Хочете поспілкуватися на Tumblr? Babblr зробить це

babblr_2013Tumblr - досить популярна онлайнова тусовка для молодих людей, навіть більшої, ніж Facebook; більше людей підписуються на сайт, де вони можуть створювати власні блоги та також перевіряти своїх друзів. Завдяки Babblr - додатку, який використовує API Tumblr - користувачі тепер можуть миттєво спілкуватися в чаті через платформу блогу, роблячи Tumblr ще більш багатоцільовим сайтом, допомагаючи йому робити ще більше кроків від платформи ведення блогу до соціальної мережі.

Tumblr, як є, дозволяє користувачам лише стежити за блогами, ♥ дописами та додавати дописи, що повторюються в блозі, зі своїми коментарями. Існує опція "Надіслати пошту фанатам", яка дозволяє користувачам листуватися між собою, але нічого, що дозволяє спілкуватися в режимі реального часу. Babblr - це сторонній додаток, який дозволяє користувачам Tumblr спілкуватися в чаті зі своїми послідовниками та друзями. Групи також можна створювати за допомогою програми, що полегшує запам'ятовування асоціацій користувачів.

Команда, яка стоїть за Babblr, складається з Тревора Кларка, Брендона Соуерса та Бретта Вільямса, які також є частиною команди за Sevenly, щотижневою платформою активації причин. Ідея механізму чату була цікавим побічним проектом, який задумував Кларк, який вважав його чудовим інструментом для ведення підписки на послідовників Tumblr у режимі реального часу. “[Babblr] був побудований з кутовим розташуванням, вузлом і розміщений у розширенні [Google Chrome]. Це надійний додаток, готовий до спілкування з усіма вашими послідовниками », - пояснює Соуерс.

Бета-функції

main_press_03

Бета-версія Babblr мінімалістична і зрозуміла. Після того, як ви дозволите Babblr доступ до вашого облікового запису Tumblr, він автоматично додає ваші контакти до загального списку чату, який містить "Групи", "Підписані" та "Послідовники".

Групи - Користувачі можуть створювати певні Групи, що складаються з контактів з інших двох списків. Наразі у бета-версії немає автоматичного заповнення або випадаючого меню, яке відображає імена користувачів ваших контактів для полегшення додавання, але, за словами Соуерса, функція випадаючого списку вони планують додати дуже скоро.

Підписалися / Послідовники - Чи стежите ви за забагато користувачів Tumblr? Ви хочете очистити свій список чату? Наразі бета-версія не має можливості видалити окремі контакти із загального списку чату (на даний момент це, здається, ситуація «все-нічого»), але врешті-решт буде включена як функція, яка діє як «блокер сталкера». ”, - підтверджує Сіячі. Інший спосіб мінімізувати безлад у загальному списку - це додавання людей, з якими ви насправді хочете поспілкуватися, до груп - ці контакти не зникнуть зі списку, навіть незважаючи на те, що ви вирішили зняти прапорець з усіх списків "Підписка" або "Підписники" в Налаштуваннях.

натисніть_05

Налаштування - Окрім можливості встановити / зняти прапорець біля будь-якого або всіх трьох доступних списків, щоб їх не було в списку, ви також можете ввімкнути або вимкнути звукове сповіщення чату.

натисніть_04

Babblr також має функцію цензури, яка перетворює загальноприйняті слова на безглузді слова, які також можна вимкнути. Набір смайликів також доступний для використання.

Після бета-версії

Зараз зацікавлені користувачі можуть записатись на бета-тестування Babblr, яке надає доступ користувачам зі списку по партіях. Тим, хто чекає повної версії Babblr, доведеться зачекати до 7 травня, коли послуга офіційно запуститься і перестане бути безкоштовною - більшість користувачів повинні будуть заплатити одноразову плату в розмірі 0,99 доларів за завантаження розширення Tumblr. В даний час понад 26 000 користувачів Tumblr отримали доступ до бета-версії Babblr - і тим щасливчикам не доведеться платити плату за завантаження навіть після запуску.

Вже зараз Babblr отримує неоднозначні відгуки від усіх видів користувачів Tumblr, думки яких різняться між схвильованими та не дуже враженими перспективами можливості спілкуватися в чаті. Тим не менше, усіх запрошують на запуск Babblr через пряму трансляцію, заплановану на 7 травня.

Останні повідомлення