Кращі пошукові системи Craigslist

Пошукові системи CraigslistCraigslist пройшов довгий шлях з моменту свого створення в середині 90-х. Те, що почалося з невеликого списку розповсюдження електронної пошти серед друзів, переросло в об’ємну рекламу, яка, можливо, призвела до загибелі традиційних газет по всій країні. Веб-сайт - це ваш перший вибір для пошуку цієї старовинної Surly, нової унікальної квартири або навіть того, що, на вашу думку, є вашим справжнім коханням (ви поділилися моментом на автобусі додому, пам’ятаєте?). Справді, Craigslist швидкий, відносно дешевий і неймовірно зручний. Це також може бути біль. На сайті відсутня всеохоплююча утиліта пошуку, що змушує вас неодноразово натискати кнопку «Назад» знову і знову, якщо ви хочете шукати певний предмет у кількох місцях. На щастя, в Інтернеті є надлишок веб-сайтів, які допоможуть вам обшукати нижні регіони Крейгстіста - незалежно від того, чи хочете ви ізолювати свій пошук до певного міста чи відкрити його для всього світу. І хоча Craigslist вжив законних заходів щодо деяких із цих пошукових систем на підставі порушення авторських прав, значна частина з них все ще працює і працює (принаймні наразі). Ось наші найкращі вибір найкращих пошукових систем Craigslist, які допоможуть вам у полюванні.

Ця стаття була спочатку опублікована 17 лютого 2013 року і була оновлена ​​з урахуванням останніх змін. Аарон Лю взяв участь у цій статті.

Шукати Буря

Search Tempest - надзвичайно популярна пошукова система Craigslist. Окрім витонченого інтерфейсу та простої навігації, сайт може похвалитися чудовою функцією пошуку, яка дозволяє користувачам шукати все, що ви шукаєте, де б вони не шукали. Користувачі можуть обмежувати свої результати пошуку радіусом, категорією Craigslist, зображеннями або навіть мінімальною та максимальною ціною. Усі результати перераховані за містом, виходячи з заданого радіуса пошуку. Також є можливість включити результати пошуку eBay та Amazon, якщо ви хочете розширити свій пошук за межі Craigslist та включити інших торгових посередників в Інтернеті. Майте на увазі, що реклами досить багато, і що час від часу на сайті з’являються непомітні результати завдяки використанню пошукової системи Google.

Найкращі пошукові системи Craigslist: Search Tempest

Шукати у всьому небажаному

Search All Junk, безумовно, не найкращий пошуковий механізм Craigslist, але він настільки ж базовий, наскільки він отримує, і працює за призначенням. На сайті, який раніше називався Search All Craig’s, є спеціальний пошук Google, який буде здійснювати пошук по всіх Craigslist, Penny Saver, Recycler та кількох інших сайтах. Користувачі можуть ще більше звузити свої результати за регіонами - наприклад, Західне узбережжя, Середній Захід та Великобританія - і переглянути їх результати у простому списку. Поки Search All Junk здійснює пошук на кількох сайтах, основну частину результатів, як правило, складає Craigslist. Не шукайте далі, якщо простота - це те, що ви шукаєте.

Шукати на всіх знімках екрана

Полювання на рекламу

Ad Hunt’r - ще одна чудова альтернатива Craigslist, створена за допомогою користувацького пошуку Google. Сайт виглядає досить гладким (він навіть додає флагманські кольори Craigslist) і чудово виконує сортування публікацій Craigslist з усього світу. Просто вкажіть те, що шукаєте на домашній сторінці, і відфільтруйте результати за місцем розташування, датою публікації, діапазоном цін, категорією, формулюванням чи веб-сайтом. Ви навіть можете тонко налаштувати свої результати, щоб пропустити будь-які слова або знайти точні фрази, щоб краще визначити, що ви шукаєте. Подібно до Search Tempest, ви будете отримувати неабияку частку спонсорованих оголошень.

Craigslist Ad Hunt'rDailylister

Dailylister - це загальнонаціональна пошукова система Craigslist, яка також розчісує менші сайти оголошень, такі як Oodle та Geebo. Веб-сайт гідно виконує пошук сайтів із оголошеннями, але параметри фільтрування обмежені регіоном, категорією та датою публікації. Це не найінтуїтивніший пошуковий механізм, але він працює.

Щоденний Лістер

Збільшити список

Ми не збираємось брехати, Збільшити список на перший погляд виглядає трохи схематично. Однак, якщо не брати до уваги, веб-сайт добре виконує роботу зі складання та фільтрування списку будь-якого товару, який ви можете шукати. Користувачі можуть здійснювати пошук по всьому Craigslist одночасно або просто в їх місцевій місцевості, а результати можуть бути відфільтровані за штатом, округом, датою публікації та категорією. Меню швидкого доступу зліва також напрочуд корисно для вибору конкретного стану.

Збільште знімок екрана пошукової системи CraigslistВам пощастило використовувати пошукові системи Craigslist, крім тих, які ми рекомендуємо? Що ви використовуєте для пошуку у всьому Крейгслісті того предмету своєї мрії? Повідомте нас у коментарях нижче.

[Зображення надано Gil C / Shutterstock]

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found