Facebook може дозволити вам бачити, коли люди коментують

пошук інструментів перекладу публікацій на facebook -Для тих з вас, хто самоусвідомлюється, коли справа доходить до квитанцій про прочитання Facebook у Messenger, готуйтеся до того, щоб вас більш болісно усвідомлювали, коли ваші друзі “зв’язуються” з вами. Згідно з новими звітами, Facebook розглядає можливість дозволити користувачам бачити, коли інші коментують публікацію - щось на зразок тієї спливаючої підказки, яка з’являється, коли ви перебуваєте в iMessage (або тій, яку ви можете побачити в FB Messenger).

Функція, яку вперше побачила користувач Twitter Ембер Діксо в п’ятницю, говорить вам, що “друг пише коментар”, тому що ви завжди хочете залишитись і бути першою людиною, яка подобається або відповідає на розмови в Інтернеті, так?

Розмовляючи з Tech Insider, Facebook підтвердив, що це справді нова функція, яку випробовує гігант соціальних мереж, можливо для подальшої реалізації. "Ми чули від людей, що вони хочуть, щоб їх досвід у Facebook відображав реальні розмови, які вони ведуть", - сказав речник. "Отже, ми тестуємо, додавши рядок над полем коментарів до публікації, який вказує, коли друг друкує"

За останні кілька місяців Facebook вніс ряд змін у свій користувальницький інтерфейс, починаючи від більш забавних (наприклад, дозволяючи користувачам реагувати на різні історії емоціями) до практичних (наприклад, його функція реєстрації безпеки). Платформа соціальних медіа також відома тим, що тестує зміни на невеликих частинах своєї бази користувачів, іноді із суперечливими результатами. У 2014 році компанія зазнала жорстокого побоювання за емоції користувачів, коли коригувала кількість позитивних та негативних повідомлень, які бачила випадково вибрана група з понад півмільйона людей. Запропоновано як психологічне дослідження, що вивчає поширення емоцій у соціальних мережах, воно викликало низку рішучих гнівних емоцій від користувачів по всій країні.

Але бачити спливаючу підказку, швидше за все, буде не настільки суперечливим.

Останні повідомлення