Оновлення Facebook Live дозволяє вам транслювати прямо протягом 4 годин

розширене відео у форматі facebook 2 .

Головним серед розширень є можливість трансляції ще довше. Facebook продовжив тривалість прямих трансляцій для всіх користувачів до чотирьох годин, що вдвічі перевищує початкову тривалість. Оновлення все ще не відповідає цілодобовим потокам, доступним медіа-партнерам Facebook, але воно повинно задовольнити користувачів, які бажають створювати епічні відео.

Крім того, стримери тепер можуть транслювати в повноекранному режимі як у книжковому, так і в альбомному режимі на iOS. З іншого боку, Android поки що обмежений першим, хоча Facebook обіцяє, що ландшафтний режим з’явиться «пізніше цього літа».

Також є нові модифікації, спрямовані на впорядкування перегляду. Нова опція "лише для відео" приховує коментарі та реакції, які, як правило, заповнюють кліпи з популярних сторінок, що забезпечує більш захоплюючий досвід. Як мовники, так і глядачі можуть активувати або деактивувати режим (проводячи пальцем вліво або вправо) під час трансляції - це по суті дозволяє стримерам блокувати будь-які відволікаючі фактори, якщо вони хочуть зосередитись виключно на відео, а не на взаємодії.

Facebook_Live_fullscreen

Найновіша версія функцій випливає з оновлень минулого місяця, анонсованих на VidCon, які включали можливість передавати з іншою особою, яка знаходиться в іншому місці. Окрім того, Facebook додав інтеграцію MSQRD до свого інструменту потокової трансляції, що дозволяє користувачам накладати свої відео на фільми програми у стилі Snapchat. Стрімери також отримали можливість планувати трансляції та створювати віртуальне лобі для глядачів.

Facebook_Live_portrait

Нові оновлення показують, що Facebook не відмовлявся від своїх загальних користувачів. Останнім часом соціальна мережа активізувала свої зусилля, щоб залучити видавців медіа, знаменитостей та зірок Інтернету до своєї мережі прямої трансляції за допомогою багатомільйонних угод про публікацію відео.

Однак у результаті ряду останніх подій, включаючи протест демократів у Конгресі, спробу державного перевороту в Туреччині та страшну смерть Філандо Кастлі, Facebook Live використовували широкий спектр користувачів - від політиків до повсякденних людей, які стикаються з кризою . Соціальна мережа була б розумною не відмовлятися від своєї загальної бази користувачів, яка має владу транслювати реальні реальності, які мають більший вплив, ніж будь-яка кількість вибухаючих кавунів, і безглуздих пустощів.

Останні повідомлення