Консервативні, про-трамп відьми стікаються у Facebook

На “Відьмах для Трампа”, сторінці у Facebook, яка сподобалася понад 2000 людям, хтось розмістив мем - кадр із фільму 2004 року Пошук Неверленду з текстом, відредагованим зверху. У мемі дитина зі сльозами дивиться на Джонні Деппа і каже: "Але тато, ми язичники, чи не слід бути зліва?"

Депп відповідає: "Язичництво існувало задовго до сучасної політики, і богам не до душі ваші почуття".

Мем являє собою зростаючий перелом у цифровому чаклунському співтоваристві, оскільки посилена політична поляризація серед відьом змушує консервативних практиків почуватися ізольованими в Інтернеті.

Гвендолін Петерсон, консервативна відьма, заявила Digital Trends, що відьми, що прагнуть до правди, тікають і створюють власні громади.

У результаті відчуття ізоляції в Інтернеті Петерсон створив «Відьом для Трампа». Це одна з багатьох сторінок консервативних відьом у Facebook, які з’явилися після виборів 2016 року, таких як «Язичники для Трампа» та «Американські язичники для Трампа». Усі ці сторінки прагнуть створити простір для відьом, які відчувають себе маргіналізованими своїми більш ліберальними однолітками.

"Для такої невеликої спільноти, як консервативні язичники, ще важливіше встановити зв'язок між собою", - сказав Петерсон.

На її сторінці понад 2000 вподобань, а адміністратори щодня публікують публікації. Пости охоплюють від мемів, пов’язаних з відьмами, до відео Бен Шапіро. Група навіть продає товари, включаючи сорочку з гаслом «Не всі язичники голосують за демократа» та стрінги, на яких написано «Відьми за Трампа» поруч із пентаграмою та малюнком голови Трампа.

Властива політика чаклунства?

Ізоляція, яку описує Петерсон, може бути руйнівною, оскільки для відьом онлайнові простори мають вирішальне значення. Хоча у звіті дослідницького центру Pew за 2014 рік, за оцінками, близько 730 000 американців ідентифікуються як язичники чи вікканці, ці люди розкидані по всій країні; Facebook, Reddit та, нещодавно, TikTok стали місцями для відьом, щоб зустріти своїх.

«Я живу в Біблійному поясі. Знайти інших язичників може бути складним завданням - в Інтернеті я можу зустрітись з іншими, не ризикуючи зв’язатися з деякими фундаментальними християнами, які мешкають навколо мене, про це ”, - написала Луна Рейвенвудс, член“ Відьом для Трампа ”.

Ці цифрові спільноти можуть навчити “відьом-матушок”, як почати займатись чаклунством, а також надати встановленим відьмам форум для обговорення та обговорення сучасних чаклунств.

"Багато книг про язичництво можуть бути наповнені якоюсь псевдоісторією та наукою", - сказав Петерсон. "Інтернет-спільнота допомогла нести відповідальність за це".

Але після виборів 2016 року політичні аргументи почали домінувати в багатьох чаклунських групах. Ці конфлікти варіювались від того, хто мав право користуватися корінними американськими практиками, і до того, чи підтримка Трампа позбавляє вас права займатися чаклунством. Часто в основі цих сутичок у соціальних мережах лежала фундаментальна розбіжність щодо характеру їх спільної практики: чи було чаклунство по суті політичним?

"Якщо повернутися до розповіді про відьму, про тип архетипу та персонажа в часі, вони були переслідуваними", - сказала Ізабель Різо, політично незалежна відьма. "Щоб по-справжньому втілити практикування чаклунства, ви вшановуєте цю частину розповіді, і тоді ви будете доповідачем для людей, які не мають голосу".

Незважаючи на те, що вона не вважає чаклунство політичним, Різо сказала, що розуміє відьом, які розглядають активність як головне у своїй роботі. Кілька членів "Відьом для Трампа" майже повністю не погодились.

"Переконання, що чаклунство за своєю суттю є політичним, є метастазуючим раком, який спричинив нездоланну і незбагненну шкоду тому, як інші сприймають наші громади", - прокоментував Джон Стоун у "Відьмах для Трампа".

Декілька членів "Відьом для Трампа" також вважали, що, оскільки більшість відьом ідентифікуються як ліберальні, ліберальний погляд перемагає в онлайн-групах.

"Оскільки жорсткі ліві домінують на язичницьких просторах, центристи, лібертаріанці та консервативні язичницькі голоси там замовчуються", - написав Джон Льюїс у "Відьмах для Трампа". Петерсон погодився.

"За останні шість років стало дуже важко відкрити свої політичні переконання в язичницькій спільноті", - сказав Петерсон, стверджуючи, що "певні радикальні відьми" намагалися проклинати колег-консерваторів за їхні політичні налаштування.

Простір для консервативної відьми

Оскільки відьми-ліберали на TikTok організовували масові заклинання на підтримку Black Lives Matter, група Петерсона робила те ж саме щодо інших питань.

"Минулої зими ми організували заклинання" Правда "під час затемнення, щоб виявити кривих політиків та основні ЗМІ", - сказав Петерсон. "Більшість наших групових ритуалів і заклинань включають захист нас самих, Трампа та всіх, кому загрожує магія".

Преподобний Рапід Кабот FreeMan мав подібний успіх зі своєю сторінкою "Американські язичники для Трампа". Він сказав, що “принаймні 100” з його майже 1000 членів дякують йому за надання їм спільноти.

«У мене було кілька хлопців, які зв’язалися зі мною і сказали:„ Ви знаєте, подивіться, якби не ваша сторінка […], я б відмовився від цього життя. Я люблю ремесло, але я не думав, що мене шукають '', - сказав FreeMan.

Ці сторінки розглядаються як притулок для консервативних відьом у все більш розколеному інтернет-співтоваристві.

“Ласкаво просимо до Відьом для Трампа, будь то відьма, язичник, друїд, язичник, окультист, містик чи що завгодно! Ми збираємось, щоб підтримати нашого президента », - йдеться в описі відьом для Трампа. "І це не означає, що ми" не язичники "."

Останні повідомлення