярний та потужний інструмент спілкування в період" sede vacante "", - заявило Ватиканське радіо.

Папа відкрив свій акаунт у Twitter, що означає «Папа» та «будівельник мостів», у грудні. Тривалість життя облікового запису закінчується буквально через два місяці, і на момент написання цього матеріалу є лише 36 твітів. Оскільки рахунок ведеться за допомогою його папської допомоги у Ватикані, і він підписаний ним, може не бути кого вести рахунок, якщо Йосип Алоїзіус Ратцінгер (ім'я народження Бенедикта XVI) не вирішить взяти аккаунт @Pontifex Twitter на його власний.

Причина відставки Папи залишається для обговорення, і в засобах масової інформації є чимало спекуляцій, наступний Папа, який повинен стати наступником Бенедикта XVI, ще не призначений. Ватиканські кардинали будуть голосувати за наступного Папу, починаючи з 15 до 20 днів, як тільки він піде у відставку з посади 28 числа. Ми маємо задатися питанням, чи не зацікавлений наступний Папа відкрити для себе акаунт у Twitter. І оскільки поточний рахунок не персоніфікований, а скоріше "стосується особи папи", немає жодної причини, чому його не міг би прийняти той, хто обіймає цю посаду.

За інформацією італійського інформаційного агентства ANSA, Ватикан каже, що кожен момент останнього дня Бенедикта XVI буде записаний. Наразі немає жодних ознак того, що моменти з його останнього дня будуть написані в Твіттері.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found