Наймайте службу розпаду, щоб звалити своїх значущих людей

Магазин розриву Магазин розриву стосунків Розрив стосунків з кимось майже настільки ж складний, як спочатку знайти побачення. Настільки складно, що такі речі, як «привид», стали простішим (і найменш поважним) способом повідомити людині, що це закінчилося. Хоча додатки та веб-сайти знайомств, такі як Tinder та OKCupid, розроблені для того, щоб допомогти самотнім знаходити дати - а іноді і подружніх партнерів на все життя - від вас залежить, як знайти найкращий спосіб повідомити свого партнера, коли ви не хочете бути з ним або її вже.

На щастя для тих, хто просто не може з цим впоратися сам, такі послуги, як The Breakup Shop, мають на меті вирішити складність скидання свого колись значущого іншого. Згідно з Емануелем Майбергом на материнських платах, ви можете найняти The Breakup Shop, щоб він провів весь процес за вас. Розсилка електронної пошти та текстів становить 10 доларів; власний лист про розрив коштує 30 доларів, а телефонні дзвінки для розриву стартують від 29 доларів. Здавалося б, це досить недорогий спосіб уникнути хворобливого процесу розриву, окрім того, що послуга досить нова, є деякі грубі краї.

Послуги, що пропонують електронну розбивку для вас, не зовсім нові. Протягом останніх кількох років інші намагались знайти спосіб впоратися з часом, найпотворнішою частиною відносин, не даючи зрозуміти, що хтось насправді платив їм за їх брудну роботу. Додаток BreakupText може надсилати вам текст, але спочатку задумувався як жарт. Насправді, за даними Business News Daily, творці відчували настільки поганий вплив програми на життя людей, що створили MakeupText.

Доступні також програми та послуги, які намагаються допомогти тим, хто розлучився після розриву. Наприклад, KillSwitch допомагає вам мати справу з переглядом позначених фотографій і публікацій у Facebook колишнього, визначаючи колишніх та типи фотографій та статусів, які ви більше не хочете бачити, а потім переглядаючи та приховуючи все. Численні платформи надають можливості перепродавати та розпоряджатися подарунками, які ви не хочете зберігати, а є додатки, які заважають вам збентежити п’яним набором колишнього та риданням по всій голосовій пошті.

Більшість програм для розриву стосуються функцій, які все ще потребують певного виправлення, особливо коли мова йде про боротьбу з емоціями, пов’язаними з розривами відносин. . Наприклад, телефонний дзвінок The Breakup Shop в основному закінчується продажем на продаж, щоб відвідати сувенірний магазин сайту, "у нас є справді чудовий магазин сувенірів для людей, яких щойно кинули", що, цілком можливо, може бути гіршим за будь-який інший розрив доступні варіанти, включаючи ореоли.

Останні повідомлення