Як користуватися Pinterest

pinterest twindesign / 123RF За останні кілька років Pinterest перетворився з легкої соціальної мережі на одне з найбільших імен у галузі. Соціальна мережа, подібна до записів, підірвалась з моменту свого створення в 2010 році, тихо збираючи мільйони унікальних відвідувачів, одночасно додаючи інтуїтивні функції. Це інструмент для натхнення та мозкового штурму - серед іншого - і слугує засобом обміну та вивчення візуального контенту від однодумців з усього світу.

Величезний ріст сайту частково зумовлений алгоритмом пошуку, який збирає несподівані результати. Pinterest стверджує, що безліч цікавих результатів може надихнути користувачів, скажімо, зробити новий вид мартіні, ніж той, який вони спочатку задумували. Більше того, рекламодавці платформи за рік підскочили з нуля до 500 000, що дозволяє купувати модні аксесуари та предмети інтер’єру, які ви бачите, безпосередньо в додатку.

Тим не менш, вивчення тонкощів сайту може бути непростим, навіть якщо ви підковані в техніці. Цей посібник повинен допомогти вам витратити менше часу на гортання жахливих дощок і більше часу на закріплення власних пропозицій із блакитною стрічкою. Прочитайте всі подробиці.

Починаємо

Приєднуйтесь до Pinterest

Зрозуміло, що вам потрібно активувати обліковий запис Pinterest, перш ніж користуватися сайтом соціальних мереж. Послуга повністю безкоштовна у використанні, і налаштування профілю займає менше двох хвилин вашого часу, незалежно від того, чи вибрали ви веб-послугу або мобільну пропозицію послуги.

Крок 1: Перейдіть до Pinterest  Перейдіть до Pinterest або завантажте програму на свій пристрій iOS або Android.

Крок 2: Зареєструйтесь у Pinterest  Виберіть, чи хочете ви зареєструватися, використовуючи свій обліковий запис Facebook або електронну адресу. Якщо ви виберете параметр Facebook, введіть свої дані для входу та дозвольте сайту отримати доступ до вашої основної інформації про акаунт, адреси електронної пошти, дня народження та іншої інформації, як і будь-яка інша програма. Якщо ви вибрали опцію електронної пошти, введіть своє ім’я та електронну адресу в текстові поля, що з’являються, перед тим, як вказати пароль та стать.

Крок 3: Підтвердьте свій обліковий запис Pinterest  Перевірте обліковий запис електронної пошти, на який ви зареєстровані, електронного листа для підтвердження. Знайшовши, клацніть червонимПідтвердьте свою електронну адресу, щоб підтвердити свій рахунок.

Крок 4: Налаштуйте свої налаштування  Клацніть на піктограму особи у верхньому правому куті панелі завдань Pinterest на настільному комп’ютері або в нижній правій частині мобільної програми. налаштування параметри позначаються піктограмою болта, яка розташована у верхньому правому куті мобільного додатка або трохи вище вашого імені у настільній версії. Опинившись там, ви можете редагувати різні компоненти свого профілю користувача, такі як біографія, фотографія, конфіденційність пошуку та місцезнаходження. Ви також можете використовувати панель, щоб відмовитись від сповіщень електронною поштою та пов’язати свій профіль Pinterest з Facebook, Twitter, Google+ та іншими популярними службами.

Вивчіть жарго Pinterest

Термінологія є ключовим фактором для правильної навігації на будь-якому веб-сайті, і Pinterest має жаргон про те, що вам слід навчитися, якщо ви не хочете залишатися в темряві щодо різних функцій та функцій сайту. Багато з них схожі на ті, які ви знайдете у Facebook чи Twitter, але є кілька винятків, з якими вам слід ознайомитись, перш ніж натискати вперед.

  • Дошки:Певним чином, дошки Pinterest дуже схожі на погіршені пробкові дошки того часу. Віртуальні стіни, як правило, специфічні для вмісту, надають простір, де ви можете публікувати різні зображення та статті, які ви хотіли б організувати та поділитися з іншими. Дошки функціонують подібно до вашої часової шкали Facebook, проте вони представляють вміст в організованій сітці, що значно спрощує пошук конкретних публікацій. Дошки також допомагають зберегти ваші рецепти від ідей домашнього декору, щоб їх було легше знайти пізніше. Схема організації залежить виключно від вас, чи хочете ви класифікувати всі рецепти за однією дошкою або розкласти їх, щоб утримати ідеї десертів від фанфару на вечерю.
  • Шпильки:Шпильки - це поодинокі фотографії, а іноді і відео, які зазвичай посилаються на веб-сайт, слугуючи візуальними закладками, де детально описують все - від улюбленого рецепту лазаньї до популярних трейлерів фільмів. Повідомлення - це, по суті, тезка сайту та спосіб, за допомогою якого ви ділитесь своїм вмістом. Ви «закріплюєте» щось на своїй дошці так, як публікували б у Facebook чи писали в Twitter, за винятком того, що шпильки набувають більший візуальний елемент, ніж публікації в інших соціальних мережах.
  • Репіни:Якщо ви завзятий користувач Twitter, можете вважати повторень як ретвітів. Повторне використання вмісту дозволяє вам ділитися чужими шпильками на власній дошці, одночасно демонструючи свою вдячність за знахідки інших і прикрашаючи відповідну дошку іншим вмістом, ніж ваш власний.
  • Коментарі:Як і слід було очікувати, коментарі - це лише інший спосіб надати відгук або відповісти на певний пін. Коментарі до Pinterest працюють подібно до інших сайтів у соціальних мережах, але на відміну від Facebook та Instagram вони набагато менш поширені та містять лише текст.
  • Сподобалось:Знову ж таки, лайки в Pinterest схожі на ті, що знайдені в ряді популярних соціальних мереж. Якщо вам подобається певний шпилька, ви можете проявити свою зацікавленість і повернутися до неї пізніше, не розміщуючи вміст на власній стіні. Однак, на жаль, немає кнопки неприязні, щоб показати вашу очевидну відсутність інтересу.

Зрозумійте панель завдань

Панель завдань Pinterest - це зручна навігаційна панель, що охоплює ширину сайту, зручно розташована у верхній частині кожної сторінки у настільній версії та внизу мобільного додатка. Більшу частину панелі інструментів на робочому столі займає поле пошуку, де ви можете отримати як завгодно конкретне або просто шукати загальні терміни. Коли ви починаєте вводити термін, ви отримаєте список запропонованих пошукових термінів, а також Pinners, які мають цей термін у своєму назві, та дошки, що використовують цей термін.

Праворуч від рядка пошуку ви побачите чотири різні піктограми ярликів. Перший - у формі компаса - виводить вас до розділу «Огляд» на Pinterest, який за замовчуванням піднімає актуальні теми дня. Саме сюди ви йдете, якщо ви не шукаєте чогось конкретного, а скоріше натхнення. Якщо ви шукаєте рецепт чудової скоринки для піци, скористайтеся пошуковою панеллю, але якщо вам потрібна натхнення для вечері, натисніть піктограму «Огляд» і перейдіть до категорії «їжа».

Друга піктограма переходить до вашого профілю - перейдіть сюди, якщо ви хочете знайти щось, що ви вже закріпили, або хочете відрегулювати налаштування свого облікового запису. Третя піктограма, схожа на сумку для покупок, дозволяє робити покупки, не виходячи з Pinterest. По суті, це ваш "кошик" Pinterest, куди ви йдете, щоб завершити будь-які покупки. Останній значок - він же, спливаюча підказка - розкриває ваші сповіщення, щоб ви могли бачити, що ваші друзі закріпили або хто повторно закріпив або сподобався вашим шпилькам.

Якщо натиснути логотип Pinterest ліворуч на панелі інструментів, ви потрапите до свого “дому” у Pinterest - думайте про це, як у своїй стрічці новин Facebook, але на Pinterest. Тут ви побачите нові шпильки, додані на дошки, за якими ви стежите, або від інших користувачів, за якими ви стежите. Алгоритми сайту також додаватимуть сюди пропозиції на основі речей, які ви шукали або закріпили в минулому, а також випадкові спонсоровані публікації.

У мобільному додатку значки означають те саме, але вони знаходяться внизу. Замість рядка пошуку вам доведеться торкнутися піктограми лупи, щоб отримати доступ до функції пошуку програми. Піктограми сумки для покупок також немає на панелі інструментів, але її можна знайти, натиснувши свій профіль.

Пов’яжіть інші соціальні мережі

Сказати, що сьогодні все пов’язано, було б заниженням. Незважаючи на те, що Pinterest - це сама по собі приголомшлива платформа, соціальний аспект служби найкраще працює, коли ви пов’язуєте її з іншими існуючими обліковими записами. Щоб пов’язати службу з іншими обліковими записами в соціальних мережах, натисніть значок людини та перейдіть до своїх налаштувань. Опинившись там, перемкніть перемикач безпосередньо праворуч від соціальної мережі, з якою ви хочете підключити Pinterest, ввівши необхідні облікові дані для входу та авторизувавши додаток, коли з’явиться відповідний запит.

Додати друзів

Соціальні мережі - це все про те, кого ви знаєте (до певної міри), і хоча Pinterest менше стосується особистих аспектів вашого дня і більше до обміну відкриттями в Інтернеті, друзі все ще є важливою частиною платформи. Хоча нещодавно Pinterest видалив можливість миттєвого додавання своїх друзів у Facebook, коли два облікові записи пов’язані, ви все одно можете виявити інших користувачів за допомогою рядка пошуку. Ви можете шукати за іменем користувача чи справжнім іменем - просто натисніть профіль та червону кнопку «слідувати», коли знайдете.

Взаємодія з іншими

Слідуйте за іншими дошками

Хоча Pinterest порекомендує деякі перспективні дошки, коли ви вперше підпишетесь на рахунок, ці дошки не завжди відповідають вашим індивідуальним смакам. Хоча ви завжди можете слідкувати за друзями, ви також можете стежити за великим вмістом інших користувачів Pinterest, публікацій та компаній. Для цього знайдіть певну тему в полі пошуку на панелі завдань робочого столу або торкнувшись значка лупи в мобільному додатку. У настільній версії ви також можете торкнутися піктограми компаса, щоб знайти нові дошки, яким слід стежити.

Обхват тем різноманітний, починаючи від архітектури та технологій, закінчуючи фотографією та продуктами харчування, а додаткові дошки розміщені всерединіІнший розділВи навіть можете переглядати популярні теми або вибрати одну з безлічі дошок на основі конкретного місця (наприклад, Сан-Франциско, Стокгольм, Монтана). Щоб підписатися на нову дошку, торкніться під шпилькою на користувачеві, який поділився піктограмою, яка переведе вас до цієї дошки, де ви зможете натиснути «слідувати» на наступному екрані. Якщо ви віддаєте перевагу слідувати за всіма контактами користувача замість однієї дошки, клацніть профіль користувача на цій дошці, а потім натисніть кнопку слідування в профілі користувача. Якщо ви стежите за дошкою, ви побачите лише нові публікації на цій дошці, але якщо ви підпишетесь на користувача, ви побачите дописи цієї людини на всіх загальнодоступних форумах, якими вони користуються.

Створіть свої власні унікальні дошки

Немає нічого поганого в тому, щоб закріпити кожен сільський стіл, відео про тренування та напрямок подорожі, який вам подобається, на дошці з написомя. Тим не менш, організаційні можливості Pinterest дозволяють вам створити безліч цікавих та чітких дощок, які містять та упорядковують шпильки на основі ваших унікальних інтересів. Ваші дошки - це основа, на якій будується соціальна мережа, і в такому випадку ви хочете будувати дошки, яким хочуть слідувати інші. Ви можете зробити дошки настільки широкими або настільки конкретними, наскільки вам заманеться, але часто краще схилятися до нішевих тем, якщо ви хочете, щоб ваша дошка набирала тяги. Дошка, що охоплює спортивну фотографію в цілому, як правило, менш приваблива, ніж дошка, що охоплює певну нішу, наприклад, скелелазіння на північно-західному Тихому океані. На щастя, Pinterest дозволяє користувачам створювати до 500 окремих плат.

Найпростіший спосіб створити дошку - це натиснути червоний значок «зберегти» на шпильці, яка вам подобається, метод, який працює як у програмі, так і у версії Pinterest для настільних ПК. У вікні, що з’явиться, ви побачите всі існуючі дошки, а також можливість створити нову дошку внизу. Далі, все, що вам потрібно зробити, це назвати дошку і визначити, чи хочете ви, щоб дошка була загальнодоступною чи секретною. Використання секретних дощок вирішує соціальний аспект Pinterest, але це дуже важливо, коли йдеться про збереження ідей для сюрпризу на день народження або планування оголошення про вагітність. Якщо ви хочете, ви також можете ввести опис дошки, але це не обов’язково.

Ви також можете створювати дошки, перейшовши до свого профілю - знову ж таки, це значок людини на панелі інструментів - і вибравши Створити дошку. Тут ви також можете перейменувати або видалити дошку або навіть запросити інших користувачів додати на вашу дошку.

Закріпіть і повторно закріпіть вміст

Жодна дошка або профіль не обходиться без розмивання шпильок. Тим не менш, ви хочете заповнити свої дошки відповідними шпильками, які містять ідею чи концепцію за вашою дошкою. Перегляньте наявні шпильки, будь то за допомогою функції пошуку на сайті чи різних категорій дошки, і натисніть червонийЗакріпітьу верхньому лівому куті під час наведення курсора на зображення, яке потрібно закріпити на одній із дощок. Потім вам потрібно буде вказати, на якій дошці ви хочете закріпити зазначений вміст, і, якщо хочете, надайте опис піну.

У мобільному додатку ви також можете натиснути піктограму маленького кола в кутку шпильки, і Pinterest покаже вам відповідні шпильки в тому ж вікні. Ця функція зручна для глибшого занурення у шпильку, яка вам подобається, або якщо щось близьке, але не зовсім те, що ви хочете.

Незважаючи на те, що Pinterest - чудовий інструмент для пошуку вмісту, з яким ви, можливо, не стикалися, він також є чудовим інструментом для збереження речей, з якими ви стикаєтесь під час перегляду веб-сторінок, оскільки зберігає візуальні посилання, примітки та веб-адресу. У випадку веб-сайтів, які використовують віджет Pinterest, вам зазвичай потрібно лише натиснути кнопку Pinterest під час перегляду параметрів спільного доступу, щоб призначити відповідну дошку та надати відповідний опис.

Якщо на веб-сайті немає кнопки «Закріпити», ви можете додати його, перейшовши у свій профіль у програмі та натиснувши значок плюса. Скопіюйте та вставте URL-адресу в поле, і після завантаження сторінки натисніть червону піктограму «Зберегти» вгорі. Потім ви побачите список усіх зображень на цій сторінці - просто виберіть зображення, яке потрібно закріпити. Після цього вам просто потрібно вибрати дошку і написати короткий опис, або просто скористатися поданою.

У настільній версії вам навіть не потрібно переходити до свого профілю, щоб додати шпильку - у правому нижньому куті лежить маленький знак додавання. Клацніть, скопіюйте та вставте URL, натисніть Даліта виберіть зображення, яке потрібно закріпити.

Якщо ви бажаєте, ви також можете завантажити власну фотографію. Для цього натисніть знак додавання, а потім - фото варіант, а невеб-сайтваріант. Пам’ятайте: якщо ви завантажуєте пін-код безпосередньо, однак веб-сайт, де користувачі можуть знайти додаткову інформацію, відсутній.

Спілкуйтеся з іншими Pinners

Спільний доступ - суть Pinterest. Перш за все, це aсоціальні сайт, а не запилений записок. На щастя, ви можете звернути увагу на конкретного користувача так, як це було б за допомогою Twitter або Instagram, ввівши “@mention” в описі PIN-коду, який надішле користувачеві сповіщення. Подібним чином ви можете позначити свої шпильки певними хештегами, додатково визначаючи ваш вміст і полегшуючи людям пошук ваших шпильок і дотримання ваших дощок.

Ви також можете поставити "лайк" та прокоментувати шпильки, які ви не хотіли б розміщувати, подібно до інших соціальних мереж. Просто натисніть сіру кнопку серця під час перегляду шпильки, щоб поставити їй лайк, або введіть свій коментар у текстове поле під шпилькою та натисніть червонуПрокоментуйте, щоб додати до розмови. Під час перегляду шпильки ви також можете натиснути на Надіслати кнопку, щоб надіслати пін-код іншому користувачеві.

Pinterest - це також соціальна мережа, призначена для випробування рецепта чи проекту «зроби сам» - і варіанти взаємодії це відображають. Натиснувши для перегляду шпильки, ви побачите повідомлення "Спробував!" вгорі. Тут ви збираєтеся здивувати згаданим рецептом скоринки або поговорити про те, як йому потрібно було більше борошна, ніж рецепт, який передбачався спочатку. Якщо ви хочете побачити, що говорять інші користувачі, які це спробували, ви можете натиснути «# Спробував» під шпилькою, щоб прочитати їх відповіді. Звичайно, Pinterest не має можливості перевірити користувачів, які насправді не пробували проект, але ця функція все одно є корисною.

Передові методи

Пошук за допомогою об’єктива Pinterest

Об’єктив Pinterest - нещодавнє доповнення до мобільного додатку, яке дозволяє сфотографувати об’єкт і за допомогою технології штучного інтелекту та розпізнавання об’єктів генерувати подібні шпильки. Скажімо, ви бачите щось, що вам подобається, у магазині предметів домашнього декору, але це занадто дорого. Ви можете зробити знімок, і Pinterest знайде подібні предмети, включаючи версії для самостійної роботи та інтернет-магазини, що продають подібні товари. Досить солодко, так?

Об’єктив також дозволяє шукати більш конкретні предмети або речі, які ви не можете описати словами. Функція визначатиме, що таке об’єкт, а потім враховує такі речі, як колір, стиль та малюнок, визначаючи, які результати показувати першими. Враховуючи, що це нова функція, Lens працює не з усіма темами - лише для домашнього декору, одягу та їжі - але ми сподіваємось побачити більше, коли Pinterest згладжує неприємності.

Об’єктив доступний лише через мобільний додаток, оскільки для його використання потрібен пристрій із камерою. У програмі перейдіть на вкладку пошуку та торкніться червоного значка камери поруч із рядком пошуку. Вам потрібно буде надати програмі дозвіл на доступ до камери. Потім просто наведіть камеру на відповідний предмет, зніміть фотографію, і Lens генерує подібні шпильки, використовуючи візуальну початкову точку замість текстового ключового слова. Якщо результати не були особливо точними, торкніться знака додавання та введіть те, що повинна була взяти камера, щоб допомогти покращити функцію.

Покупки на Pinterest

Pinterest більше не лише для пошуку натхнення - це також приголомшливий інструмент для здійснення покупок. Придбані шпильки - це шпильки від підприємств, які дозволяють купити предмет, про який йдеться, не виходячи з платформи. Це означає, що ви можете придбати взуття наряд у одного продавця, а верх у іншого, не переходячи до іншої вітрини. Однак вам доведеться перевірити окремо, якщо ви користуєтеся різними продавцями, але ви можете зберегти свою адресу та платіжну інформацію для швидшого оплати.

Під час роботи з придатним шпилькою замість піктограм для відвідування веб-сайту ви побачите опцію додавання товару до вашої сумки. Якщо ви шукаєте товар, де можна придбати шпильки, Pinterest також перелічить шпильки, що можна придбати, вгорі, і ви можете натиснути Побачити більше щоб усунути все, що ви не можете придбати безпосередньо на Pinterest. Вибравши додавати товар у кошик, вам буде запропоновано вибрати будь-які варіанти - розмір, колір тощо - якщо вони існують.

Закінчивши покупки, перейдіть до свого профілю та натисніть значок сумки, який доступний на панелі інструментів у настільній версії Pinterest та на сторінці профілю у мобільній версії. Звідси ви можете заповнити інформацію про доставку та оплату та завершити замовлення.

ДодайтеЗакріпіть кнопку

Не кожен веб-сайт пропонує швидкі варіанти закріплення вмісту на потрібній дошці. На щастя, додавшиЗакріпітьКнопка дозволить закріпити певне зображення на дошці одним клацанням миші. Щоб додати кнопку до свого браузера, перейдіть на сторінку Pinterest Goodies з вибраного вами браузера та натисніть червонийВстановити заразкнопку. Після встановлення натисніть червоний “P” у верхньому правому куті вікна браузера або наведіть курсор на зображення та клацніть на отриманомуЗакріпіть, щоб автоматично закріпити щось на потрібній дошці. Для частих контактів це спрощує процес збереження знайденого вами за межами платформи Pinterest.

Браузер Pinterest

Вбудовування шпильки

Як і у Facebook чи Instagram, якщо ви хочете вставити PIN-код на свій веб-сайт, ви можете зробити це в Pinterest, скопіювавши та вставивши код у HTML. Щоб отримати доступ до HTML-коду PIN-коду, перейдіть до PIN-коду та клацніть на три крапки біля "Спробував!" перед натисканнямВбудувати. У наступному вікні ви можете вибрати, чи вставляти шпильку, дошку чи навіть профіль. Тут у вас також буде можливість вбудувати кнопку, заохочуючи тим самим нових підписників та шпильки з вашого веб-сайту. Вибравши параметри та розмір, ви побачите попередній перегляд. Нижче ви можете скопіювати код, щоб створити вбудовування.

Ця стаття була оновлена ​​17 травня 2017 року Хілларі Грігоніс, включаючи найновіші функції та навігацію Pinterest.

Останні повідомлення