Snapchat Розпізнавання обличчя може незабаром включити режим живлення

Snapchat вже може розпізнавати обличчя досить добре, щоб застосувати вуха цуценячих собак та квіткові коронки, то чому б не використовувати цю технологію, щоб розмити фон для кращого селфі? Очевидно, Snapchat думає про те саме. Зворотне проектування програми Snapchat нещодавно виявило кілька потенційних можливостей камери Snapchat.

Найбільшою особливістю нового потенційного інтерфейсу для камери є портретний режим, ефект, що імітує смартфони з подвійним об'єктивом, але використовує дані із самого зображення замість карти глибини. Ця можливість, ймовірно, розширення алгоритмів розпізнавання обличчя Snapchat, які дозволяють використовувати ці маски доповненої реальності.

Snapchat працює в портретному режимі pic.twitter.com/ZYwpn0BrZR

- Джейн Манчун Вонг (@wongmjane) 10 грудня 2018 року

На початку цього року Instagram запустив подібну функцію, яка не вимагає роботи смартфона з подвійним об'єктивом. Натомість в режимі Instagram під назвою Фокус використовується машинне навчання, щоб визначити, де розмити, а які частини дотримуватися чітко.

Оновлений інтерфейс камери Snapchat, розкритий завдяки зворотному проектуванню, також демонструє пакетне захоплення, яке робить кілька фотографій у швидкій послідовності. Ця функція вже давно є частиною спеціальних камер, а також нещодавно додатків для власних камер, що полегшує зйомку ідеально приуроченого кадру. На цьому потенційному інтерфейсі камери Snapchat також відображається таймер для селфі, а також опція ввімкнення сітки для використання в якості допоміжного композитора.

Snapchat тестує лінію сітки, таймер та режим пакетного захоплення pic.twitter.com/q4xzXP6eui

- Джейн Манчун Вонг (@wongmjane) 10 грудня 2018 року

За межами камери Snapchat також, схоже, тестує функцію під назвою Charms, яка позначає деякі речі, які у вас можуть бути спільні з вашими друзями Snapchat. Здається, ця функція спочатку була зосереджена на тому, коли ви народилися - ви можете поділитися з друзями оберегом, астрологічним знаком, гороскопом або навіть оберегом "іменинник-близнюк" на дні народження, що тривають тиждень або менше.

Snapchat тестує “Чари” для надання інформації про вашу дружбу або групу pic.twitter.com/8xDH2KpMlq

- Джейн Манчун Вонг (@wongmjane) 10 грудня 2018 року

Можливі нові функції походить від Яна Маньчуня Вонга, який часто проводить реконструкцію додатків соціальних мереж, щоб знайти приховані функції. Функції поки що не є загальнодоступними, але наявність нових інструментів у коді свідчить про те, що Snapchat принаймні тестує або планує протестувати функції. Як і будь-який тест, наявність функцій у коді не завжди означає, що оновлення з часом надходить до Snapchat - тести можуть провалитися при тестуванні, або Snapchat може просто вирішити піти в іншому напрямку.

Останні повідомлення