Twitter припиняє підтримку TweetDeck для Windows у середині квітня

щебет-штабВідхилившись від автономного додатка для Windows на користь веб-інтерфейсу, Twitter оголосив про плани припинити підтримку програми TweetDeck для Windows, починаючи з 15 квітня 2016 року. Twitter намагається "краще зосередитись на покращенні вашого досвіду роботи з TweetDeck".

Незрозуміло, чи існуючі інсталяції Tweetdeck продовжуватимуть працювати належним чином після 15 квітня. Можливо, додаток може продовжувати працювати, лише без постійної підтримки та вдосконалень, які з’являться у веб-версії програми. Тим не менш, Twitter вже видалив можливість завантаження програмного забезпечення з сайту, ймовірно, це ще одна спроба підштовхнути користувачів до веб-версії на Tweetdeck.com.

Існує також версія програми Tweetdeck для Mac, але на даний момент, схоже, це безпечно. Не виключено, що команда додатків Windows у Twitter може переключити більше уваги на програму Windows 10 Twitter і врешті-решт внесе кілька функцій Tweetdeck в цей інтерфейс програми. Ідеально підходить для тих, хто керує багатьма обліковими записами в Twitter для особистих чи робочих цілей, Tweetdeck пропонує таку можливість планувати твіти в майбутньому, а також твітувати кілька акаунтів одночасно.

Для всіх, хто в даний час покладається на додаток Tweetdeck для Windows, ви можете легко перейти до веб-версії, відвідавши Tweetdeck.com і додавши сторінку до своїх закладок. Twitter також рекомендує використовувати функцію "Додати на панель завдань" у Google Chrome, ідеально підходить для тих, хто хоче швидкого доступу до платформи соціального управління на своєму ПК з Windows.

Цікаво, що цього тижня Twitter щойно запустив значне оновлення універсальної програми Windows 10 Twitter. Зокрема, компанія соціальних медіа додала підтримку камер для мобільних пристроїв, груповий прямий обмін повідомленнями та помітно іншу темну тему для користувачів, які віддають перевагу іншому інтерфейсу.

Останні повідомлення